Nisan 2022
Pt
Sa
Çar
Per
Cu
Ct
Pa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Gelecek Etkinlikler
Gösteri
(13 saat)
Açık Hava Gösterimi
(13 saat)
Moliere Efendi Oyun Gösterimi
(14 saat)
Boğaziçi Medya Festivali
(1 gün)
Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi
(1 gün)
Boğaziçi TechSummit24
(1 gün)
devamı
Ara
Bu sitede ara:
Etkinlikler
(Tüm Etkinlikler)
Select event terms to filter by
(Tüm Etkinlikler)
Öğrenci Kulüp Etkinlikleri
Etkinlik Filtreleme
Hafta
Gün
Tablo
Listele
Nisan 2022
Pt
Sa
Çar
Per
Cu
Ct
Pa
1
Münazara
Bitiş: 21:00
TaşSahne
Başlangıç: 09:39
Lands of Loma
Başlangıç: 18:00
Taşsahne
Başlangıç: 19:00
COMPEC Academy Java Eğitimi
Başlangıç: 19:00
2
8. Psikoloji Günü: Kültürel Psikoloji
Başlangıç: 09:00
BÜDAK ve Sanat
Başlangıç: 09:00
Burak Bulut ile Stüdyoda Portre Fotoğrafçılığı
Başlangıç: 10:00
Amerikan Futbolu Takım Toplantısı
Başlangıç: 12:00
Genel Prova
Başlangıç: 12:00
Data Analytics Eğitimi
Başlangıç: 12:00
Video Oyun Gecesi
Başlangıç: 18:00
3
Gülen Gözler Ekibi Haftalık Atölyeleri
Başlangıç: 11:00
Data Analytics Eğitimi
Başlangıç: 12:00
Random Encounter
Başlangıç: 18:00
4
Prova
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
Haftalık Çekirdek Toplantısı
Başlangıç: 19:00
Alt Kurul Toplantıları
Başlangıç: 19:00
5
Global Leaders Program
Başlangıç: 10:00
Genel Prova
Başlangıç: 17:00
Münazara
Başlangıç: 17:00
Haftalık Üye Toplantısı
Başlangıç: 18:00
Dirimart ile Söyleşi
Başlangıç: 18:00
Alt Kurul Toplantıları
Başlangıç: 19:00
BÜYAK Komite Toplantısı
Başlangıç: 19:00
Siber Güvenlik Eğitimi
Başlangıç: 19:30
6
Global Leaders Program
Bitiş: 19:00
Genel Prova
Başlangıç: 17:00
Haftalık Toplantı
Başlangıç: 17:00
Akademik Toplantı
Başlangıç: 17:00
Çocuk Şenliği Ekibi Atölye Toplantısı
Başlangıç: 17:30
Teorik Eğitim
Başlangıç: 18:00
Hilal Taşkıntuna ile Tadım
Başlangıç: 18:00
Tuba Ay ile Analiz 101 Atölyesi
Başlangıç: 18:30
Çocuk Şenliği Organizasyon Ekibi Toplantısı
Başlangıç: 18:30
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
BÜ(S)K Sinema Atölyesi
Başlangıç: 19:00
Kulüp İçi Toplantı
Başlangıç: 19:30
7
COMPEC Academy Python Eğitimi
Başlangıç: 17:00
Haftalık Toplantı
Başlangıç: 17:00
Tefsir Dersi
Başlangıç: 17:00
Prova
Başlangıç: 17:00
Güzin Değişmez Konseri
Başlangıç: 17:30
İkinci Dönem Okuması
Başlangıç: 19:00
8
Genel Prova
Başlangıç: 17:00
COMPEC Academy Java Eğitimi
Başlangıç: 19:00
9
Prova
Başlangıç: 12:00
Prova
Başlangıç: 12:00
HackBoğaziçi
Başlangıç: 12:00
HackBoğaziçi
Başlangıç: 19:00
10
Gülen Gözler Ekibi Haftalık Atölyeleri
Başlangıç: 11:00
HackBoğaziçi
Başlangıç: 12:00
BÜFOK ile Moda Fotoğrafçılığı
Başlangıç: 15:00
Random Encounter
Başlangıç: 18:00
HackBoğaziçi
Başlangıç: 19:00
11
Prova
Başlangıç: 17:00
BÜMK Caz Korosu Seçmeleri
Başlangıç: 18:00
Tefsir Dersi ve İftar Yemeği
Başlangıç: 18:30
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
Haftalık Çekirdek Toplantısı
Başlangıç: 19:00
İç İletişim Alt Kurul Toplantısı
Başlangıç: 19:30
12
Genel Prova
Başlangıç: 17:00
Münazara
Başlangıç: 17:00
DevTeam Alt Kurul Toplantısı
Başlangıç: 17:30
Haftalık Üye Toplantısı
Başlangıç: 18:00
Tech-Talk: Risk Güvencesinde Teknoloji Uygulamaları
Başlangıç: 19:00
BÜYAK Komite Toplantısı
Başlangıç: 19:00
Tech-Talk: Risk Güvencesinde Teknoloji Uygulamaları
Başlangıç: 19:00
Siber Güvenlik Eğitimi
Başlangıç: 19:30
13
Aleo ve Zero Knowledge Proof Workshop
Başlangıç: 16:00
Haftalık Toplantı
Başlangıç: 17:00
"Ukraine On Fire" Belgesel Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Genel Prova
Başlangıç: 17:00
Osmanlı'da Ramazan
Başlangıç: 17:30
Teorik Eğitim
Başlangıç: 18:00
Selda Güleç ile Atölye
Başlangıç: 18:00
Tuba Ay ile Analiz 101 Atölyesi
Başlangıç: 18:30
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
Şiir Gecesi
Başlangıç: 19:00
Eğitimci Adayları için Avrupa Fırsatları
Başlangıç: 20:30
14
Kapsayıcı Dil Eğitimi
Başlangıç: 13:00
Haftalık Toplantı
Başlangıç: 17:00
Tefsir Dersi
Başlangıç: 17:00
COMPEC Academy Python Eğitimi
Başlangıç: 17:00
Prova
Başlangıç: 17:00
İslam 101 Series
Başlangıç: 17:30
Film Okuması Alt Kurul Toplantısı
Başlangıç: 18:00
BÜFOK Fotoğraf Yorumlama Etkinliği
Başlangıç: 18:00
BÜMAK-İTÜMAK Yaz Ekspedisyon Toplantısı
Başlangıç: 18:00
HPV Aşısı ve Aşı Hakkı
Başlangıç: 18:00
İkinci Dönem Okuması
Başlangıç: 19:00
Canozan Sedef Sebükten Birkan Nasuhoğlu Söyleşi
Başlangıç: 20:00
15
Boğaziçi Mühendislik Zirvesi
Başlangıç: 08:30
Boğaziçi Game Jam
Başlangıç: 09:00
Boğaziçi Mühendislik Zirvesi
Başlangıç: 09:00
ICEC Local Stage
Başlangıç: 09:00
Kapsayıcı Dil Eğitimi
Başlangıç: 13:00
Genel Prova
Başlangıç: 17:00
COMPEC Academy Java Eğitimi
Başlangıç: 19:00
Aylin Vartanyan ile Çocuk Hakları Atölyesi
Başlangıç: 20:00
BÜMK EDM Konseri
Başlangıç: 20:00
16
Boğaziçi Game Jam
Başlangıç: 09:00
Boğaziçi Case Challenge
Başlangıç: 09:00
Astronomi Günleri
Başlangıç: 10:00
Boss Fight
Başlangıç: 10:00
Gösteri
Başlangıç: 12:00
İstanbul Amatör Tiyatro Günleri Şenliği
Başlangıç: 12:00
Filmlerle Sosyoloji Okuma Atölyesi
Başlangıç: 14:00
ÇamSut Restoran ile Kore Mutfağı Tadımı
Başlangıç: 14:00
17
Boğaziçi Case Challenge
Bitiş: 17:00
Astronomi Günleri
Bitiş: 20:20
Boss Fight
Bitiş: 19:00
Boğaziçi Mühendislik Zirvesi
Başlangıç: 08:00
Boğaziçi Mühendislik Zirvesi
Başlangıç: 09:00
Boğaziçi Game Jam
Başlangıç: 09:00
Gülen Gözler Ekibi Haftalık Atölyeleri
Başlangıç: 11:00
Genel Prova
Başlangıç: 12:00
Boğaziçi Toplum Gönüllüleri Tanışma Toplantısı
Başlangıç: 15:00
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Şenay Ocak ile Caz Tarihi Söyleşisi ve Jam Session
Başlangıç: 18:00
18
Prova
Başlangıç: 17:00
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
İleri Teorik Sınavı
Başlangıç: 18:50
Haftalık Çekirdek Toplantısı
Başlangıç: 19:00
COMPEC Alt Kurul Toplantıları
Başlangıç: 19:00
AgaB Söyleşi
Başlangıç: 20:00
19
Olağanüstü Genel Kurul
Başlangıç: 17:00
Gösteri
Başlangıç: 17:00
Haftalık Üye Toplantısı
Başlangıç: 18:00
Happy Roots ile Söyleşi
Başlangıç: 18:00
Ukrayna Savaşı'na Bakış
Başlangıç: 19:00
BÜYAK Komite Toplantısı
Başlangıç: 19:00
Siber Güvenlik Eğitimi
Başlangıç: 19:30
Taşsahne
Başlangıç: 20:00
Ezgi Sakman ile Fleabag
Başlangıç: 20:30
20
The Days of Future Past
Başlangıç: 11:00
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Gösteri
Başlangıç: 17:00
Akademik Toplantı
Başlangıç: 17:00
Haftalık Toplantı
Başlangıç: 17:00
Çocuk Şenliğine Hazırlık Eğitimleri
Başlangıç: 17:30
Teorik Eğitim
Başlangıç: 18:00
Tuba Ay ile Analiz 101 Atölyesi
Başlangıç: 18:30
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
Ramazan İftarı
Başlangıç: 19:00
Sobran Bağları ile Tadım
Başlangıç: 19:00
21
Tefsir Dersi
Başlangıç: 17:00
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Prova
Başlangıç: 17:00
COMPEC Academy Python Eğitimi
Başlangıç: 17:00
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Haftalık Toplantı
Başlangıç: 17:00
Olağanüstü Genel Kurul
Başlangıç: 17:00
Mürver ile Foodstyling Atölyesi
Başlangıç: 18:00
Film Okuması Alt Kurul Toplantısı
Başlangıç: 18:00
İkinci Dönem Okuması
Başlangıç: 19:00
COMPEC Alt Kurul Toplantıları
Başlangıç: 19:00
BÜMK Rock Korosu Konseri
Başlangıç: 20:00
22
Boğaziçi Milangası
Başlangıç: 17:00
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Prova
Başlangıç: 17:00
Girişimcilik Komitesi Toplantısı
Başlangıç: 17:00
Çocuk Şenliğine Hazırlık Eğitimleri
Başlangıç: 17:30
COMPEC Academy Java Eğitimi
Başlangıç: 19:00
23
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Karikatür Atölyesi
Başlangıç: 19:00
24
Edirne Kırklareli Gezisi
Başlangıç: 08:00
Boğaziçi Game Jam
Başlangıç: 09:00
Vegan Zirve
Başlangıç: 10:00
Gülen Gözler Ekibi Haftalık Atölyeleri
Başlangıç: 11:00
Vegan Zirve
Başlangıç: 11:00
Boss Fight
Başlangıç: 12:00
BÜFOK ile Moda Fotoğrafçılığı
Başlangıç: 13:00
Filmlerle Sosyoloji Okuma Atölyesi
Başlangıç: 14:00
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Jazz Ensemble Haftalık Prova
Başlangıç: 18:00
25
Girişimcilik Komitesi Toplantısı
Başlangıç: 17:00
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Prova
Başlangıç: 17:00
Gösteri
Başlangıç: 17:00
Dream Games Mobile Games Product Strategy
Başlangıç: 17:00
Rusya Ukrayna Savaşı ve 21. Yüzyılda Savaş
Başlangıç: 17:30
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
Alt Kurul Toplantıları
Başlangıç: 19:00
Kimyada Endüstri Konuşmaları
Başlangıç: 19:00
Haftalık Çekirdek Toplantısı
Başlangıç: 19:00
26
Alt Kurul Toplantıları
Bitiş: 21:00
Biyoloji Sunumu
Başlangıç: 17:00
Inzva - University MeetUp
Başlangıç: 17:00
Gösteri
Başlangıç: 17:00
Şenlik Gönüllülük Eğitimi Telafisi
Başlangıç: 17:30
Haftalık Üye Toplantısı
Başlangıç: 18:00
Marmo ile Söyleşi
Başlangıç: 18:00
Murathan Yıldız ile Lightroom Eğitimi
Başlangıç: 18:30
BÜYAK Komite Toplantısı
Başlangıç: 19:00
Çocuk Hakları Açık Hava Film Gösterimi
Başlangıç: 20:30
27
Pixery Şirket Gezisi
Başlangıç: 12:00
Gösteri
Başlangıç: 17:00
BÜYAK Acil Toplantısı
Başlangıç: 17:00
Akademik Toplantı
Başlangıç: 17:00
Maria Ekmekçioğlu ile Atölye
Başlangıç: 17:00
Bülent Diken ile Kahveli
Başlangıç: 17:00
BÜYAK Danışmanlık Komitesi Toplantısı
Başlangıç: 18:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
Dijital Girişimcilik Alt Kurul Toplantıları
Başlangıç: 20:45
28
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Prova
Başlangıç: 17:00
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
COMPEC Academy Python Eğitimi
Başlangıç: 17:00
Tefsir Dersi
Başlangıç: 17:00
Çocuk Şenliğine Hazırlık Eğitimleri
Başlangıç: 17:30
İslam 101 Series
Başlangıç: 17:30
Harmonics Toplantısı
Başlangıç: 18:00
Film Okuması Alt Kurul Toplantısı
Başlangıç: 18:00
Ezgi Coşkun Gümüş ile Tadım
Başlangıç: 18:00
İkinci Dönem Okuması
Başlangıç: 19:00
Radyo Boğaziçi PhotoShop Eğitimi
Başlangıç: 19:00
Çocuk Hakları Açık Hava Film Gösterimi
Başlangıç: 20:30
29
Gösteri
Başlangıç: 17:00
COMPEC Academy Java Eğitimi
Başlangıç: 19:00
30
Gösteri
Başlangıç: 12:00
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00