Etkinlikler

Select event terms to filter by
Etkinlik Filtreleme
18 Ekim 2019 Cuma
Başlangıç: 18/10/2019 14:00

ProCE etkinliği kapsamında Teknik (Arazi) Gezisi Fransız Fakirhanesi Bomonti

Yer:Fransız Fakirhanesi Bomonti

Başlangıç: 18/10/2019 15:00

İzmir Bergama'da yapılan alan araştırmları çalışması sunumu

Başlangıç: 18/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 18/10/2019 17:00

Mağara Oluşumu Üzerine Eğitim

Yer:Güney Kampüs Natuk Birkan NBZ-10

Başlangıç: 18/10/2019 17:00

Şiir Dinletisi

Yer:Güney Kampüs Meydan

Başlangıç: 18/10/2019 17:30

3D Hayvanlar için  Tasarım 

Yer:KP 02

Başlangıç: 18/10/2019 17:30

Teorik Sınav

Yer:Kuzey Kampüs EF 102

Başlangıç: 18/10/2019 18:00

Academy eğitimleri

Yer:New Hall 405+KP01

19 Ekim 2019 Cumartesi
Başlangıç: 19/10/2019 08:00

Pro-Ce 

Yer:Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 19/10/2019 10:00

BEST Day

Yer:EF 007 

Başlangıç: 19/10/2019 17:00

Biennal Gezisi

Yer:Büyükada Bienal

20 Ekim 2019 Pazar
Başlangıç: 20/10/2019 09:00

KEP 101

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 20/10/2019 10:00

Teorik Eğitim

Yer: EF04 ve EF05

Başlangıç: 20/10/2019 10:00

Genel Kurul

Yer:Demir Demirghil Salonu

Başlangıç: 20/10/2019 17:00

Film Gösterimi: Almost Famous

21 Ekim 2019 Pazartesi
Başlangıç: 21/10/2019 15:00

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu

 

Başlangıç: 21/10/2019 17:00

Kulüp toplantısı

Yer: EF 104

Başlangıç: 21/10/2019 17:00

Fizik Alt Kurul 

Yer: KP 08

Başlangıç: 21/10/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 21/10/2019 17:30

Artı Dergi Haftalık Toplantısı

Yer: KPark 05 ve KPark 02

Başlangıç: 21/10/2019 17:30

Çekirdek toplantı

Yer:EF 101

Başlangıç: 21/10/2019 18:00

Tevsir kursu

Yer:Kılyos Sarıtepe Kampüs Yad-Yok A 109 ve 110

Başlangıç: 21/10/2019 18:00

Zeybek Takımı Prova

Yer:New Hall 201

22 Ekim 2019 Salı
Başlangıç: 22/10/2019 16:00

Prova

Başlangıç: 22/10/2019 17:00

Kimya Alt Kurul Toplantısı

Yer:KP 08

Başlangıç: 22/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 22/10/2019 17:00

Haktan Dursun ile İslam üzerine söyleşi

Yer:Kilyos Kampüs New Hall 201 ve 202

Başlangıç: 22/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Hiroshima, Mon Amour

Başlangıç: 22/10/2019 17:15

Teorik Eğitim Sınav

Yer: NH404

Başlangıç: 22/10/2019 17:30

Münazara Çalışması 

Yer:EF 101-201-202-203-206-02-03-04-05 ve 07

Başlangıç: 22/10/2019 17:30

Deniz Yıldızı Topluluğu, Melek Bahar ile gönüllük eğitimi

Yer:KP 03

Başlangıç: 22/10/2019 18:00

Kol Düğmeleri – Yaratıcı Drama Çalışması

Yer:GKM Seminer 3

Başlangıç: 22/10/2019 18:00

Açılma Atölyesi

Yer:EF 204

Başlangıç: 22/10/2019 19:00

Slow Food-Yavaş yemek söyleşisi

Yer:EF-106

Başlangıç: 22/10/2019 21:30

Atom Belgeseli

23 Ekim 2019 Çarşamba
Başlangıç: 23/10/2019 09:00

Simon Kunter şirketinin tanıtımı 

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 23/10/2019 13:00

Çay tadımı

Yer:Dem/Moda (Kadıköy)  

Başlangıç: 23/10/2019 15:00

Dans Müzik Çalışması

Yer: Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonunda genel prova ve gösteri

Parke Salon'da dans müzik çalışması 

Başlangıç: 23/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 23/10/2019 17:00

Evrim Ağacı Alt Kurul Toplantısı

Yer:KP 09

Başlangıç: 23/10/2019 17:30

Münazara Çalışması 

Yer:EF 106

Başlangıç: 23/10/2019 17:30

Film Gösterimi:Enter the Void

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Mavi Salon

Başlangıç: 23/10/2019 17:30

Çiçek Kahraman ile Sinemada Kurgu üzerine söyleşi

Yer: Kuzey Kampüs SineBu Launge

Başlangıç: 23/10/2019 17:30

Eğitim Atölyesi

Yer:KP 07

Başlangıç: 23/10/2019 18:00

Aseksüel Atölyesi

Yer: Güney Kampüs ÖFB  Kulüp Odası

Başlangıç: 23/10/2019 18:00

Cinsellik Atölyesi

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs A 101

Başlangıç: 23/10/2019 18:00

Teorik eğitim 

Yer: KP 01

Başlangıç: 23/10/2019 19:00

29 Ekim; Tebaadan Yurttaşa, Monorşiden Cumhuriyete konulu panel

Yer:KP 01

Başlangıç: 23/10/2019 20:30

Başıbozuklar Dans Müzik Gösterisi

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM

24 Ekim 2019 Perşembe
Başlangıç: 24/10/2019 09:00

Bain & Company şirketinin tanıtımı

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 24/10/2019 16:00

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 24/10/2019 17:00

Dans Kulübü (BÜDANS), DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 24/10/2019 17:00

Film Gösterimi:After the Storm

Başlangıç: 24/10/2019 17:30

Belgesel Gösterimi:Kedi

Yer:Mithat Alam

Başlangıç: 24/10/2019 18:00

Tevsir kursu

Yer:EF 104

Başlangıç: 24/10/2019 18:00

Kür Akademisi, Bi+ Atölyesi

Yer:Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu altındaki Sosyal Hizmet Kulübü Odası

Başlangıç: 24/10/2019 20:30

Başıbozuklar Dans Müzik gösterimi

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM, Ayhan Şahenk Salonu

25 Ekim 2019 Cuma
Başlangıç: 25/10/2019 10:00

Tea &Talk

Yer:Kuzey Kampüs Kare Blok Tesla

Başlangıç: 25/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 25/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 25/10/2019 17:30

Münazara Çalışması 

Yer:EF 02-03-04-05-07-101-102-201-203-204

Başlangıç: 25/10/2019 18:00

Başıbozuklar Dans Müzik Gösterisi

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 25/10/2019 20:00

KLASİK FISILTILAR 

Yer:Güney kampüs ALH

26 Ekim 2019 Cumartesi
Başlangıç: 26/10/2019 09:00

ESTİEM Day

Yer:New Hall 001-002-101

Başlangıç: 26/10/2019 09:00

How to Start Girişimcilik Zirvesi (yemek)

Yer:GKM

HOW TO START-GİRİŞİMCİLİK YARIŞMASI

Yer: GKM tüm binada

Başlangıç: 26/10/2019 15:00
Başlangıç: 26/10/2019 18:00

Yer: BTS/ALH ve ÖAS Salonları

Başlangıç: 26/10/2019 20:00

Oyun:ARTIK BİR DAVAN VAR

Yer:Demir Demirgil Salonu

27 Ekim 2019 Pazar
Başlangıç: 27/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Akira

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Mavi Salon

Başlangıç: 27/10/2019 18:00

Yer:BTS/ALH ve ÖAS Salonları

28 Ekim 2019 Pazartesi
Başlangıç: 28/10/2019 17:00

Kulüp Toplantısı

Yer:EF 104

Başlangıç: 28/10/2019 17:30

Artı Dergi Haftalık Toplantısı

Yer:KPark 05 ve KPark 02

Başlangıç: 28/10/2019 18:00

Yer:New Hall 201

29 Ekim 2019 Salı
Başlangıç: 29/10/2019 18:00

Kol Düğmeleri – Yaratıcı Drama Çalışması

Yer:GKM Seminer 3 

30 Ekim 2019 Çarşamba
Başlangıç: 30/10/2019 12:00

Yer: Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 30/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 30/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Close-Up

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Mavi Salon

Başlangıç: 30/10/2019 17:30

Deniz Tortum ile söyleşi

Yer:SineBu

Başlangıç: 30/10/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer:GKM Seminer-1

31 Ekim 2019 Perşembe
Başlangıç: 31/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Nocturnal Animals

Başlangıç: 31/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 31/10/2019 18:00

Kür Akademisi  İnterseks ve + 

Yer:Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu altındaki Sosyal Hizmet Kulübü Odası

Başlangıç: 31/10/2019 18:00

Tevsir kursu

Yer:EF 104

Başlangıç: 31/10/2019 21:30

Belgesel Gösterimi:Atom Belgeseli

01 Kasım 2019 Cuma
Başlangıç: 01/11/2019 00:00

Boğaziçi Üniversitesi Mağara Araştırma Kulübü

Düzce ili, Yığılca ilçesindeki Aksu Mağarasına bir eğitim ve araştırma gezisi.

Başlangıç: 01/11/2019 10:00

Bianet Hak Haberciliği ve Barış Gazeteciliği 

Yer:Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 01/11/2019 12:00

Oyun:Sezuan'ın İyi İnsanı 

Yer:Güney Kampüs Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 01/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 01/11/2019 17:30
Bitiş: 01/11/2019 21:00

Academy Eğitimleri

Bilişim Kulübü (COMPEC) 'nün Kuzey Kampüs EF 116 nolu sınıfta Academy eğitimleri.

Başlangıç: 01/11/2019 17:45
Bitiş: 01/11/2019 19:45

Tea&Talk

Elektro Teknoloji Kulübünün (BÜEC)  Kuzey kampüs Kare Blok.

Başlangıç: 01/11/2019 18:00

Evrim Ateşler ile Harmdip Bir Rembelitiko

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM, Ayhank Şahnek Salonu

Başlangıç: 01/11/2019 18:00

Bir Başka Liderlik Okulu

Sosyal Hizmet Kulübü (BÜSOS)

Başlangıç: 01/11/2019 18:00
Bitiş: 01/11/2019 22:00

PROVA

Yer:  BTS/ALH ve ÖAS Salonları

 

Başlangıç: 01/11/2019 19:00
Bitiş: 01/11/2019 23:00

Bilim Kulübü’nün (BÜBK), 01 Kasım 2019 tarihinde, saat 19.00-23.00 arasındaKilyos kampüs Necmettin Tanyolaç Salonunda, Matrix filmin gösterimi.

Başlangıç: 01/11/2019 20:00
Bitiş: 01/11/2019 23:00

Halloween Açık Sahne

Müzik Kulübü’nün (BÜMK) BÜMK Piyano odasında “Halloween Açık Sahne” 

Başlangıç: 01/11/2019 23:30

The Exorcist

Sinema Kulübü, Kuzey kampüs SineBu Salonunda  GECE GÖSTERİMİ 

02 Kasım 2019 Cumartesi

Boğaziçi Üniversitesi Mağara Araştırma Kulübü

Düzce ili, Yığılca ilçesindeki Aksu Mağarasına bir eğitim ve araştırma gezisi.

Başlangıç: 01/11/2019 23:30
Bitiş: 02/11/2019 02:30

The Exorcist

Sinema Kulübü, Kuzey kampüs SineBu Salonunda  GECE GÖSTERİMİ 

Başlangıç: 02/11/2019 09:00

DATA ANALYTİCS SUMMİT-VERİ ANALİZİ ZİRVESİ

Yer:GKM, Ayhan Şahenk, Seminer 1-2-3 ve Fuaye alanı

Başlangıç: 02/11/2019 11:00
Bitiş: 02/11/2019 19:00

Tiyatro kulübü (BÜO)  Kuzey Kampüs New Hall 01,105-301-305 nolu sınıflarda oyun provası.

Başlangıç: 02/11/2019 11:00
Bitiş: 02/11/2019 17:00

Sosyal Hizmet Kulübü (BÜSOS)  Kuzey kampüs EF 05 nolu sınıfta kulup üye toplantıları.

Başlangıç: 02/11/2019 13:00
Bitiş: 02/11/2019 15:00

Gastronomi ve Degutasyon Kulübü (BÜGUSTO),

Eminönü Crawl etkinliği,

Başlangıç: 02/11/2019 17:00

Koro Çalışması

Yer:Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

03 Kasım 2019 Pazar
Başlangıç: 01/11/2019 00:00
Bitiş: 03/11/2019 23:59

Boğaziçi Üniversitesi Mağara Araştırma Kulübü

Düzce ili, Yığılca ilçesindeki Aksu Mağarasına bir eğitim ve araştırma gezisi.

Başlangıç: 03/11/2019 00:00

Tadım Etkinliği

Gastronomi ve Degutasyon Kulübü (BÜGUSTO), 

Başlangıç: 03/11/2019 10:00
Bitiş: 03/11/2019 18:00

RONDAM ENCOUNTER

Oyun Kulübü (BÜOK) Uçaksavar Kampüs GKM, Ayhan Şahnek Salonunda, Seminer 1-2-3 salonları.

Başlangıç: 03/11/2019 10:00

RONDAM ENCOUNTRE

Yer:Ayhan Şahnek Salonu, Seminer 1-2-3 salonları

Başlangıç: 03/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Sarmaşık

04 Kasım 2019 Pazartesi
Başlangıç: 04/11/2019 09:00

Fall Games Shiftleri

Yer:Kuzey Kampüs Kampüs New Hall önü

Başlangıç: 04/11/2019 11:00

İşaret Dili Eğitimi

Yer: Kuzey kampüs EF 07

Başlangıç: 04/11/2019 16:00
Başlangıç: 04/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

05 Kasım 2019 Salı
Başlangıç: 05/11/2019 11:00

İşaret dili eğitimleri

Yer: Kuzey kampüs EF 201

Başlangıç: 05/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Gomorra

 

Başlangıç: 05/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 05/11/2019 17:00

 Kimya Alt Kurul Toplantısı

Yer:KP 08

Başlangıç: 05/11/2019 18:00

The Muslims of Kashmir: Past, Present and Future

Yer: Kuzey Kampüs New Hall 102

06 Kasım 2019 Çarşamba
Başlangıç: 06/11/2019 17:00

Film Gösterimi: Yi Yi

 

Başlangıç: 06/11/2019 17:30

Meteor Yağmurları Semineri

Yer:New Hall 104

Başlangıç: 06/11/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer:GKM Seminer-2

Başlangıç: 06/11/2019 20:00

Lorca'nın Acıklı Güldirisi 

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu

07 Kasım 2019 Perşembe
Başlangıç: 07/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 07/11/2019 17:00

Film Gösterimi: Der Siebente Kontinen

Başlangıç: 07/11/2019 18:00

Kür Akademisi, Savunma Atölyesi

Yer:Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu altındaki Sosyal Hizmet Kulübü Odası

Başlangıç: 07/11/2019 20:00

İngilizce Standup Gösterisi

Yer:Demir Demirgil Salonu

08 Kasım 2019 Cuma
Başlangıç: 08/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

09 Kasım 2019 Cumartesi
Başlangıç: 09/11/2019 09:00

IASTE Topluluğun Dil Sınavı

Yer: Güney kampüs MF 2

Başlangıç: 09/11/2019 09:00

ADHERE- REKLAMCILIK YARIŞMASI

Yer:GKM, Ayhan Şahenk Salonu

11 Kasım 2019 Pazartesi
Başlangıç: 11/11/2019 10:00

RANDOM ENCOUNTER

Yer: Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 11/11/2019 11:00

İşaret dili eğitimleri

Yer:Kuzey kampüs EF 104

Başlangıç: 11/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

12 Kasım 2019 Salı
Başlangıç: 12/11/2019 11:00

İşaret dili eğitimleri

Yer:Kuzey kampüs EF 02

Başlangıç: 12/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Sleepwalk With Me

13 Kasım 2019 Çarşamba
Başlangıç: 13/11/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

Başlangıç: 13/11/2019 17:00

Kulüp toplantısı

Yer: New Hall 401

Başlangıç: 13/11/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer:GKM Seminer-1

14 Kasım 2019 Perşembe
Başlangıç: 14/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Buffalo ‘66 

Başlangıç: 14/11/2019 17:00

Kulup içi eğitim

Yer:New Hall 401

Başlangıç: 14/11/2019 17:00

Nağme Yarkın, Baturay Yarkın  "YARKIN DUO" konseri 

Yer:Büyük Toplantı Salonu/ALH

Başlangıç: 14/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

15 Kasım 2019 Cuma
Başlangıç: 15/11/2019 12:00

Oyun Çalışması

Yer:Demir Demirgil Salonu

13. Avrupa Mağara Kurtarma Birliği (Europen Cave Rescue Assoiation)

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Spor Salonu

Başlangıç: 15/11/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı 

16 Kasım 2019 Cumartesi
Başlangıç: 16/11/2019 08:00

KİMYA GÜNLERİ

Yer:Garanti Kültür Merkezinde

Başlangıç: 16/11/2019 10:00

ENERJİ ZİRVESİ

Yer:Albert Long Hall Büyük Toplantı Salonu

Başlangıç: 16/11/2019 17:30

İlkay Öztürk ile Food Styling Atölyesi

17 Kasım 2019 Pazar
Başlangıç: 17/11/2019 16:00

Oyun Çalışması

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 17/11/2019 18:00

Yer:BTS/ALH ve ÖAS Salonları