Mayıs 2022
Pt
Sa
Çar
Per
Cu
Ct
Pa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Gelecek Etkinlikler
Mine Kasapoğlu ile Spor Fotoğrafçılığı
(5 saat)
Film Gösterimi
(5 saat)
ÇİMSAHNE
(1 gün)
Data&Analytics Challenge
(2 gün)
Sinema Tarihi Atölyesi
(4 gün)
Film Gösterimi
(5 gün)
devamı
Ara
Bu sitede ara:
Etkinlikler
(Tüm Etkinlikler)
Select event terms to filter by
(Tüm Etkinlikler)
Öğrenci Kulüp Etkinlikleri
Etkinlik Filtreleme
Hafta
Gün
Tablo
Listele
Tümünü Görüntüle
Mayıs 2022
Pt
Sa
Çar
Per
Cu
Ct
Pa
1
Jazz Ensemble Haftalık Prova
Başlangıç: 18:00
2
3
4
5
6
Prova
Başlangıç: 17:00
7
8
BUSOS Çocuk Şenliği
Başlangıç: 10:00
Genel Prova
Başlangıç: 12:00
Jazz Ensemble Haftalık Prova
Başlangıç: 18:00
9
DECO
Başlangıç: 09:00
Genel Prova
Başlangıç: 12:00
Gösteri
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
Haftalık Çekirdek Toplantısı
Başlangıç: 19:00
10
DECO
Tüm Gün
İkinci Uluslararası Rusya Araştırmaları Çalıştayı
Başlangıç: 10:00
Gösteri
Başlangıç: 17:00
Haftalık Üye Toplantısı
Başlangıç: 18:00
Oğuz Büktel ile Photoshop Eğitimi
Başlangıç: 19:00
11
DECO
Tüm Gün
İkinci Uluslararası Rusya Araştırmaları Çalıştayı
Tüm Gün
Prova
Başlangıç: 17:00
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
12
DECO
Tüm Gün
İkinci Uluslararası Rusya Araştırmaları Çalıştayı
Tüm Gün
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Prova
Başlangıç: 17:00
İslam 101 Series
Başlangıç: 17:30
İkinci Dönem Okuması
Başlangıç: 19:00
13
DECO
Bitiş: 18:00
İkinci Uluslararası Rusya Araştırmaları Çalıştayı
Bitiş: 14:00
İstanbul Amatör Tiyatro Günleri Şenliği
Başlangıç: 12:00
Gösteri
Başlangıç: 17:00
Esra Dicle ile The Worst Person in the World
Başlangıç: 18:00
Tag Night
Başlangıç: 19:00
14
İstanbul Amatör Tiyatro Günleri Şenliği
Başlangıç: 12:00
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Eurovision Açık Hava Gösterimi
Başlangıç: 22:00
15
Future of Industry
Başlangıç: 11:00
Jazz Ensemble Haftalık Prova
Başlangıç: 18:00
16
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
Haftalık Çekirdek Toplantısı
Başlangıç: 19:00
İncesaz Konseri
Başlangıç: 20:00
17
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Haftalık Üye Toplantısı
Başlangıç: 18:00
18
İstanbul Amatör Tiyatro Günleri Şenliği
Başlangıç: 12:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
İkinci Dönem Okuması
Başlangıç: 19:00
19
20
Prova
Başlangıç: 17:00
21
BÜYAK Genel Kurulu
Başlangıç: 09:00
Lysistriata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 12:00
Prova
Başlangıç: 12:00
Zeybek Takımı Gösterisi
Başlangıç: 20:30
22
Lysistriata Oyun Gösterimi
Bitiş: 23:00
Genel Kurul
Başlangıç: 09:00
BÜYAK Genel Kurulu
Başlangıç: 09:00
Jazz Ensemble Haftalık Prova
Başlangıç: 18:00
Zeybek Takımı Gösterisi
Başlangıç: 20:30
23
Gösteri
Başlangıç: 17:00
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
Haftalık Çekirdek Toplantısı
Başlangıç: 19:00
24
Gösteri
Başlangıç: 17:00
25
Prova
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
26
Prova
Başlangıç: 17:00
27
Prova
Başlangıç: 17:00
28
Prova
Başlangıç: 12:00
Zeybek Takımı Gösterisi
Başlangıç: 20:30
29
Jazz Ensemble Haftalık Prova
Başlangıç: 18:00
30
Lysistrata Oyun Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
31