Ekim 2019
Pt
Sa
Çar
Per
Cu
Ct
Pa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Gelecek Etkinlikler
Film Gösterimi
(8 saat)
Yeni Bir Siyasi Misyonun Temsilcisi Yavuz Sultan Selim ve Hilafet Meselesi
(2 gün)
Film Gösterimi
(2 gün)
İdil Ekinil ile Moda Söyleşisi
(3 gün)
BÜMK Korolar Konseri
(3 gün)
Enterprize Girişimcilik Yarışması
(4 gün)
devamı
Ara
Bu sitede ara:
Etkinlikler
(Tüm Etkinlikler)
Select event terms to filter by
(Tüm Etkinlikler)
Öğrenci Kulüp Etkinlikleri
Etkinlik Filtreleme
Ay
Gün
Tablo
Listele
7 Ekim 2019 ile başlayan hafta
Pt
Sa
Çar
Per
Cu
Ct
Pa
7
Toplantı
Başlangıç: 08:45
Söyleşi
Başlangıç: 10:00
Atölye
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Genel Kurul Toplantısı
Başlangıç: 17:00
Kol Düğmeleri Proje toplantısı ve Drama eğitimi
Başlangıç: 17:00
Kore Topluluğu Toplantısı
Başlangıç: 17:00
Dans Müzik Çalışması
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Alt kurul toplantısı
Başlangıç: 18:00
Zeybek Takımı Prova
Başlangıç: 18:00
Zeybek Takımı Prova
Başlangıç: 18:00
Kahve Tadımı
Başlangıç: 18:30
8
Eğitim
Başlangıç: 08:30
Yarışma
Tüm Gün
Oyun Çalışması
Başlangıç: 16:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Temel Fotoğrafçılık Eğitimi
Başlangıç: 17:30
Zeybek Takımı Prova
Başlangıç: 18:00
Söyleşi
Başlangıç: 18:00
Alt kurul toplantısı
Başlangıç: 18:00
9
Evrim Ağacı Alt Kurulu
Başlangıç: 08:45
Söyleşi
Başlangıç: 09:00
PROVA
Başlangıç: 15:00
P&R Tanıtım
Tüm Gün
İnsanlık Tarihi Atölyesi
Başlangıç: 17:00
Okuma Atölyesi
Başlangıç: 17:00
Film Gösterim
Başlangıç: 17:00
Yel değirmeni Projesi Toplantısı
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:07
Eğitim
Başlangıç: 17:30
Söyleşi
Başlangıç: 17:30
Yüzme Seçmeleri
Başlangıç: 18:00
Academy eğitimleri
Başlangıç: 18:00
Teorik eğitim
Başlangıç: 18:00
Prova
Başlangıç: 18:00
Alt kurul toplantısı
Başlangıç: 18:00
Müzikal çalışmaları
Başlangıç: 19:01
10
Münazara Eğitimleri
Başlangıç: 08:30
MBG
Başlangıç: 08:45
İlkyar+Dayanışma Kermesi
Başlangıç: 09:00
Çalıştay
Başlangıç: 10:00
Yapı Kredi Digitalenty Genç Yetenek Programının Tanıtımı
Tüm Gün
Oyun Çalışması
Başlangıç: 16:00
Bütik aşçılık atölye
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Film Gösterim
Başlangıç: 17:00
Teorik eğitim
Başlangıç: 17:00
Tefsir kursu
Başlangıç: 18:00
Moda Topluluğu Tanışması
Başlangıç: 18:00
eğitim
Başlangıç: 18:00
Su Topu Seçmeleri
Başlangıç: 18:00
11
Oyun
Başlangıç: 10:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Oyun Çalışması
Başlangıç: 17:00
Eğitim
Başlangıç: 17:30
Bilim kozası Alt Kurulu
Başlangıç: 17:30
Söyleşi
Başlangıç: 18:00
12
Teknik Gezi
Başlangıç: 09:00
Teknik gezi
Başlangıç: 09:00
Yürüyüş
Tüm Gün
Oyun Çalışması
Başlangıç: 12:00
Tadım
Tüm Gün
13
Toplantı
Tüm Gün
Film Gösterim
Başlangıç: 17:00
prova/Tiyatro gösterimi
Başlangıç: 19:00