Etkinlikler

Select event terms to filter by
Etkinlik Filtreleme
03 Kasım 2019 Pazar
Başlangıç: 01/11/2019 00:00
Bitiş: 03/11/2019 23:59

Boğaziçi Üniversitesi Mağara Araştırma Kulübü

Düzce ili, Yığılca ilçesindeki Aksu Mağarasına bir eğitim ve araştırma gezisi.

Başlangıç: 03/11/2019 00:00

Tadım Etkinliği

Gastronomi ve Degutasyon Kulübü (BÜGUSTO), 

Başlangıç: 03/11/2019 10:00

RONDAM ENCOUNTRE

Yer:Ayhan Şahnek Salonu, Seminer 1-2-3 salonları

Başlangıç: 03/11/2019 10:00
Bitiş: 03/11/2019 18:00

RONDAM ENCOUNTER

Oyun Kulübü (BÜOK) Uçaksavar Kampüs GKM, Ayhan Şahnek Salonunda, Seminer 1-2-3 salonları.

Başlangıç: 03/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Sarmaşık

04 Kasım 2019 Pazartesi
Başlangıç: 04/11/2019 09:00

Fall Games Shiftleri

Yer:Kuzey Kampüs Kampüs New Hall önü

Başlangıç: 04/11/2019 11:00

İşaret Dili Eğitimi

Yer: Kuzey kampüs EF 07

Başlangıç: 04/11/2019 16:00
Başlangıç: 04/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

05 Kasım 2019 Salı
Başlangıç: 05/11/2019 11:00

İşaret dili eğitimleri

Yer: Kuzey kampüs EF 201

Başlangıç: 05/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Gomorra

 

Başlangıç: 05/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 05/11/2019 17:00

 Kimya Alt Kurul Toplantısı

Yer:KP 08

Başlangıç: 05/11/2019 18:00

The Muslims of Kashmir: Past, Present and Future

Yer: Kuzey Kampüs New Hall 102

06 Kasım 2019 Çarşamba
Başlangıç: 06/11/2019 17:00

Film Gösterimi: Yi Yi

 

Başlangıç: 06/11/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer:GKM Seminer-2

Başlangıç: 06/11/2019 17:30

Meteor Yağmurları Semineri

Yer:New Hall 104

Başlangıç: 06/11/2019 20:00

Lorca'nın Acıklı Güldirisi 

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu

07 Kasım 2019 Perşembe
Başlangıç: 07/11/2019 17:00

Film Gösterimi: Der Siebente Kontinen

Başlangıç: 07/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 07/11/2019 18:00

Kür Akademisi, Savunma Atölyesi

Yer:Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu altındaki Sosyal Hizmet Kulübü Odası

Başlangıç: 07/11/2019 20:00

İngilizce Standup Gösterisi

Yer:Demir Demirgil Salonu

08 Kasım 2019 Cuma
Başlangıç: 08/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

09 Kasım 2019 Cumartesi
Başlangıç: 09/11/2019 09:00

IASTE Topluluğun Dil Sınavı

Yer: Güney kampüs MF 2

Başlangıç: 09/11/2019 09:00

ADHERE- REKLAMCILIK YARIŞMASI

Yer:GKM, Ayhan Şahenk Salonu

11 Kasım 2019 Pazartesi
Başlangıç: 11/11/2019 10:00

RANDOM ENCOUNTER

Yer: Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 11/11/2019 11:00

İşaret dili eğitimleri

Yer:Kuzey kampüs EF 104

Başlangıç: 11/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

12 Kasım 2019 Salı
Başlangıç: 12/11/2019 11:00

İşaret dili eğitimleri

Yer:Kuzey kampüs EF 02

Başlangıç: 12/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Sleepwalk With Me

13 Kasım 2019 Çarşamba
Başlangıç: 13/11/2019 17:00

Kulüp toplantısı

Yer: New Hall 401

Başlangıç: 13/11/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 13/11/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer:GKM Seminer-1

14 Kasım 2019 Perşembe
Başlangıç: 14/11/2019 17:00

Kulup içi eğitim

Yer:New Hall 401

Başlangıç: 14/11/2019 17:00

Nağme Yarkın, Baturay Yarkın  "YARKIN DUO" konseri 

Yer:Büyük Toplantı Salonu/ALH

Başlangıç: 14/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 14/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Buffalo ‘66 

15 Kasım 2019 Cuma
Başlangıç: 15/11/2019 12:00

Oyun Çalışması

Yer:Demir Demirgil Salonu

13. Avrupa Mağara Kurtarma Birliği (Europen Cave Rescue Assoiation)

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Spor Salonu

Başlangıç: 15/11/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

16 Kasım 2019 Cumartesi
Başlangıç: 16/11/2019 08:00

KİMYA GÜNLERİ

Yer:Garanti Kültür Merkezinde

Başlangıç: 16/11/2019 10:00

ENERJİ ZİRVESİ

Yer:Albert Long Hall Büyük Toplantı Salonu

Başlangıç: 16/11/2019 17:30

İlkay Öztürk ile Food Styling Atölyesi

17 Kasım 2019 Pazar
Başlangıç: 17/11/2019 16:00

Oyun Çalışması

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 17/11/2019 18:00

Yer:BTS/ALH ve ÖAS Salonları

18 Kasım 2019 Pazartesi
Başlangıç: 18/11/2019 11:00

Yer:BTS/ALH ve ÖAS Salonları

Başlangıç: 18/11/2019 12:00

Tiyatro Oyunu: Zabel

Yer:Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 18/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

19 Kasım 2019 Salı
Başlangıç: 19/11/2019 17:00

Film Gösterimi:They Live

Başlangıç: 19/11/2019 17:00

, DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

20 Kasım 2019 Çarşamba
Başlangıç: 20/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

21 Kasım 2019 Perşembe
Başlangıç: 21/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Brick

Başlangıç: 21/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

22 Kasım 2019 Cuma
Başlangıç: 22/11/2019 09:00

All Rounder semineri

Yer:John Freely Binası

Başlangıç: 22/11/2019 16:00

Oyun Çalışması

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 22/11/2019 16:00

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 22/11/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

23 Kasım 2019 Cumartesi
Başlangıç: 23/11/2019 09:00

MSE-Yöneticilerle Yönetim Çalışması

Yer:Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 23/11/2019 09:00

MARKA ZİRVESİ

Yer: GKM Ayhan Şahenk Salonu

24 Kasım 2019 Pazar
Başlangıç: 24/11/2019 08:00

DATACAMP -VERİ BİLİMİ ZİRVESİ

Yer:ALH

25 Kasım 2019 Pazartesi
Başlangıç: 25/11/2019 09:00

Training New Trainers -Yeni Eğiticilerin Eğitimi 

Yer:Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 25/11/2019 15:00

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE HAFTASI

Yer:Güney Kampüs Demir Demirgil Salonu

26 Kasım 2019 Salı
Başlangıç: 26/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Shadows

Başlangıç: 26/11/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

27 Kasım 2019 Çarşamba
Başlangıç: 27/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 27/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Paris, Texas

28 Kasım 2019 Perşembe
Başlangıç: 28/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 28/11/2019 17:00

Film Gösterimi: Welcome to the Dollhouse

29 Kasım 2019 Cuma
Başlangıç: 29/11/2019 16:00

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 

Başlangıç: 29/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

30 Kasım 2019 Cumartesi
Başlangıç: 30/11/2019 08:00

CİVİL CAREER-Sivil Kariyer

Yer:GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 30/11/2019 09:00

EXPERİENCE DAY-DENEYİM GÜNÜ

Yer:Güney Kampüs Özger Arnas ve Demir Demirgil Salonları

01 Aralık 2019 Pazar
Başlangıç: 01/12/2019 08:00

CİVİL CAREER-Sivil Kariyer

Yer: Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 01/12/2019 09:00

EXPERİENCE DAY-DENEYİM GÜNÜ

 

Başlangıç: 01/12/2019 17:00

Film Gösterimi:Lost in Translation

02 Aralık 2019 Pazartesi
Başlangıç: 02/12/2019 15:00

Dans Müzik Çalışması

Yer:Necmettin Tanyolaç Salonu

Başlangıç: 02/12/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 02/12/2019 18:00

Konser Provası

Yer:BTS/ALH ve ÖAS Salonları

03 Aralık 2019 Salı
Başlangıç: 03/12/2019 16:00

İncesaz Konseri

Yer:Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 03/12/2019 17:00

Film Gösterimi:Andrei Rublev

Başlangıç: 03/12/2019 17:00

Koro Çalışması

Yer: Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 03/12/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 03/12/2019 17:00

Facing Reality-Gerçeklerle Yüzleşmek

Yer: Kuzey Kampüs New Hall 305

Başlangıç: 03/12/2019 17:30
Bitiş: 03/12/2019 19:00

Degutasyon ve Gastronomi Kulübü (BUGUSTO)03 Aralık 2019 tarihinde, saat 17.30-19.00 arasında, BUGUSTO Temel Aşçılık eğitimi