Etkinlikler

Select event terms to filter by
Etkinlik Filtreleme
08 Ekim 2019 Salı
Başlangıç: 08/10/2019 08:30

Münazara Eğitimleri 

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 405

Yarışma

Başlangıç: 08/10/2019 16:00

Oyun Çalışması

Yer: Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

 

Başlangıç: 08/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

 

Başlangıç: 08/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 08/10/2019 17:00

Teorik eğitim 

Yer:Kuzey Kampüs New Hall-401 ve 402

Başlangıç: 08/10/2019 17:00

Teorik eğitim 

Yer: Kuzey Kampüs New Hall 401/402

Başlangıç: 08/10/2019 17:00

Çocuk Hakları Eğitim toplantısı

Yer: EF 116

Başlangıç: 08/10/2019 17:00

Ömer İpekçi' ile Kokular üzerine söyleşi ve üye toplantı

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 105

Başlangıç: 08/10/2019 17:30

Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

Yer:Kuzey Kampüs 103

Başlangıç: 08/10/2019 18:00

Alt kurul toplantısı

Yer: Kuzey Kampüs New Hall 301-305

Başlangıç: 08/10/2019 18:00

  Zeybek Takımı provası

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM Fuaye Alanı

Başlangıç: 08/10/2019 18:00

LGBTİ+ 101 tanışma toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 102

09 Ekim 2019 Çarşamba
Başlangıç: 09/10/2019 08:45

 Evrim Ağacı Alt Kurulu

Yer: Kuzey Kampüs KP-09

Başlangıç: 09/10/2019 09:00

Mülteci Krizi ve Ortadoğu Politikaları

Yer:Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 09/10/2019 15:00

PROVA

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu

 Oliver Wyman şirketinin tanıtımı

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu 

Başlangıç: 09/10/2019 17:00

Okuma Atölyeleri

Yer:Kilyos Sarıtepe kampüs Yad-Yok-A 104

Başlangıç: 09/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Eternity and A Day

Başlangıç: 09/10/2019 17:00

Yel değirmeni Projesi Toplantısı

Yer:GKM Seminer-1 nolu Salon

Başlangıç: 09/10/2019 17:00

 İnsanlık Tarihi  Atölyesi

Yer:Kuzey kampüs KP 02

Başlangıç: 09/10/2019 17:07

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 09/10/2019 17:30

Robotic Systems and Technologies (BURST)   eğitim atölyesi

Yer: Kuzey Kampüs KP 04

Başlangıç: 09/10/2019 17:30

Jacques Derride Anma Dersi 

Yer:BTS

Başlangıç: 09/10/2019 18:00

Yüzme takım seçmeleri 

Yer:Hisar Kampüs Kapalı Yüzme Havuzu

Başlangıç: 09/10/2019 18:00

Academy eğitimleri

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 301-305

Başlangıç: 09/10/2019 18:00

Teorik eğitim 

Yer:Kuzey Kampüs KP 01

Başlangıç: 09/10/2019 18:00

 Zeybek Takımı Prova

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM Seminer-3

Başlangıç: 09/10/2019 18:00

Alt kurul toplantısı 

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 301-305

Başlangıç: 09/10/2019 19:01

Müzikal çalışmaları

Yer:GKM Parke Salon ve Seminer-2

10 Ekim 2019 Perşembe
Başlangıç: 10/10/2019 08:30

Münazara Eğitimleri 

Yer:Kuzey kampüs New Hall 405

Başlangıç: 10/10/2019 08:45

MBG Kurul toplantıları

Yer: Kuzey Kampüs KP-08

Başlangıç: 10/10/2019 09:00

İlkyar+Dayanışma Kermesi

Yer:Kuzey Kampüs Piramit önü

Başlangıç: 10/10/2019 10:00

BÜ Lomonosov Moskova Devlet Üniversitesi Rusya  Araştırmları 1. Çalıştayı

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

 Yapı Kredi Digitalenty Genç Yetenek Programının ön aşama kısımlarının anlatılması

Yer:Güney Kampüs Üstün Ergüder Meydanı

Başlangıç: 10/10/2019 16:00

Oyun Çalışması Provaları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4

Başlangıç: 10/10/2019 17:00

Bütik aşçılık atölyesi

Yer:BUGUSTO-MUTFAK'ta

Başlangıç: 10/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 10/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Mother

Başlangıç: 10/10/2019 17:00

Teorik eğitim

Yer: Kuzey Kampüs EF 102 ve 106

Başlangıç: 10/10/2019 18:00

Su Topu Seçmeleri

Yer: Hisar Kampüs Kapalı Yüzme Havuzu

Başlangıç: 10/10/2019 18:00

Tefsir kursu

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 103

 

Başlangıç: 10/10/2019 18:00

Moda Topluluğu tanışma  toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs New Hall  102

Başlangıç: 10/10/2019 18:00

Compec Akademi Adobe Programları ve C Python Eğitimleri

Yer:New Hall 301-305

11 Ekim 2019 Cuma
Başlangıç: 11/10/2019 10:00

RONDAM ENCOUNTRE

Yer:Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 11/10/2019 17:00

Oyun Çalışması

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 

Başlangıç: 11/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 11/10/2019 17:30

Münazara Eğitimleri 

Yer:Kuzey kampüs EF 101 ve 102

Başlangıç: 11/10/2019 17:30

Bilim kozası Alt Kurul toplantıları düzenlemesi

Yer:Kuzey Kampüs KP 06

Başlangıç: 11/10/2019 18:00

Cinsiyetsiz Tuvaletler Forumu

Yer:Kuzey Kampüs EF 106

12 Ekim 2019 Cumartesi
Başlangıç: 12/10/2019 09:00

Rönesans İnşaat Teknik Gezi

yer:Rönesans İnşaat Finans Merkezi

Başlangıç: 12/10/2019 09:00

Teknik gezi

Yer:Burgazada

Kocaeli'nin
Gebze ilçesindeki Kargalı Mahallesine günübirlik doğa yürüyüşü

Başlangıç: 12/10/2019 12:00

Oyun Çalışması

yer: Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Fornello Pizza Tadım

Yer:Fornello Pizza (Kadıköy)  

13 Ekim 2019 Pazar

E-FOUNDER-E-KURUCU

YER:Albert Long Hall Kültür Merkezi

Başlangıç: 13/10/2019 17:00

Film gösterimi:Birdman

Başlangıç: 13/10/2019 19:00

Kumpanya Çalışması

Yer:GKM, Ayhan Şahenk 

 

14 Ekim 2019 Pazartesi
Başlangıç: 14/10/2019 15:00

Dans Müzik Çalışması

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonunda genel prova ve gösteri v

Parke Salon'da dans müzik çalışması

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Genel Kurul Toplantısı

Yer:NH 104

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Artı Dergisi Tanıtımı

Yer: KP 03

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Fizik Alt Kurul Toplantısı

Yer:Kuzey kampüs KP 08

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Kol Düğmeleri Proje toplantısı ve Drama eğitim

Yer:EF 104

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

 Gülen Gözler alt kurul toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs KP 03 

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Seminer, Sempozyum ve Bilim okulu alt kurul toplantıları

Yer: KP 02-03-04-05  

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Gayrettepe'de kahve tadım

Yer:Petra  Roasting Co. Gayrettepe

Başlangıç: 14/10/2019 17:30

Haftalık olağanüstü toplantı

Yer:New Hall 402 

Başlangıç: 14/10/2019 17:30

Münazara Alt Kurul tanışma toplantısı

Yer:NH tüm bina + Özger Arnas Salonu/Demir Demirgil Salonu/JF/ALH

Başlangıç: 14/10/2019 18:00

 İmam Gazeli üzerine tez sunumu

Yer: New Hall 102

Başlangıç: 14/10/2019 18:00

PR ve Bilişim Ödülleri Alt kurul toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 302-303 

Başlangıç: 14/10/2019 18:00

 Zeybek Takımı Prova

Yer: New Hall 201

Başlangıç: 14/10/2019 18:00

 Prova

Yer: GKM Seminer-2

15 Ekim 2019 Salı

Çaylaklar eğitimi

Yer:Kuzey Kampüs EF 02-03-04-05-07-101-102-302

Başlangıç: 15/10/2019 16:00

Prova

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

Kaimya Alt Kurul

Yer: Kuzey Kampüs KP 08

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

Prof. Dr. Merthan Dündar  ile Japonya'da Türk İzleri

Yer:NH 104

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları 

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

Teorik eğitim

Yer:Kuzey Kampüs EF 102-106 

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Videodrome

Yer:SineBu

Başlangıç: 15/10/2019 17:30

Eğitim atölyesi

Yer:Kuzey Kampüs KP 07  

Başlangıç: 15/10/2019 17:30

Mutfak'ta Tatlı Atölyesi (Cadılar Bayramı)

Yer:GKM Bugusto

Başlangıç: 15/10/2019 17:30

Güvenç Atsüren ile söyleşi ve film gösterimi

Yer:SineBu

Başlangıç: 15/10/2019 18:00

Alt kurul ve Dijital Girişimcilik Alt kurul toplantısı

Yer:NH303

Başlangıç: 15/10/2019 18:00

Cinsellik Atölyesi

Yer:EF 204

Başlangıç: 15/10/2019 18:30

Kulüp için Veri Analizi Eğitimi

Yer:Bilgisayar Mühendisliği Binası A04

Başlangıç: 15/10/2019 19:00

Ezgi Aydın ile Gıda Sektöründe Girişimcilik ve Kadın Üreticiler 

Yer:NH 301

Başlangıç: 15/10/2019 19:00

Leyla Kabasakal ile Slow Food- Yavaş Yemek üzerine söyleşi

Yer:Kuzey Kampü New hall 301

Başlangıç: 15/10/2019 21:30

Fizik Alt Kurulu Atom adlı Belgesel gösterimi

Yer:SineBu

16 Ekim 2019 Çarşamba

McKinsey şirketinin tanıtımı 

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 16/10/2019 10:00

 Güney Meydan'da Yapı Kredi Bankası'nın Etkinlik Tanıtımı

Başlangıç: 16/10/2019 12:00

Oyun Gösterimi:Sezuan'ın İyi İnsanı 

Yer:Güney Kampüs Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 16/10/2019 15:00

Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu'nda genel prova ve gösteri 

Parke Salon'da dans müzik çalışması 

Başlangıç: 16/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Sevmek Zamanı 

Başlangıç: 16/10/2019 17:00

Film Gösterimi:The American Friend

Başlangıç: 16/10/2019 17:00

Haftalık Toplantı Gösterimi

Yer:EF 102

Başlangıç: 16/10/2019 17:00

 Evrim Ağacı Alt Kurul Toplantısı

Yer: KP 09

Başlangıç: 16/10/2019 17:30

Fırat Yücel(Altyazı Dergisi) ile Türkiye'de Sinema Dergiciliği ve sansür üzerine söyleşi

Yer:SineBu

Başlangıç: 16/10/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer:GKM Seminer-3

Başlangıç: 16/10/2019 17:30

Astronomo; Amatör Astronomiye Giriş Semineri

Yer:New Hall 103

Başlangıç: 16/10/2019 17:30

Eğitim Atölyesi

Yer:KP 07

Başlangıç: 16/10/2019 18:00

İç İletişim ve Teknoloji Alt kurul 

Yer: New Hall 302-303

Başlangıç: 16/10/2019 18:00

Teorik Eğitim

Yer:New Hall 105

17 Ekim 2019 Perşembe
Başlangıç: 17/10/2019 09:00

BCG şirketinin tanıtımı

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu'nda P&R kapsamında

Başlangıç: 17/10/2019 09:20

Çaylaklar eğitimi

Yer:New Hall 401

Başlangıç: 17/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 17/10/2019 17:30

Eğitim toplantısı

Yer:New Hall 102

Başlangıç: 17/10/2019 18:00

Kür Akademisi, A+(Akseksüel ve Aromantik) Lezbiyen Gey 

Yer: Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu 

Başlangıç: 17/10/2019 18:00

Tevsir kursu

Yer:EF 104

Başlangıç: 17/10/2019 19:00

Tandoori Hint Mutfağı Tadımı

Yer:Tandoori Hint Mutfağı (Beşiktaş)

Başlangıç: 17/10/2019 19:00

Workshop

Yer:Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu Altındaki Kulüp Odası

18 Ekim 2019 Cuma
Başlangıç: 18/10/2019 14:00

ProCE etkinliği kapsamında Teknik (Arazi) Gezisi Fransız Fakirhanesi Bomonti

Yer:Fransız Fakirhanesi Bomonti

Başlangıç: 18/10/2019 15:00

İzmir Bergama'da yapılan alan araştırmları çalışması sunumu

Başlangıç: 18/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 18/10/2019 17:00

Mağara Oluşumu Üzerine Eğitim

Yer:Güney Kampüs Natuk Birkan NBZ-10

Başlangıç: 18/10/2019 17:00

Şiir Dinletisi

Yer:Güney Kampüs Meydan

Başlangıç: 18/10/2019 17:30

3D Hayvanlar için  Tasarım 

Yer:KP 02

Başlangıç: 18/10/2019 17:30

Teorik Sınav

Yer:Kuzey Kampüs EF 102

Başlangıç: 18/10/2019 18:00

Academy eğitimleri

Yer:New Hall 405+KP01

19 Ekim 2019 Cumartesi
Başlangıç: 19/10/2019 08:00

Pro-Ce 

Yer:Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 19/10/2019 10:00

BEST Day

Yer:EF 007 

Başlangıç: 19/10/2019 17:00

Biennal Gezisi

Yer:Büyükada Bienal

20 Ekim 2019 Pazar
Başlangıç: 20/10/2019 09:00

KEP 101

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 20/10/2019 10:00

Teorik Eğitim

Yer: EF04 ve EF05

Başlangıç: 20/10/2019 10:00

Genel Kurul

Yer:Demir Demirghil Salonu

Başlangıç: 20/10/2019 17:00

Film Gösterimi: Almost Famous

21 Ekim 2019 Pazartesi
Başlangıç: 21/10/2019 15:00

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu

 

Başlangıç: 21/10/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 21/10/2019 17:00

Kulüp toplantısı

Yer: EF 104

Başlangıç: 21/10/2019 17:00

Fizik Alt Kurul 

Yer: KP 08

Başlangıç: 21/10/2019 17:30

Artı Dergi Haftalık Toplantısı

Yer: KPark 05 ve KPark 02

Başlangıç: 21/10/2019 17:30

Çekirdek toplantı

Yer:EF 101

Başlangıç: 21/10/2019 18:00

Tevsir kursu

Yer:Kılyos Sarıtepe Kampüs Yad-Yok A 109 ve 110

Başlangıç: 21/10/2019 18:00

Zeybek Takımı Prova

Yer:New Hall 201

22 Ekim 2019 Salı
Başlangıç: 22/10/2019 16:00

Prova

Başlangıç: 22/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 22/10/2019 17:00

Haktan Dursun ile İslam üzerine söyleşi

Yer:Kilyos Kampüs New Hall 201 ve 202

Başlangıç: 22/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Hiroshima, Mon Amour

Başlangıç: 22/10/2019 17:00

Kimya Alt Kurul Toplantısı

Yer:KP 08

Başlangıç: 22/10/2019 17:15

Teorik Eğitim Sınav

Yer: NH404

Başlangıç: 22/10/2019 17:30

Münazara Çalışması 

Yer:EF 101-201-202-203-206-02-03-04-05 ve 07

Başlangıç: 22/10/2019 17:30

Deniz Yıldızı Topluluğu, Melek Bahar ile gönüllük eğitimi

Yer:KP 03

Başlangıç: 22/10/2019 18:00

Kol Düğmeleri – Yaratıcı Drama Çalışması

Yer:GKM Seminer 3

Başlangıç: 22/10/2019 18:00

Açılma Atölyesi

Yer:EF 204

Başlangıç: 22/10/2019 19:00

Slow Food-Yavaş yemek söyleşisi

Yer:EF-106

Başlangıç: 22/10/2019 21:30

Atom Belgeseli

23 Ekim 2019 Çarşamba
Başlangıç: 23/10/2019 09:00

Simon Kunter şirketinin tanıtımı 

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 23/10/2019 13:00

Çay tadımı

Yer:Dem/Moda (Kadıköy)  

Başlangıç: 23/10/2019 15:00

Dans Müzik Çalışması

Yer: Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonunda genel prova ve gösteri

Parke Salon'da dans müzik çalışması 

Başlangıç: 23/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 23/10/2019 17:00

Evrim Ağacı Alt Kurul Toplantısı

Yer:KP 09

Başlangıç: 23/10/2019 17:30

Münazara Çalışması 

Yer:EF 106

Başlangıç: 23/10/2019 17:30

Film Gösterimi:Enter the Void

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Mavi Salon

Başlangıç: 23/10/2019 17:30

Çiçek Kahraman ile Sinemada Kurgu üzerine söyleşi

Yer: Kuzey Kampüs SineBu Launge

Başlangıç: 23/10/2019 17:30

Eğitim Atölyesi

Yer:KP 07

Başlangıç: 23/10/2019 18:00

Aseksüel Atölyesi

Yer: Güney Kampüs ÖFB  Kulüp Odası

Başlangıç: 23/10/2019 18:00

Cinsellik Atölyesi

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs A 101

Başlangıç: 23/10/2019 18:00

Teorik eğitim 

Yer: KP 01

Başlangıç: 23/10/2019 19:00

29 Ekim; Tebaadan Yurttaşa, Monorşiden Cumhuriyete konulu panel

Yer:KP 01

Başlangıç: 23/10/2019 20:30

Başıbozuklar Dans Müzik Gösterisi

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM

24 Ekim 2019 Perşembe
Başlangıç: 24/10/2019 09:00

Bain & Company şirketinin tanıtımı

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 24/10/2019 16:00

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 24/10/2019 17:00

Dans Kulübü (BÜDANS), DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 24/10/2019 17:00

Film Gösterimi:After the Storm

Başlangıç: 24/10/2019 17:30

Belgesel Gösterimi:Kedi

Yer:Mithat Alam

Başlangıç: 24/10/2019 18:00

Kür Akademisi, Bi+ Atölyesi

Yer:Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu altındaki Sosyal Hizmet Kulübü Odası

Başlangıç: 24/10/2019 18:00

Tevsir kursu

Yer:EF 104

Başlangıç: 24/10/2019 20:30

Başıbozuklar Dans Müzik gösterimi

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM, Ayhan Şahenk Salonu

25 Ekim 2019 Cuma
Başlangıç: 25/10/2019 10:00

Tea &Talk

Yer:Kuzey Kampüs Kare Blok Tesla

Başlangıç: 25/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 25/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 25/10/2019 17:30

Münazara Çalışması 

Yer:EF 02-03-04-05-07-101-102-201-203-204

Başlangıç: 25/10/2019 18:00

Başıbozuklar Dans Müzik Gösterisi

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 25/10/2019 20:00

KLASİK FISILTILAR 

Yer:Güney kampüs ALH

26 Ekim 2019 Cumartesi
Başlangıç: 26/10/2019 09:00

ESTİEM Day

Yer:New Hall 001-002-101

Başlangıç: 26/10/2019 09:00

How to Start Girişimcilik Zirvesi (yemek)

Yer:GKM

HOW TO START-GİRİŞİMCİLİK YARIŞMASI

Yer: GKM tüm binada

Başlangıç: 26/10/2019 15:00
Başlangıç: 26/10/2019 18:00

Yer: BTS/ALH ve ÖAS Salonları

Başlangıç: 26/10/2019 20:00

Oyun:ARTIK BİR DAVAN VAR

Yer:Demir Demirgil Salonu

27 Ekim 2019 Pazar
Başlangıç: 27/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Akira

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Mavi Salon

Başlangıç: 27/10/2019 18:00

Yer:BTS/ALH ve ÖAS Salonları

28 Ekim 2019 Pazartesi
Başlangıç: 28/10/2019 17:00

Kulüp Toplantısı

Yer:EF 104

Başlangıç: 28/10/2019 17:30

Artı Dergi Haftalık Toplantısı

Yer:KPark 05 ve KPark 02

Başlangıç: 28/10/2019 18:00

Yer:New Hall 201

29 Ekim 2019 Salı
Başlangıç: 29/10/2019 18:00

Kol Düğmeleri – Yaratıcı Drama Çalışması

Yer:GKM Seminer 3 

30 Ekim 2019 Çarşamba
Başlangıç: 30/10/2019 12:00

Yer: Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 30/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 30/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Close-Up

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Mavi Salon

Başlangıç: 30/10/2019 17:30

Deniz Tortum ile söyleşi

Yer:SineBu

Başlangıç: 30/10/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer:GKM Seminer-1

31 Ekim 2019 Perşembe
Başlangıç: 31/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 31/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Nocturnal Animals

Başlangıç: 31/10/2019 18:00

Kür Akademisi  İnterseks ve + 

Yer:Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu altındaki Sosyal Hizmet Kulübü Odası

Başlangıç: 31/10/2019 18:00

Tevsir kursu

Yer:EF 104

Başlangıç: 31/10/2019 21:30

Belgesel Gösterimi:Atom Belgeseli

01 Kasım 2019 Cuma
Başlangıç: 01/11/2019 00:00

Boğaziçi Üniversitesi Mağara Araştırma Kulübü

Düzce ili, Yığılca ilçesindeki Aksu Mağarasına bir eğitim ve araştırma gezisi.

Başlangıç: 01/11/2019 10:00

Bianet Hak Haberciliği ve Barış Gazeteciliği 

Yer:Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 01/11/2019 12:00

Oyun:Sezuan'ın İyi İnsanı 

Yer:Güney Kampüs Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 01/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 01/11/2019 17:30
Bitiş: 01/11/2019 21:00

Academy Eğitimleri

Bilişim Kulübü (COMPEC) 'nün Kuzey Kampüs EF 116 nolu sınıfta Academy eğitimleri.

Başlangıç: 01/11/2019 17:45
Bitiş: 01/11/2019 19:45

Tea&Talk

Elektro Teknoloji Kulübünün (BÜEC)  Kuzey kampüs Kare Blok.

Başlangıç: 01/11/2019 18:00

Bir Başka Liderlik Okulu

Sosyal Hizmet Kulübü (BÜSOS)

Başlangıç: 01/11/2019 18:00

Evrim Ateşler ile Harmdip Bir Rembelitiko

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM, Ayhank Şahnek Salonu

Başlangıç: 01/11/2019 18:00
Bitiş: 01/11/2019 22:00

PROVA

Yer:  BTS/ALH ve ÖAS Salonları

 

Başlangıç: 01/11/2019 19:00
Bitiş: 01/11/2019 23:00

Bilim Kulübü’nün (BÜBK), 01 Kasım 2019 tarihinde, saat 19.00-23.00 arasındaKilyos kampüs Necmettin Tanyolaç Salonunda, Matrix filmin gösterimi.

Başlangıç: 01/11/2019 20:00
Bitiş: 01/11/2019 23:00

Halloween Açık Sahne

Müzik Kulübü’nün (BÜMK) BÜMK Piyano odasında “Halloween Açık Sahne” 

Başlangıç: 01/11/2019 23:30

The Exorcist

Sinema Kulübü, Kuzey kampüs SineBu Salonunda  GECE GÖSTERİMİ 

02 Kasım 2019 Cumartesi

Boğaziçi Üniversitesi Mağara Araştırma Kulübü

Düzce ili, Yığılca ilçesindeki Aksu Mağarasına bir eğitim ve araştırma gezisi.

Başlangıç: 01/11/2019 23:30
Bitiş: 02/11/2019 02:30

The Exorcist

Sinema Kulübü, Kuzey kampüs SineBu Salonunda  GECE GÖSTERİMİ 

Başlangıç: 02/11/2019 09:00

DATA ANALYTİCS SUMMİT-VERİ ANALİZİ ZİRVESİ

Yer:GKM, Ayhan Şahenk, Seminer 1-2-3 ve Fuaye alanı

Başlangıç: 02/11/2019 11:00
Bitiş: 02/11/2019 17:00

Sosyal Hizmet Kulübü (BÜSOS)  Kuzey kampüs EF 05 nolu sınıfta kulup üye toplantıları.

Başlangıç: 02/11/2019 11:00
Bitiş: 02/11/2019 19:00

Tiyatro kulübü (BÜO)  Kuzey Kampüs New Hall 01,105-301-305 nolu sınıflarda oyun provası.

Başlangıç: 02/11/2019 13:00
Bitiş: 02/11/2019 15:00

Gastronomi ve Degutasyon Kulübü (BÜGUSTO),

Eminönü Crawl etkinliği,

Başlangıç: 02/11/2019 17:00

Koro Çalışması

Yer:Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

03 Kasım 2019 Pazar
Başlangıç: 01/11/2019 00:00
Bitiş: 03/11/2019 23:59

Boğaziçi Üniversitesi Mağara Araştırma Kulübü

Düzce ili, Yığılca ilçesindeki Aksu Mağarasına bir eğitim ve araştırma gezisi.

Başlangıç: 03/11/2019 00:00

Tadım Etkinliği

Gastronomi ve Degutasyon Kulübü (BÜGUSTO), 

Başlangıç: 03/11/2019 10:00

RONDAM ENCOUNTRE

Yer:Ayhan Şahnek Salonu, Seminer 1-2-3 salonları

Başlangıç: 03/11/2019 10:00
Bitiş: 03/11/2019 18:00

RONDAM ENCOUNTER

Oyun Kulübü (BÜOK) Uçaksavar Kampüs GKM, Ayhan Şahnek Salonunda, Seminer 1-2-3 salonları.

Başlangıç: 03/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Sarmaşık

04 Kasım 2019 Pazartesi
Başlangıç: 04/11/2019 09:00

Fall Games Shiftleri

Yer:Kuzey Kampüs Kampüs New Hall önü

Başlangıç: 04/11/2019 11:00

İşaret Dili Eğitimi

Yer: Kuzey kampüs EF 07

Başlangıç: 04/11/2019 16:00
Başlangıç: 04/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

05 Kasım 2019 Salı
Başlangıç: 05/11/2019 11:00

İşaret dili eğitimleri

Yer: Kuzey kampüs EF 201

Başlangıç: 05/11/2019 17:00

Film Gösterimi:Gomorra

 

Başlangıç: 05/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 05/11/2019 17:00

 Kimya Alt Kurul Toplantısı

Yer:KP 08

Başlangıç: 05/11/2019 18:00

The Muslims of Kashmir: Past, Present and Future

Yer: Kuzey Kampüs New Hall 102

06 Kasım 2019 Çarşamba
Başlangıç: 06/11/2019 17:00

Film Gösterimi: Yi Yi

 

Başlangıç: 06/11/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer:GKM Seminer-2

Başlangıç: 06/11/2019 17:30

Meteor Yağmurları Semineri

Yer:New Hall 104

Başlangıç: 06/11/2019 20:00

Lorca'nın Acıklı Güldirisi 

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu

07 Kasım 2019 Perşembe
Başlangıç: 07/11/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 07/11/2019 17:00

Film Gösterimi: Der Siebente Kontinen

Başlangıç: 07/11/2019 18:00

Kür Akademisi, Savunma Atölyesi

Yer:Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu altındaki Sosyal Hizmet Kulübü Odası

Başlangıç: 07/11/2019 20:00

İngilizce Standup Gösterisi

Yer:Demir Demirgil Salonu