Etkinlikler

Select event terms to filter by
Etkinlik Filtreleme
11 Kasım 2019 Pazartesi
Başlangıç: 11/11/2019 10:00

RANDOM ENCOUNTER

Yer: Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 11/11/2019 11:00

İşaret dili eğitimleri

Yer:Kuzey kampüs EF 104

Başlangıç: 11/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

12 Kasım 2019 Salı
Başlangıç: 12/11/2019 11:00

İşaret dili eğitimleri

Yer:Kuzey kampüs EF 02

Başlangıç: 12/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Sleepwalk With Me

13 Kasım 2019 Çarşamba
Başlangıç: 13/11/2019 17:00

Kulüp toplantısı

Yer: New Hall 401

Başlangıç: 13/11/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 13/11/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer:GKM Seminer-1

14 Kasım 2019 Perşembe
Başlangıç: 14/11/2019 17:00

Nağme Yarkın, Baturay Yarkın  "YARKIN DUO" konseri 

Yer:Büyük Toplantı Salonu/ALH

Başlangıç: 14/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 14/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Buffalo ‘66 

Başlangıç: 14/11/2019 17:00

Kulup içi eğitim

Yer:New Hall 401

15 Kasım 2019 Cuma
Başlangıç: 15/11/2019 12:00

Oyun Çalışması

Yer:Demir Demirgil Salonu

13. Avrupa Mağara Kurtarma Birliği (Europen Cave Rescue Assoiation)

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Spor Salonu

Başlangıç: 15/11/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

16 Kasım 2019 Cumartesi
Başlangıç: 16/11/2019 08:00

KİMYA GÜNLERİ

Yer:Garanti Kültür Merkezinde

Başlangıç: 16/11/2019 10:00

ENERJİ ZİRVESİ

Yer:Albert Long Hall Büyük Toplantı Salonu

Başlangıç: 16/11/2019 17:30

İlkay Öztürk ile Food Styling Atölyesi

17 Kasım 2019 Pazar
Başlangıç: 17/11/2019 16:00

Oyun Çalışması

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 17/11/2019 18:00

Yer:BTS/ALH ve ÖAS Salonları

18 Kasım 2019 Pazartesi
Başlangıç: 18/11/2019 11:00

Yer:BTS/ALH ve ÖAS Salonları

Başlangıç: 18/11/2019 12:00

Tiyatro Oyunu: Zabel

Yer:Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 18/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

19 Kasım 2019 Salı
Başlangıç: 19/11/2019 17:00

Film Gösterimi:They Live

Başlangıç: 19/11/2019 17:00

, DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

20 Kasım 2019 Çarşamba
Başlangıç: 20/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

21 Kasım 2019 Perşembe
Başlangıç: 21/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 21/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Brick

22 Kasım 2019 Cuma
Başlangıç: 22/11/2019 09:00

All Rounder semineri

Yer:John Freely Binası

Başlangıç: 22/11/2019 16:00

Oyun Çalışması

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 22/11/2019 16:00

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 22/11/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

23 Kasım 2019 Cumartesi
Başlangıç: 23/11/2019 09:00

MARKA ZİRVESİ

Yer: GKM Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 23/11/2019 09:00

MSE-Yöneticilerle Yönetim Çalışması

Yer:Demir Demirgil Salonu

24 Kasım 2019 Pazar
Başlangıç: 24/11/2019 08:00

DATACAMP -VERİ BİLİMİ ZİRVESİ

Yer:ALH

25 Kasım 2019 Pazartesi
Başlangıç: 25/11/2019 09:00

Training New Trainers -Yeni Eğiticilerin Eğitimi 

Yer:Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 25/11/2019 15:00

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE HAFTASI

Yer:Güney Kampüs Demir Demirgil Salonu

26 Kasım 2019 Salı
Başlangıç: 26/11/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 26/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Shadows

27 Kasım 2019 Çarşamba
Başlangıç: 27/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Paris, Texas

Başlangıç: 27/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

28 Kasım 2019 Perşembe
Başlangıç: 28/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 28/11/2019 17:00

Film Gösterimi: Welcome to the Dollhouse

29 Kasım 2019 Cuma
Başlangıç: 29/11/2019 16:00

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 

Başlangıç: 29/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

30 Kasım 2019 Cumartesi
Başlangıç: 30/11/2019 08:00

CİVİL CAREER-Sivil Kariyer

Yer:GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 30/11/2019 09:00

EXPERİENCE DAY-DENEYİM GÜNÜ

Yer:Güney Kampüs Özger Arnas ve Demir Demirgil Salonları

01 Aralık 2019 Pazar
Başlangıç: 01/12/2019 08:00

CİVİL CAREER-Sivil Kariyer

Yer: Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 01/12/2019 09:00

EXPERİENCE DAY-DENEYİM GÜNÜ

 

Başlangıç: 01/12/2019 17:00

Film Gösterimi:Lost in Translation

02 Aralık 2019 Pazartesi
Başlangıç: 02/12/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 02/12/2019 17:00

 Kuzey kampüs New hall Giriş katınıda "Çocuk Hak Mücadelesi" sergi

03 Aralık 2019 Salı

 Kuzey kampüs New hall Giriş katınıda "Çocuk Hak Mücadelesi" sergi

Başlangıç: 03/12/2019 17:00

Film Gösterimi:

Başlangıç: 03/12/2019 17:00
Bitiş: 03/12/2019 21:00

Kuzey Kampüs New Hall 104 nolu sınıfta,  

Başlangıç: 03/12/2019 17:00

Facing Reality-Gerçeklerle Yüzleşmek

Yer: Kuzey Kampüs New Hall 305

Başlangıç: 03/12/2019 17:00

Koro Çalışması

Yer: Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 03/12/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 03/12/2019 17:30
Bitiş: 03/12/2019 19:00

Uçaksavar kampüs GKM- BUGUSTO Mutfak'ta  Temel Aşçılık eğitimi

04 Aralık 2019 Çarşamba

 Kuzey kampüs New hall Giriş katınıda "Çocuk Hak Mücadelesi" sergi

Başlangıç: 04/12/2019 17:00

Yer : Uçaksavar Kampüs GKM- BUGUSTO Mutfak'ta Atıksız mutfak atölyesi

Başlangıç: 04/12/2019 17:00
Bitiş: 04/12/2019 22:00

Dans Kulübü (BÜDANS), DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 04/12/2019 17:00
Bitiş: 04/12/2019 19:00

Markist FikirTopluluğu adına Tevger Uzay Tulay talebi üzerine, 4 Aralık 2019 tarihinde, saat 17.00-19.00 arasında Kiltyos Sarıtepe Kampüs  Yad-Yok A 106 nolu sınıfta tanışma toplantısı.

Başlangıç: 04/12/2019 18:00

Kuzey Kampüs KP 01 nolu sınıf'ta 18.00-19.00 arsasında Reşit Canbeyli ile “Nörobilim Açık Ders” 

05 Aralık 2019 Perşembe

 Kuzey kampüs New hall Giriş katınıda "Çocuk Hak Mücadelesi" sergi

Başlangıç: 05/12/2019 17:00

Film Gösterimi:Naked

 

Başlangıç: 05/12/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 05/12/2019 17:00

Kuzey Kampüs New Hall 404 nolu sınıf'ta Bülent Kücük (BÜ) ile "Linç Kültürü Hakkında" söyleşi

Başlangıç: 05/12/2019 17:30
Kuzey kampüs NH 203'te  amansız bir hastalığa yakalanan babasının yanına dönen ve onun geçmişini araştıran oğlunun hikayesini anlatan Big Fish filminin; 
Başlangıç: 05/12/2019 17:30
Bitiş: 05/12/2019 19:30

Kuzey kampüs New Hall 302 nolu sınıfta İnsan Hakları kapsamında, Esin Epli ( Çankaya Ünv. POLS 2013 mezuunu), Beyza Bilal ( BÜ 2011 Psikoloji mezunu), Av. Duygu Kuru (Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı Genel Sek.) ve Cansı Şekerci (CİSST Çocuk Temsilcisi) 

Başlangıç: 05/12/2019 17:30

Çocuk Hakları  

Yer:GKM Seminer-1-2-3-5

Başlangıç: 05/12/2019 22:00

Güney Kampüs Demir Demirgil Salonu'nda, İngilizce Standup Gösterisi

06 Aralık 2019 Cuma
Başlangıç: 02/12/2019 17:00
Bitiş: 06/12/2019 17:00

 Kuzey kampüs New hall Giriş katınıda "Çocuk Hak Mücadelesi" sergi

Başlangıç: 06/12/2019 14:00
Bitiş: 06/12/2019 22:30

Güney Kampüs Demir Demirgil Salonunda Bir Kadın Uyanıyor adlı oyun.

Başlangıç: 06/12/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 06/12/2019 17:00
Bitiş: 06/12/2019 23:00

Uçaksavar kampüs, GKM, Ayhan Şahenk Salonunda "KOROLAR" konseri

Başlangıç: 06/12/2019 19:00

Amerika'da kariyer olanakları üzerine panel

Yer:Kuzey Kampüs Bilgisayar Mühendisliği Binası

07 Aralık 2019 Cumartesi
Başlangıç: 07/12/2019 09:00

Yer:Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

 

Başlangıç: 07/12/2019 09:00
Bitiş: 07/12/2019 13:00

 Güney Kampüs Özger Arnas Salonu'nda  "BOĞAZİÇİ FİNANCE CHALLENGE-FİNANS ZORLUKLARI" Boğaziçi Finance Challenge

Başlangıç: 07/12/2019 09:00

ESTIEM Local Qualifications

YER:Güney kampüs MF

Başlangıç: 07/12/2019 10:00

BÜLGBTİ+ Kapsayıcı cinsel sağlık eğitimleri

Yer:NH103

Başlangıç: 07/12/2019 12:00
Bitiş: 07/12/2019 18:00

Kuzey kammpüs SineBU Salonunda, 

Emre Yeksan ile

"Sinema ve Eleştiri Nereye Gidiyor? " konulu söyeleşi  

08 Aralık 2019 Pazar
Başlangıç: 07/12/2019 09:00
Bitiş: 08/12/2019 09:00

Yer:Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

 

Başlangıç: 08/12/2019 09:00
Bitiş: 08/12/2019 15:00

Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) 08 Aralık 2019 tarihinde, saat 09.00-15.00 arasında, Kuzey kampüste Endüstri Mühendisliği Topluluğu(EMT) Vaka Analizi Yarışması Yerel Elemesi.

09 Aralık 2019 Pazartesi
Başlangıç: 09/12/2019 15:00

İŞ DÜNYASI ÖDÜLLERİ

Yer:ALH-Büyük Toplantı Salon ve Fuaye Alanı

Başlangıç: 09/12/2019 16:00

Trans Çocukları: Maruz bırakıldıkları hak ihlalleri hakkında söyleşi

Yer: EF204

Başlangıç: 09/12/2019 16:30

Ömer Türker'in katılımıyla ''Bilginin islamisi olur mu?'' söyleşisi

Yer: NH 103

Başlangıç: 09/12/2019 17:00
Bitiş: 09/12/2019 21:00

Kilyos Kampüs A 110 nolu sınıf'ta Aylin Vartanyan'ın AF 281 dersi üzerine atölyelerİ

Başlangıç: 09/12/2019 17:00
Bitiş: 09/12/2019 22:00

Kilyos Necmettin Tanyolaç Salonu'nda  "KOROLAR" konseri

Başlangıç: 09/12/2019 17:00
Bitiş: 09/12/2019 19:30

Kuzey kampüs New Hall 103 nolu sınıf'ta Ömer Türker ile

Başlangıç: 09/12/2019 17:30
Bitiş: 09/12/2019 21:30

Kuzey kampüs New Hall 104 nolu sınıfta,  Görkem Aypar (Spot Terapist Ağı Koordinatörü) ile  "LGBTİ+ Fobi" üzerine söyleşi

10 Aralık 2019 Salı
Başlangıç: 10/12/2019 17:00
Bitiş: 10/12/2019 19:20

Kuzey Kampüs New hall 102 nolu sınıfta  İstanbul Koruyucu Aile ve Derneği'nden Çetin Kalkan ve Nihal Üstündeniz ile

Başlangıç: 10/12/2019 17:00
Bitiş: 10/12/2019 21:00

YER : Kuzey Kampüs New Hall 302 nolu sınıfta Pepapp'da Berka Uygun ve Emrah Yiğit 

Başlangıç: 10/12/2019 17:00

Film Gösterimi: SİNE BU da In The Loop 

Başlangıç: 10/12/2019 17:00
Bitiş: 10/12/2019 19:00

Uçaksavar kampüs GKM-BUGUSTO Mutfak'ta Temel Aşçılık eğitimi

Başlangıç: 10/12/2019 17:00
Bitiş: 10/12/2019 20:00

 Kilyos Sarıtepe Kampüs,  A 101 nolu sınıfta, 

Başlangıç: 10/12/2019 17:00

Koro konseri 

Yer: Necmettin Tanyolaç

Başlangıç: 10/12/2019 17:30
Bitiş: 10/12/2019 19:00

Degutasyon ve Gastronomi Kulübü (BUGUSTO) 10 Aralık 2019 tarihinde, saat 17.30-19.00 arasında, BUGUSTO Temel Aşçılık eğitimi

Başlangıç: 10/12/2019 17:30
Bitiş: 10/12/2019 19:00

Uçaksavar Kampüs, GKM- BUGUSTO Mutfak'daTemel Aşçılık eğitimi.

11 Aralık 2019 Çarşamba
Başlangıç: 11/12/2019 09:00
Bitiş: 11/12/2019 18:00
Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu'nda Erol Bilecik ve (index) Nevzat Aydın'ın (yemek Sepeti) ile  "BOĞAZİÇİ GİRİŞİMÇİLİK" sohbetleri 
Başlangıç: 11/12/2019 17:00
Bitiş: 11/12/2019 19:30

Kuzey Kampüs New Hall 102 nolu sınıfta, Gamze Özkök (Mor Dayanışma) 

Başlangıç: 11/12/2019 17:00

Go Kursu 

Yer: 1. Erkek yurdu Kulüp Odası

Başlangıç: 11/12/2019 18:00

Reşit Canbeyli Neurobilim açık ders

Yer: KP 01