Mart 2022
Pt
Sa
Çar
Per
Cu
Ct
Pa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Gelecek Etkinlikler
Film Gösterimi
(11 saat)
Yeni Bir Siyasi Misyonun Temsilcisi Yavuz Sultan Selim ve Hilafet Meselesi
(2 gün)
Film Gösterimi
(2 gün)
İdil Ekinil ile Moda Söyleşisi
(3 gün)
BÜMK Korolar Konseri
(3 gün)
Enterprize Girişimcilik Yarışması
(4 gün)
devamı
Ara
Bu sitede ara:
Etkinlikler
(Tüm Etkinlikler)
Select event terms to filter by
(Tüm Etkinlikler)
Öğrenci Kulüp Etkinlikleri
Etkinlik Filtreleme
Hafta
Gün
Tablo
Listele
Mart 2022
Pt
Sa
Çar
Per
Cu
Ct
Pa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Kulüp Toplantısı
Başlangıç: 17:30
Haftalık Üye Toplantısı
Başlangıç: 18:00
Deneysel Edebiyat Haftalık Toplantısı
Başlangıç: 19:00
Female Pleasure Film Gösterimi
Başlangıç: 19:00
Siber Güvenlik Eğitimi
Başlangıç: 19:30
16
İşaret Dili Farkındalığı Atölyeleri
Başlangıç: 14:00
Geleneksel Tırmanış Eğitimi
Başlangıç: 17:30
Gülen Gözler Haftalık Toplantısı
Başlangıç: 18:00
Teorik Eğitim
Başlangıç: 18:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
17
Tanışma Toplantısı
Başlangıç: 17:00
ISLAM 101: "What is Islam?"
Başlangıç: 17:30
Gülen Gözler - Theraplay Oyun
Başlangıç: 18:00
YKPS Toplantısı
Başlangıç: 20:00
18
Kulüp İçi Dönem Toplantısı
Başlangıç: 17:00
Şenlik Tanıtım Toplantısı
Başlangıç: 17:30
19
Kimya Günleri
Başlangıç: 09:00
Asr-ı Saadette Devletin Piyasaya ve Fiyatlandırmaya Müdahalesi
Başlangıç: 19:00
20
Kimya Günleri
Bitiş: 17:00
Kulüp Sunumları
Başlangıç: 11:00
STK Şenliği
Başlangıç: 15:00
21
Münazara
Başlangıç: 17:00
Kulüp Toplantısı
Başlangıç: 17:30
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
Haftalık Çekirdek Toplantısı
Başlangıç: 19:00
22
Münazara
Başlangıç: 17:00
Kulüp Toplantısı
Başlangıç: 17:30
Haftalık Üye Toplantısı
Başlangıç: 18:00
Dolunay Kaplan ve Servet Akdoğan ile Söyleşi
Başlangıç: 18:00
Çeviride Freelencerlık ve Proje Yönetimi
Başlangıç: 18:30
Deneysel Edebiyat Haftalık Toplantısı
Başlangıç: 19:00
Siber Güvenlik Eğitimi
Başlangıç: 19:30
23
İşaret Dili Farkındalığı Atölyeleri
Başlangıç: 14:00
Ukrayna'da Neler Oluyor?
Başlangıç: 16:30
Haftalık Toplantı
Başlangıç: 17:00
Münazara
Başlangıç: 17:00
Geleneksel Tırmanış Eğitimi 2
Başlangıç: 17:30
Teorik Eğitim
Başlangıç: 18:00
Özcan Alper ile Kahveli
Başlangıç: 18:00
Case Days
Başlangıç: 18:00
Haftalık Toplantı
Başlangıç: 18:00
Çeviride Freelencerlık ve Proje Yönetimi
Başlangıç: 18:30
İşaret Dili Farkındalığı Atölyeleri
Başlangıç: 18:30
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
Silva Özyerli ile Tadım
Başlangıç: 19:00
Konoba Söyleşi
Başlangıç: 19:00
24
Münazara
Başlangıç: 17:00
Prodüksiyon ve Ses Mühendisliği Sınıfı
Başlangıç: 17:00
COMPEC Academy Python Eğitimi
Başlangıç: 17:00
Haftalık Toplantı
Başlangıç: 17:00
Kayıkhane Sohbeti
Başlangıç: 18:30
BÜYAK Strateji ve Liderlik Komitesi Eğitimi
Başlangıç: 19:00
Öğretmen Adayları için 21. Yüzyılda Kariyer Planlaması
Başlangıç: 19:30
YKPS Toplantısı
Başlangıç: 20:00
25
İlkay Öztürk ile Yemek Fotoğrafçılığı Atölyesi
Başlangıç: 11:00
Münazara
Başlangıç: 17:00
Jazz Night
Başlangıç: 19:00
COMPEC Academy Java Eğitimi
Başlangıç: 19:00
26
KEP 101
Başlangıç: 09:00
Phykend
Başlangıç: 09:00
Kutu Oyunu Reçeli
Başlangıç: 10:00
7. PDR Sempozyumu
Başlangıç: 10:00
27
Phykend
Bitiş: 17:00
7. PDR Sempozyumu
Bitiş: 18:00
Kutu Oyunu Reçeli
Başlangıç: 10:00
Bi'Konuşsak
Başlangıç: 11:00
28
Münazara
Başlangıç: 17:00
Kulüp Toplantısı
Başlangıç: 17:30
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
Haftalık Çekirdek Toplantısı
Başlangıç: 19:00
29
Münazara
Tüm Gün
ENTES ile Elektronik Teknik Gezi
Başlangıç: 15:00
Haftalık Üye Toplantısı
Başlangıç: 18:00
Okuma
Başlangıç: 18:00
Siber Güvenlik Eğitimi
Başlangıç: 19:30
30
Münazara
Tüm Gün
Haftalık Toplantı
Başlangıç: 17:00
Tırmanış ve Doğa Söyleşisi
Başlangıç: 17:30
Teorik Eğitim
Başlangıç: 18:00
İşaret Dili Farkındalığı Atölyeleri
Başlangıç: 18:30
Tuba Ay ile Analiz 101 Atölyesi
Başlangıç: 18:30
Film Gösterimi
Başlangıç: 18:45
Onur Balk ile Atölye
Başlangıç: 19:00
DevTeam Alt Kurul Toplantısı
Başlangıç: 19:00
31
Münazara
Tüm Gün
Haftalık Toplantı
Başlangıç: 17:00
COMPEC Academy Python Eğitimi
Başlangıç: 17:00
COMPEC Academy IoT Eğitimi
Başlangıç: 18:00
Anastasia Aslanoğlu ile Rum Mutfağı Atölyesi
Başlangıç: 19:00
BÜYAK Uluslararası Komite Toplantısı
Başlangıç: 19:00
Kilyos Rock Night
Başlangıç: 19:00
YKPS Toplantısı
Başlangıç: 20:00