Etkinlikler

Select event terms to filter by
Etkinlik Filtreleme
23 Kasım 2019 Cumartesi
Başlangıç: 23/11/2019 09:00

MSE-Yöneticilerle Yönetim Çalışması

Yer:Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 23/11/2019 09:00

MARKA ZİRVESİ

Yer: GKM Ayhan Şahenk Salonu

24 Kasım 2019 Pazar
Başlangıç: 24/11/2019 08:00

DATACAMP -VERİ BİLİMİ ZİRVESİ

Yer:ALH

25 Kasım 2019 Pazartesi
Başlangıç: 25/11/2019 09:00

Training New Trainers -Yeni Eğiticilerin Eğitimi 

Yer:Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 25/11/2019 15:00

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE HAFTASI

Yer:Güney Kampüs Demir Demirgil Salonu

26 Kasım 2019 Salı
Başlangıç: 26/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Shadows

Başlangıç: 26/11/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

27 Kasım 2019 Çarşamba
Başlangıç: 27/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 27/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Paris, Texas

28 Kasım 2019 Perşembe
Başlangıç: 28/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 28/11/2019 17:00

Film Gösterimi: Welcome to the Dollhouse

29 Kasım 2019 Cuma
Başlangıç: 29/11/2019 16:00

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 

Başlangıç: 29/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

30 Kasım 2019 Cumartesi
Başlangıç: 30/11/2019 08:00

CİVİL CAREER-Sivil Kariyer

Yer:GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 30/11/2019 09:00

EXPERİENCE DAY-DENEYİM GÜNÜ

Yer:Güney Kampüs Özger Arnas ve Demir Demirgil Salonları

01 Aralık 2019 Pazar
Başlangıç: 01/12/2019 08:00

CİVİL CAREER-Sivil Kariyer

Yer: Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 01/12/2019 09:00

EXPERİENCE DAY-DENEYİM GÜNÜ

 

Başlangıç: 01/12/2019 17:00

Film Gösterimi:Lost in Translation

02 Aralık 2019 Pazartesi
Başlangıç: 02/12/2019 15:00

Dans Müzik Çalışması

Yer:Necmettin Tanyolaç Salonu

Başlangıç: 02/12/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 02/12/2019 18:00

Konser Provası

Yer:BTS/ALH ve ÖAS Salonları

03 Aralık 2019 Salı
Başlangıç: 03/12/2019 16:00

İncesaz Konseri

Yer:Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 03/12/2019 17:00

Film Gösterimi:Andrei Rublev

Başlangıç: 03/12/2019 17:00

Koro Çalışması

Yer: Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 03/12/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 03/12/2019 17:00

Facing Reality-Gerçeklerle Yüzleşmek

Yer: Kuzey Kampüs New Hall 305

Başlangıç: 03/12/2019 17:30
Bitiş: 03/12/2019 19:00

Degutasyon ve Gastronomi Kulübü (BUGUSTO)03 Aralık 2019 tarihinde, saat 17.30-19.00 arasında, BUGUSTO Temel Aşçılık eğitimi

04 Aralık 2019 Çarşamba
Başlangıç: 04/12/2019 17:00
Bitiş: 04/12/2019 22:00

Dans Kulübü (BÜDANS), DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 04/12/2019 17:00
Bitiş: 04/12/2019 19:00

Markist FikirTopluluğu adına Tevger Uzay Tulay talebi üzerine, 4 Aralık 2019 tarihinde, saat 17.00-19.00 arasında Kiltyos Sarıtepe Kampüs  Yad-Yok A 106 nolu sınıfta tanışma toplantısı.

Başlangıç: 04/12/2019 17:00

Genel ve Teknik Prova

Yer: Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 04/12/2019 17:00

Dans Müzik Çalışması

 Yer:Necmettin Tanyolaç Salonu

Başlangıç: 04/12/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer: GKM Seminer-1

05 Aralık 2019 Perşembe
Başlangıç: 05/12/2019 15:00
Bitiş: 05/12/2019 23:59

Folklor Kulübü'nün (BÜFK), Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonunda genel prova ve gösteri ve Parke Salon'da ekteki tarihlerde dans müzik çalışması.

Başlangıç: 05/12/2019 17:00

Film Gösterimi:Naked

 

Başlangıç: 05/12/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 05/12/2019 17:30

Çocuk Hakları  

Yer:GKM Seminer-1-2-3-5

06 Aralık 2019 Cuma
Başlangıç: 06/12/2019 14:00
Bitiş: 06/12/2019 22:30

Tiyatro Kulübü (BÜO) ve Kadın Araştırmaları Kulübü (BÜKAK) ortaklaşa, 06 Aralık 2019 tarihlerinde, saat 14.00-22.30 arasında Güney Kampüs Demir Demirgil Salonunda Bir Kadın Uyanıyor adlı oyun.

Başlangıç: 06/12/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 06/12/2019 17:00

KORO KONSERİ

Yer:Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 06/12/2019 17:00

Performans Gecesi

Yer:GKM Ayhan Şahenk Salonu

07 Aralık 2019 Cumartesi
Başlangıç: 07/12/2019 09:00

ESTIEM Local Qualifications

YER:Güney kampüs MF

Başlangıç: 07/12/2019 09:00
Bitiş: 07/12/2019 13:00

şletme ve Ekonomi Kulübü (BÜİK) 07 ARALIK 2019 tarihinde, 09.00-18.00 arasında Güney Kampüs Özger Arnas Salonu'nda  "BOĞAZİÇİ FİNANCE CHALLENGE-FİNANS ZORLUKLARI" Boğaziçi Finance Challenge

Başlangıç: 07/12/2019 11:00
Bitiş: 07/12/2019 17:00

Sosyal hizmet Kulübü (BÜSOS)  07-14 Aralık 2019 tarihinde, saat 11.00-17.00 arasında Kuzey kampüs EF 05 nolu sınıfta kulüp üye toplantıları.

Başlangıç: 07/12/2019 18:00
Bitiş: 07/12/2019 22:00

Filarmoni Orkestrası Topluluğu saat 18.00-22.00 arasında konser ve provası

Yer: Albert Long Hall, ÖAS

08 Aralık 2019 Pazar
Başlangıç: 08/12/2019 09:00
Bitiş: 08/12/2019 15:00

Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) 08 Aralık 2019 tarihinde, saat 09.00-15.00 arasında, Kuzey kampüste Endüstri Mühendisliği Topluluğu(EMT) Vaka Analizi Yarışması Yerel Elemesi.

Başlangıç: 08/12/2019 18:00

Yer:BTS/ALH ve ÖAS Salonları

09 Aralık 2019 Pazartesi
Başlangıç: 09/12/2019 15:00

Dans Müzik Çalışması

Yer:Necmettin Tanyolaç Salonu

Başlangıç: 09/12/2019 15:00

İŞ DÜNYASI ÖDÜLLERİ

Yer:ALH-Büyük Toplantı Salon ve Fuaye Alanı

Başlangıç: 09/12/2019 17:00
Bitiş: 09/12/2019 21:00

Kilyos Kampüs A 110 nolu sınıf'ta Aylin Vartanyan'ın AF 281 dersi üzerine atölyelerİ

10 Aralık 2019 Salı

Dans Gösterileri

Yer:Ayhan Şahenk, Parke Salonları ile Fuaye Alanı ve Seminer Salonu 1-2-3-4

Başlangıç: 10/12/2019 17:00
Bitiş: 10/12/2019 22:00

Türk Müziği Kulübü’nün (BÜTMK), 10 Aralık 2019 tarihlerinde saat 17.00-22.00 arasında Güney Kampüs Özger Arnas Salonu’nda “Koro Çalışması”

Başlangıç: 10/12/2019 17:00

Film Gösterimi:In the Loop

 

Başlangıç: 10/12/2019 17:00

Film Gösterimi:In The Loop 

Başlangıç: 10/12/2019 17:30
Bitiş: 10/12/2019 19:00

Degutasyon ve Gastronomi Kulübü (BUGUSTO) 10 Aralık 2019 tarihinde, saat 17.30-19.00 arasında, BUGUSTO Temel Aşçılık eğitimi.

Başlangıç: 10/12/2019 17:30
Bitiş: 10/12/2019 19:00

Degutasyon ve Gastronomi Kulübü (BUGUSTO) 10 Aralık 2019 tarihinde, saat 17.30-19.00 arasında, BUGUSTO Temel Aşçılık eğitimi

Başlangıç: 10/12/2019 19:00
Bitiş: 10/12/2019 22:00

Müzikal Topluluğu  GKM Parke Salon ve Seminer-1 salonlarının Müzikal çalışmaları.

11 Aralık 2019 Çarşamba
Başlangıç: 11/12/2019 15:00
Bitiş: 11/12/2019 23:59

Folklor Kulübü'nün (BÜFK), Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonunda genel prova ve gösteri ve Parke Salon'da ekteki tarihlerde dans müzik çalışması .

12 Aralık 2019 Perşembe
Başlangıç: 12/12/2019 17:00

Film Gösterimi:Frances Ha

Başlangıç: 12/12/2019 17:00
Bitiş: 12/12/2019 21:00

Kilyos Kampüs A 110 nolu sınıfta Aylin Vartanyan'ın AF 281 dersi üzerine atölyeler.

Başlangıç: 12/12/2019 18:00

Timuçin Diner ile Sürdürülebilir Balıkçılık ve Hedef Dışı Avcılık 

Yer:Kuzey kampüs EF 106

13 Aralık 2019 Cuma
Başlangıç: 13/12/2019 11:00

ORKETRA KONSERİ

Yer: BTS/ALH ve ÖAS Salonları

Başlangıç: 13/12/2019 19:00
Bitiş: 13/12/2019 22:00

GKM Parke Salon ve Seminer-1 salonlarını Müzikal çalışmaları

14 Aralık 2019 Cumartesi
Başlangıç: 14/12/2019 08:00

5.EVRİM GÜNLERİ

Yer:Albert Long Hall

Başlangıç: 14/12/2019 09:00

EKONOMİ Kongresi

Yer:Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 14/12/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer: GKM Seminer-1

16 Aralık 2019 Pazartesi
Başlangıç: 16/12/2019 15:00

Yer:Necmettin Tanyolaç Salonu

Başlangıç: 16/12/2019 17:00

KORO KONSERİ

Yer: ALH

17 Aralık 2019 Salı
Başlangıç: 17/12/2019 17:00
Bitiş: 17/12/2019 22:00

KORO ÇALIŞMASI

Türk Müziği Kulübü’nün (BÜTMK)

Güney Kampüs Özger Arnas Salonu’nda “Koro Çalışması” düzenlemesi 

18 Aralık 2019 Çarşamba
Başlangıç: 18/12/2019 15:00
Bitiş: 18/12/2019 23:59

Folklor Kulübü'nün (BÜFK), Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonunda genel prova ve gösteri ve Parke Salon'da ekteki tarihlerde dans müzik çalışması

21 Aralık 2019 Cumartesi
Başlangıç: 21/12/2019 09:00

Business Strategy Summit 

Yer:Büyük Toplantı Salonu

Başlangıç: 21/12/2019 19:00
Bitiş: 21/12/2019 22:00

PROVA

GKM Parke Salon ve Seminer-2 salonlarını Müzikal çalışmaları.

22 Aralık 2019 Pazar
Başlangıç: 22/12/2019 19:00

BİLİŞİM ÖDÜLLERİ

Yer:Albert Long Hall

23 Aralık 2019 Pazartesi
Başlangıç: 23/12/2019 08:30

SPOR ÖDÜLLERİ

Yer:ALH- Büyük Toplantı Salonu