Etkinlikler

Select event terms to filter by
Etkinlik Filtreleme
10 Ekim 2019 Perşembe
Başlangıç: 10/10/2019 08:30

Münazara Eğitimleri 

Yer:Kuzey kampüs New Hall 405

Başlangıç: 10/10/2019 08:45

MBG Kurul toplantıları

Yer: Kuzey Kampüs KP-08

Başlangıç: 10/10/2019 09:00

İlkyar+Dayanışma Kermesi

Yer:Kuzey Kampüs Piramit önü

Başlangıç: 10/10/2019 10:00

BÜ Lomonosov Moskova Devlet Üniversitesi Rusya  Araştırmları 1. Çalıştayı

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

 Yapı Kredi Digitalenty Genç Yetenek Programının ön aşama kısımlarının anlatılması

Yer:Güney Kampüs Üstün Ergüder Meydanı

Başlangıç: 10/10/2019 16:00

Oyun Çalışması Provaları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4

Başlangıç: 10/10/2019 17:00

Bütik aşçılık atölyesi

Yer:BUGUSTO-MUTFAK'ta

Başlangıç: 10/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 10/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Mother

Başlangıç: 10/10/2019 17:00

Teorik eğitim

Yer: Kuzey Kampüs EF 102 ve 106

Başlangıç: 10/10/2019 18:00

Su Topu Seçmeleri

Yer: Hisar Kampüs Kapalı Yüzme Havuzu

Başlangıç: 10/10/2019 18:00

Tefsir kursu

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 103

 

Başlangıç: 10/10/2019 18:00

Moda Topluluğu tanışma  toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs New Hall  102

Başlangıç: 10/10/2019 18:00

Compec Akademi Adobe Programları ve C Python Eğitimleri

Yer:New Hall 301-305

11 Ekim 2019 Cuma
Başlangıç: 11/10/2019 10:00

RONDAM ENCOUNTRE

Yer:Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 11/10/2019 17:00

Oyun Çalışması

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 

Başlangıç: 11/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 11/10/2019 17:30

Münazara Eğitimleri 

Yer:Kuzey kampüs EF 101 ve 102

Başlangıç: 11/10/2019 17:30

Bilim kozası Alt Kurul toplantıları düzenlemesi

Yer:Kuzey Kampüs KP 06

Başlangıç: 11/10/2019 18:00

Cinsiyetsiz Tuvaletler Forumu

Yer:Kuzey Kampüs EF 106

12 Ekim 2019 Cumartesi
Başlangıç: 12/10/2019 09:00

Rönesans İnşaat Teknik Gezi

yer:Rönesans İnşaat Finans Merkezi

Başlangıç: 12/10/2019 09:00

Teknik gezi

Yer:Burgazada

Kocaeli'nin
Gebze ilçesindeki Kargalı Mahallesine günübirlik doğa yürüyüşü

Başlangıç: 12/10/2019 12:00

Oyun Çalışması

yer: Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Fornello Pizza Tadım

Yer:Fornello Pizza (Kadıköy)  

13 Ekim 2019 Pazar

E-FOUNDER-E-KURUCU

YER:Albert Long Hall Kültür Merkezi

Başlangıç: 13/10/2019 17:00

Film gösterimi:Birdman

Başlangıç: 13/10/2019 18:00

Konser ve Prova

YER: BTS/ALH ve ÖAS Salonları

Başlangıç: 13/10/2019 19:00

Kumpanya Çalışması

Yer:GKM, Ayhan Şahenk 

 

14 Ekim 2019 Pazartesi
Başlangıç: 14/10/2019 15:00

Dans Müzik Çalışması

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonunda genel prova ve gösteri v

Parke Salon'da dans müzik çalışması

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Artı Dergisi Tanıtımı

Yer: KP 03

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Fizik Alt Kurul Toplantısı

Yer:Kuzey kampüs KP 08

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Kol Düğmeleri Proje toplantısı ve Drama eğitim

Yer:EF 104

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

 Gülen Gözler alt kurul toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs KP 03 

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Seminer, Sempozyum ve Bilim okulu alt kurul toplantıları

Yer: KP 02-03-04-05  

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Genel Kurul Toplantısı

Yer:NH 104

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Gayrettepe'de kahve tadım

Yer:Petra  Roasting Co. Gayrettepe

Başlangıç: 14/10/2019 17:30

Haftalık olağanüstü toplantı

Yer:New Hall 402 

Başlangıç: 14/10/2019 17:30

Münazara Alt Kurul tanışma toplantısı

Yer:NH tüm bina + Özger Arnas Salonu/Demir Demirgil Salonu/JF/ALH

Başlangıç: 14/10/2019 18:00

PR ve Bilişim Ödülleri Alt kurul toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 302-303 

Başlangıç: 14/10/2019 18:00

 Zeybek Takımı Prova

Yer: New Hall 201

Başlangıç: 14/10/2019 18:00

 İmam Gazeli üzerine tez sunumu

Yer: New Hall 102

Başlangıç: 14/10/2019 18:00

 Prova

Yer: GKM Seminer-2

15 Ekim 2019 Salı

Çaylaklar eğitimi

Yer:Kuzey Kampüs EF 02-03-04-05-07-101-102-302

Başlangıç: 15/10/2019 16:00

Prova

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

Kaimya Alt Kurul

Yer: Kuzey Kampüs KP 08

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

Prof. Dr. Merthan Dündar  ile Japonya'da Türk İzleri

Yer:NH 104

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

Teorik eğitim

Yer:Kuzey Kampüs EF 102-106 

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları 

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Videodrome

Yer:SineBu

Başlangıç: 15/10/2019 17:30

Mutfak'ta Tatlı Atölyesi (Cadılar Bayramı)

Yer:GKM Bugusto

Başlangıç: 15/10/2019 17:30

Güvenç Atsüren ile söyleşi ve film gösterimi

Yer:SineBu

Başlangıç: 15/10/2019 17:30

Eğitim atölyesi

Yer:Kuzey Kampüs KP 07  

Başlangıç: 15/10/2019 18:00

Cinsellik Atölyesi

Yer:EF 204

Başlangıç: 15/10/2019 18:00

Alt kurul ve Dijital Girişimcilik Alt kurul toplantısı

Yer:NH303

Başlangıç: 15/10/2019 18:30

Kulüp için Veri Analizi Eğitimi

Yer:Bilgisayar Mühendisliği Binası A04

Başlangıç: 15/10/2019 19:00

Leyla Kabasakal ile Slow Food- Yavaş Yemek üzerine söyleşi

Yer:Kuzey Kampü New hall 301

Başlangıç: 15/10/2019 19:00

Ezgi Aydın ile Gıda Sektöründe Girişimcilik ve Kadın Üreticiler 

Yer:NH 301

Başlangıç: 15/10/2019 21:30

Fizik Alt Kurulu Atom adlı Belgesel gösterimi

Yer:SineBu

16 Ekim 2019 Çarşamba

McKinsey şirketinin tanıtımı 

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 16/10/2019 10:00

 Güney Meydan'da Yapı Kredi Bankası'nın Etkinlik Tanıtımı

Başlangıç: 16/10/2019 12:00

Oyun Gösterimi:Sezuan'ın İyi İnsanı 

Yer:Güney Kampüs Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 16/10/2019 15:00

Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu'nda genel prova ve gösteri 

Parke Salon'da dans müzik çalışması 

Başlangıç: 16/10/2019 17:00

Film Gösterimi:The American Friend

Başlangıç: 16/10/2019 17:00

Haftalık Toplantı Gösterimi

Yer:EF 102

Başlangıç: 16/10/2019 17:00

 Evrim Ağacı Alt Kurul Toplantısı

Yer: KP 09

Başlangıç: 16/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Sevmek Zamanı 

Başlangıç: 16/10/2019 17:30

Fırat Yücel(Altyazı Dergisi) ile Türkiye'de Sinema Dergiciliği ve sansür üzerine söyleşi

Yer:SineBu

Başlangıç: 16/10/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer:GKM Seminer-3

Başlangıç: 16/10/2019 17:30

Astronomo; Amatör Astronomiye Giriş Semineri

Yer:New Hall 103

Başlangıç: 16/10/2019 17:30

Eğitim Atölyesi

Yer:KP 07

Başlangıç: 16/10/2019 18:00

Teorik Eğitim

Yer:New Hall 105

Başlangıç: 16/10/2019 18:00

İç İletişim ve Teknoloji Alt kurul 

Yer: New Hall 302-303

17 Ekim 2019 Perşembe
Başlangıç: 17/10/2019 09:00

BCG şirketinin tanıtımı

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu'nda P&R kapsamında

Başlangıç: 17/10/2019 09:20

Çaylaklar eğitimi

Yer:New Hall 401

Başlangıç: 17/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 17/10/2019 17:30

Eğitim toplantısı

Yer:New Hall 102

Başlangıç: 17/10/2019 18:00

Kür Akademisi, A+(Akseksüel ve Aromantik) Lezbiyen Gey 

Yer: Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu 

Başlangıç: 17/10/2019 18:00

Tevsir kursu

Yer:EF 104

Başlangıç: 17/10/2019 19:00

Workshop

Yer:Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu Altındaki Kulüp Odası

Başlangıç: 17/10/2019 19:00

Tandoori Hint Mutfağı Tadımı

Yer:Tandoori Hint Mutfağı (Beşiktaş)

18 Ekim 2019 Cuma
Başlangıç: 18/10/2019 14:00

ProCE etkinliği kapsamında Teknik (Arazi) Gezisi Fransız Fakirhanesi Bomonti

Yer:Fransız Fakirhanesi Bomonti

Başlangıç: 18/10/2019 15:00

İzmir Bergama'da yapılan alan araştırmları çalışması sunumu

Başlangıç: 18/10/2019 17:00

Mağara Oluşumu Üzerine Eğitim

Yer:Güney Kampüs Natuk Birkan NBZ-10

Başlangıç: 18/10/2019 17:00

Şiir Dinletisi

Yer:Güney Kampüs Meydan

Başlangıç: 18/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 18/10/2019 17:30

3D Hayvanlar için  Tasarım 

Yer:KP 02

Başlangıç: 18/10/2019 17:30

Teorik Sınav

Yer:Kuzey Kampüs EF 102

Başlangıç: 18/10/2019 18:00

Academy eğitimleri

Yer:New Hall 405+KP01

19 Ekim 2019 Cumartesi
Başlangıç: 19/10/2019 08:00

Pro-Ce 

Yer:Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 19/10/2019 10:00

BEST Day

Yer:EF 007 

Başlangıç: 19/10/2019 17:00

Biennal Gezisi

Yer:Büyükada Bienal

20 Ekim 2019 Pazar
Başlangıç: 20/10/2019 09:00

KEP 101

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 20/10/2019 10:00

Genel Kurul

Yer:Demir Demirghil Salonu

Başlangıç: 20/10/2019 10:00

Teorik Eğitim

Yer: EF04 ve EF05

Başlangıç: 20/10/2019 17:00

Film Gösterimi: Almost Famous

21 Ekim 2019 Pazartesi
Başlangıç: 21/10/2019 15:00

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu

 

Başlangıç: 21/10/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 21/10/2019 17:00

Kulüp toplantısı

Yer: EF 104

Başlangıç: 21/10/2019 17:00

Fizik Alt Kurul 

Yer: KP 08

Başlangıç: 21/10/2019 17:30

Çekirdek toplantı

Yer:EF 101

Başlangıç: 21/10/2019 17:30

Artı Dergi Haftalık Toplantısı

Yer: KPark 05 ve KPark 02

Başlangıç: 21/10/2019 18:00

Tevsir kursu

Yer:Kılyos Sarıtepe Kampüs Yad-Yok A 109 ve 110

Başlangıç: 21/10/2019 18:00

Zeybek Takımı Prova

Yer:New Hall 201

22 Ekim 2019 Salı
Başlangıç: 22/10/2019 16:00

Prova

Başlangıç: 22/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 22/10/2019 17:00

Haktan Dursun ile İslam üzerine söyleşi

Yer:Kilyos Kampüs New Hall 201 ve 202

Başlangıç: 22/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Hiroshima, Mon Amour

Başlangıç: 22/10/2019 17:00

Kimya Alt Kurul Toplantısı

Yer:KP 08

Başlangıç: 22/10/2019 17:15

Teorik Eğitim Sınav

Yer: NH404

Başlangıç: 22/10/2019 17:30

Münazara Çalışması 

Yer:EF 101-201-202-203-206-02-03-04-05 ve 07

Başlangıç: 22/10/2019 17:30

Deniz Yıldızı Topluluğu, Melek Bahar ile gönüllük eğitimi

Yer:KP 03

Başlangıç: 22/10/2019 18:00

Açılma Atölyesi

Yer:EF 204

Başlangıç: 22/10/2019 18:00

Kol Düğmeleri – Yaratıcı Drama Çalışması

Yer:GKM Seminer 3

Başlangıç: 22/10/2019 19:00

Slow Food-Yavaş yemek söyleşisi

Yer:EF-106

Başlangıç: 22/10/2019 21:30

Atom Belgeseli

23 Ekim 2019 Çarşamba
Başlangıç: 23/10/2019 09:00

Simon Kunter şirketinin tanıtımı 

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 23/10/2019 13:00

Çay tadımı

Yer:Dem/Moda (Kadıköy)  

Başlangıç: 23/10/2019 15:00

Dans Müzik Çalışması

Yer: Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonunda genel prova ve gösteri

Parke Salon'da dans müzik çalışması 

Başlangıç: 23/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 23/10/2019 17:00

Evrim Ağacı Alt Kurul Toplantısı

Yer:KP 09

Başlangıç: 23/10/2019 17:30

Film Gösterimi:Enter the Void

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Mavi Salon

Başlangıç: 23/10/2019 17:30

Çiçek Kahraman ile Sinemada Kurgu üzerine söyleşi

Yer: Kuzey Kampüs SineBu Launge

Başlangıç: 23/10/2019 17:30

Eğitim Atölyesi

Yer:KP 07

Başlangıç: 23/10/2019 17:30

Münazara Çalışması 

Yer:EF 106

Başlangıç: 23/10/2019 18:00

Aseksüel Atölyesi

Yer: Güney Kampüs ÖFB  Kulüp Odası

Başlangıç: 23/10/2019 18:00

Cinsellik Atölyesi

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs A 101

Başlangıç: 23/10/2019 18:00

Teorik eğitim 

Yer: KP 01

Başlangıç: 23/10/2019 19:00

29 Ekim; Tebaadan Yurttaşa, Monorşiden Cumhuriyete konulu panel

Yer:KP 01

Başlangıç: 23/10/2019 20:30

Başıbozuklar Dans Müzik Gösterisi

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM

24 Ekim 2019 Perşembe
Başlangıç: 24/10/2019 09:00

Bain & Company şirketinin tanıtımı

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 24/10/2019 16:00

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 24/10/2019 17:00

Dans Kulübü (BÜDANS), DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 24/10/2019 17:00

Film Gösterimi:After the Storm

Başlangıç: 24/10/2019 17:30

Belgesel Gösterimi:Kedi

Yer:Mithat Alam

Başlangıç: 24/10/2019 18:00

Kür Akademisi, Bi+ Atölyesi

Yer:Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu altındaki Sosyal Hizmet Kulübü Odası

Başlangıç: 24/10/2019 18:00

Tevsir kursu

Yer:EF 104

Başlangıç: 24/10/2019 20:30

Başıbozuklar Dans Müzik gösterimi

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM, Ayhan Şahenk Salonu

25 Ekim 2019 Cuma
Başlangıç: 25/10/2019 10:00

Tea &Talk

Yer:Kuzey Kampüs Kare Blok Tesla

Başlangıç: 25/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 25/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 25/10/2019 17:30

Münazara Çalışması 

Yer:EF 02-03-04-05-07-101-102-201-203-204

Başlangıç: 25/10/2019 18:00

Başıbozuklar Dans Müzik Gösterisi

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 25/10/2019 18:00

FİLARMONİ ORKESTRASI PROVA

Yer:BTS/ALH ve ÖAS Salonları

Başlangıç: 25/10/2019 20:00

KLASİK FISILTILAR 

Yer:Güney kampüs ALH

26 Ekim 2019 Cumartesi
Başlangıç: 26/10/2019 09:00

ESTİEM Day

Yer:New Hall 001-002-101

Başlangıç: 26/10/2019 09:00

How to Start Girişimcilik Zirvesi (yemek)

Yer:GKM

HOW TO START-GİRİŞİMCİLİK YARIŞMASI

Yer: GKM tüm binada

Başlangıç: 26/10/2019 11:00

Prova

Yer:GKM Seminer 1-2-3-4  salonları

Başlangıç: 26/10/2019 15:00
Başlangıç: 26/10/2019 18:00

Yer: BTS/ALH ve ÖAS Salonları

Başlangıç: 26/10/2019 20:00

Oyun:ARTIK BİR DAVAN VAR

Yer:Demir Demirgil Salonu

27 Ekim 2019 Pazar
Başlangıç: 27/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Akira

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Mavi Salon

Başlangıç: 27/10/2019 18:00

Yer:BTS/ALH ve ÖAS Salonları

28 Ekim 2019 Pazartesi
Başlangıç: 28/10/2019 17:00

Kulüp Toplantısı

Yer:EF 104

Başlangıç: 28/10/2019 17:30

Artı Dergi Haftalık Toplantısı

Yer:KPark 05 ve KPark 02

Başlangıç: 28/10/2019 18:00

Yer:New Hall 201

29 Ekim 2019 Salı
Başlangıç: 29/10/2019 18:00

Kol Düğmeleri – Yaratıcı Drama Çalışması

Yer:GKM Seminer 3 

30 Ekim 2019 Çarşamba
Başlangıç: 30/10/2019 12:00

Yer: Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 30/10/2019 15:00

Dans Müzik Çalışması

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu

Başlangıç: 30/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 30/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Close-Up

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Mavi Salon

Başlangıç: 30/10/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer:GKM Seminer-1

Başlangıç: 30/10/2019 17:30

Deniz Tortum ile söyleşi

Yer:SineBu

31 Ekim 2019 Perşembe
Başlangıç: 31/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 31/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Nocturnal Animals

Başlangıç: 31/10/2019 18:00

Tevsir kursu

Yer:EF 104

Başlangıç: 31/10/2019 18:00

Kür Akademisi  İnterseks ve + 

Yer:Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu altındaki Sosyal Hizmet Kulübü Odası

Başlangıç: 31/10/2019 21:30

Belgesel Gösterimi:Atom Belgeseli

01 Kasım 2019 Cuma
Başlangıç: 01/11/2019 10:00

Bianet Hak Haberciliği ve Barış Gazeteciliği 

Yer:Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 01/11/2019 12:00

Oyun:Sezuan'ın İyi İnsanı 

Yer:Güney Kampüs Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 01/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 01/11/2019 18:00

Evrim Ateşler ile Harmdip Bir Rembelitiko

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM, Ayhank Şahnek Salonu

Başlangıç: 01/11/2019 18:00

Yer:BTS/ALH ve ÖAS Salonları

02 Kasım 2019 Cumartesi
Başlangıç: 02/11/2019 09:00

DATA ANALYTİCS SUMMİT-VERİ ANALİZİ ZİRVESİ

Yer:GKM, Ayhan Şahenk, Seminer 1-2-3 ve Fuaye alanı

Başlangıç: 02/11/2019 17:00

Koro Çalışması

Yer:Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

03 Kasım 2019 Pazar
Başlangıç: 03/11/2019 10:00

RONDAM ENCOUNTRE

Yer:Ayhan Şahnek Salonu, Seminer 1-2-3 salonları

Başlangıç: 03/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Sarmaşık

Başlangıç: 03/11/2019 18:00

Yer:BTS/ALH ve ÖAS Salonları

04 Kasım 2019 Pazartesi
Başlangıç: 04/11/2019 09:00

Fall Games Shiftleri

Yer:Kuzey Kampüs Kampüs New Hall önü

Başlangıç: 04/11/2019 10:00

Prova çalışmaları

Yer:GKM Seminer-2

Başlangıç: 04/11/2019 15:00

Dans Müzik Çalışması

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu

Başlangıç: 04/11/2019 16:00
Başlangıç: 04/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 04/11/2019 18:00

Yer: GKM Seminer-3 

05 Kasım 2019 Salı
Başlangıç: 05/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Gomorra

 

Başlangıç: 05/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 05/11/2019 17:00

 Kimya Alt Kurul Toplantısı

Yer:KP 08

06 Kasım 2019 Çarşamba
Başlangıç: 06/11/2019 15:00

Prova

Yer:Necmettin Tanyolaç Salonu

Başlangıç: 06/11/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer:GKM Seminer-2

07 Kasım 2019 Perşembe
Başlangıç: 07/11/2019 17:00

Film Gösterimi: Der Siebente Kontinen

Başlangıç: 07/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 07/11/2019 18:00

Kür Akademisi, Savunma Atölyesi

Yer:Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu altındaki Sosyal Hizmet Kulübü Odası

Başlangıç: 07/11/2019 20:00

İngilizce Standup Gösterisi

Yer:Demir Demirgil Salonu

08 Kasım 2019 Cuma
Başlangıç: 08/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

09 Kasım 2019 Cumartesi
Başlangıç: 09/11/2019 09:00

IASTE Topluluğun Dil Sınavı

Yer: Güney kampüs MF 2

Başlangıç: 09/11/2019 09:00

ADHERE- REKLAMCILIK YARIŞMASI

Yer:GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 09/11/2019 12:00

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları