Ekim 2019
Pt
Sa
Çar
Per
Cu
Ct
Pa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Gelecek Etkinlikler
Film Gösterimi
(13 saat)
Yeni Bir Siyasi Misyonun Temsilcisi Yavuz Sultan Selim ve Hilafet Meselesi
(2 gün)
Film Gösterimi
(2 gün)
İdil Ekinil ile Moda Söyleşisi
(3 gün)
BÜMK Korolar Konseri
(3 gün)
Enterprize Girişimcilik Yarışması
(4 gün)
devamı
Ara
Bu sitede ara:
Etkinlikler
(Tüm Etkinlikler)
Select event terms to filter by
(Tüm Etkinlikler)
Öğrenci Kulüp Etkinlikleri
Etkinlik Filtreleme
Hafta
Gün
Tablo
Listele
Ekim 2019
Pt
Sa
Çar
Per
Cu
Ct
Pa
1
Belgesel Gösterimi
Başlangıç: 16:00
Dans Kursu
Başlangıç: 17:00
Atölye
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi: Adaptation
Başlangıç: 17:00
Esin Sakarya Güven ile The Cheesecake Engineer
Başlangıç: 17:00
Koro Çalışması
Başlangıç: 17:00
Dans Kursu
Başlangıç: 17:00
C eğitimleri
Başlangıç: 17:45
Alt kurul toplantısı
Başlangıç: 18:00
Tanışma toplantısı
Başlangıç: 18:00
2
Bain & Company Şirketinin Tanıtımı
Başlangıç: 09:00
Melda Onur ile Söyleşi
Başlangıç: 11:00
KULUP İÇİ EĞİTİM
Başlangıç: 17:00
İnsanlık Tarihi Atölyesi
Başlangıç: 17:00
Evrim ve Aydınlatma Atölyesi
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Tanışma Toplantısı
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Tanışma toplantısı
Başlangıç: 17:30
Alt kurul toplantısı
Başlangıç: 18:00
Toplantı
Başlangıç: 18:00
Toplantı
Başlangıç: 18:00
toplantı
Başlangıç: 18:00
Temel Kampçılık Eğitimi
Başlangıç: 18:00
Toplantı
Başlangıç: 18:00
Prova
Başlangıç: 19:00
3
Kore Topluluğu Tanışma Toplantısı
Başlangıç: 17:00
İktisat Atölyesi
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Film Gösterim
Başlangıç: 17:00
Hoş geldin Atölyesi
Başlangıç: 17:00
Temel Fotoğrafçılık Eğitimi
Başlangıç: 17:30
Tanışma Toplantısı
Başlangıç: 17:30
Genel kurul toplantısı
Başlangıç: 17:30
Hak Temelli Gönüllülük Eğitimi
Başlangıç: 17:30
Atatürk ve Teşkilatları Tartışmaları
Başlangıç: 18:00
Academy eğitimleri
Başlangıç: 18:00
Söyleşi
Başlangıç: 18:00
Müzikal çalışmaları
Başlangıç: 19:00
4
KİTAP SERGİSİ
Oyun Çalışması
Başlangıç: 16:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Genel kurul toplantısı
Başlangıç: 17:00
Genel kurul toplantısı
Başlangıç: 17:30
Tanışma toplantısı
Başlangıç: 17:30
Academy eğitimleri
Başlangıç: 18:00
Compec Akademi Adobe Programları ve Grafik Tasarım Eğitimleri
Başlangıç: 18:00
Gösterim
Başlangıç: 19:30
5
TURNUVA
Başlangıç: 08:30
Çalıştay
Başlangıç: 09:00
Dinleti
Başlangıç: 13:30
Yarışma
Yarışma
Gezi
Oyun Çalışması
Başlangıç: 17:00
Tanışma Toplantısı
Başlangıç: 17:30
Mezun Buluşma Yemeği
Başlangıç: 19:00
Müzikal çalışmaları
Başlangıç: 19:00
6
Oyun
Başlangıç: 11:00
Oyun Çalışması
Başlangıç: 12:00
ACT Bütik Toplantı
Başlangıç: 17:00
KULUP İÇİ EĞİTİM
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 17:00
7
Toplantı
Başlangıç: 08:45
Söyleşi
Başlangıç: 10:00
Dans Müzik Çalışması
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Atölye
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Genel Kurul Toplantısı
Başlangıç: 17:00
Kol Düğmeleri Proje toplantısı ve Drama eğitimi
Başlangıç: 17:00
Kore Topluluğu Toplantısı
Başlangıç: 17:00
Alt kurul toplantısı
Başlangıç: 18:00
Zeybek Takımı Prova
Başlangıç: 18:00
Zeybek Takımı Prova
Başlangıç: 18:00
Kahve Tadımı
Başlangıç: 18:30
8
Eğitim
Başlangıç: 08:30
Yarışma
Oyun Çalışması
Başlangıç: 16:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Temel Fotoğrafçılık Eğitimi
Başlangıç: 17:30
Alt kurul toplantısı
Başlangıç: 18:00
Zeybek Takımı Prova
Başlangıç: 18:00
Söyleşi
Başlangıç: 18:00
9
Evrim Ağacı Alt Kurulu
Başlangıç: 08:45
Söyleşi
Başlangıç: 09:00
PROVA
Başlangıç: 15:00
P&R Tanıtım
Okuma Atölyesi
Başlangıç: 17:00
Film Gösterim
Başlangıç: 17:00
Yel değirmeni Projesi Toplantısı
Başlangıç: 17:00
İnsanlık Tarihi Atölyesi
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:07
Eğitim
Başlangıç: 17:30
Söyleşi
Başlangıç: 17:30
Yüzme Seçmeleri
Başlangıç: 18:00
Academy eğitimleri
Başlangıç: 18:00
Teorik eğitim
Başlangıç: 18:00
Prova
Başlangıç: 18:00
Alt kurul toplantısı
Başlangıç: 18:00
Müzikal çalışmaları
Başlangıç: 19:01
10
Münazara Eğitimleri
Başlangıç: 08:30
MBG
Başlangıç: 08:45
İlkyar+Dayanışma Kermesi
Başlangıç: 09:00
Çalıştay
Başlangıç: 10:00
Yapı Kredi Digitalenty Genç Yetenek Programının Tanıtımı
Oyun Çalışması
Başlangıç: 16:00
Bütik aşçılık atölye
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Film Gösterim
Başlangıç: 17:00
Teorik eğitim
Başlangıç: 17:00
Su Topu Seçmeleri
Başlangıç: 18:00
Tefsir kursu
Başlangıç: 18:00
Moda Topluluğu Tanışması
Başlangıç: 18:00
eğitim
Başlangıç: 18:00
11
Oyun
Başlangıç: 10:00
Oyun Çalışması
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Eğitim
Başlangıç: 17:30
Bilim kozası Alt Kurulu
Başlangıç: 17:30
Söyleşi
Başlangıç: 18:00
12
Teknik Gezi
Başlangıç: 09:00
Teknik gezi
Başlangıç: 09:00
Yürüyüş
Oyun Çalışması
Başlangıç: 12:00
Tadım
13
Toplantı
Film Gösterim
Başlangıç: 17:00
prova/Tiyatro gösterimi
Başlangıç: 19:00
14
PROVA
Başlangıç: 15:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Tadım
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:30
Toplantı
Başlangıç: 17:30
Sunum ve söyleşi
Başlangıç: 18:00
Toplantı
Başlangıç: 18:00
Zeybek Takımı Prova
Başlangıç: 18:00
PROVA
Başlangıç: 18:00
15
Eğitim
Oyun Çalışması
Başlangıç: 16:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Konferans
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Film Gösterim
Başlangıç: 17:00
Atölye
Başlangıç: 17:30
Atölye
Başlangıç: 17:30
Söyleşi
Başlangıç: 17:30
Toplantı
Başlangıç: 18:00
Atölye
Başlangıç: 18:00
Eğitim
Başlangıç: 18:30
Söyleşi
Başlangıç: 19:00
Söyleşi
Başlangıç: 19:00
Gösterim
Başlangıç: 21:30
16
P&R Tanıtım
Tanıtım
Başlangıç: 10:00
Oyun Gösterimi
Başlangıç: 12:00
Kurs
Başlangıç: 15:00
Film Gösterim
Başlangıç: 17:00
Film Gösterim
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Söyleşi
Başlangıç: 17:30
Toplantı
Başlangıç: 17:30
Seminer
Başlangıç: 17:30
Eğitim
Başlangıç: 17:30
Eğitim
Başlangıç: 18:00
Toplantı
Başlangıç: 18:00
17
P&R Tanıtım
Başlangıç: 09:00
Eğitim
Başlangıç: 09:20
Kurs
Başlangıç: 17:00
Eğitim
Başlangıç: 17:30
Atölye
Başlangıç: 18:00
Kurs
Başlangıç: 18:00
Tadım
Başlangıç: 19:00
Work Shop
Başlangıç: 19:00
18
Teknik Gezi
Başlangıç: 14:00
Çalışma
Başlangıç: 15:00
Eğitim
Başlangıç: 17:00
Dinleti
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Atölye
Başlangıç: 17:30
Sınav
Başlangıç: 17:30
Eğitim
Başlangıç: 18:00
19
Etkinlik
Başlangıç: 08:00
Söyleşi
Başlangıç: 10:00
Gezi
Başlangıç: 17:00
20
Eğitim
Başlangıç: 09:00
Eğitim
Başlangıç: 10:00
Toplantı
Başlangıç: 10:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 17:00
21
PROVA
Başlangıç: 15:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:30
Toplantı
Başlangıç: 17:30
Kurs
Başlangıç: 18:00
Zeybek Takımı Prova
Başlangıç: 18:00
22
Oyun Çalışması
Başlangıç: 16:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Söyleşi
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Sınav
Başlangıç: 17:15
Toplantı
Başlangıç: 17:30
Eğitim
Başlangıç: 17:30
Atölye
Başlangıç: 18:00
Yaratıcı Drama Çalışması
Başlangıç: 18:00
Söyleşi
Başlangıç: 19:00
Belgesel gösteri
Başlangıç: 21:30
23
P&R Tanıtım
Başlangıç: 09:00
Tadım
Başlangıç: 13:00
PROVA
Başlangıç: 15:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:30
Film Gösterimi
Başlangıç: 17:30
Söyleşi
Başlangıç: 17:30
Atölye
Başlangıç: 17:30
Atölye
Başlangıç: 18:00
Atölye
Başlangıç: 18:00
Eğitim
Başlangıç: 18:00
Panel
Başlangıç: 19:00
Gösteri
Başlangıç: 20:30
24
P&R Tanıtım
Başlangıç: 09:00
Oyun Çalışması
Başlangıç: 16:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Belgesel Gösterimi
Başlangıç: 17:30
Atölye
Başlangıç: 18:00
Kurs
Başlangıç: 18:00
Gösteri
Başlangıç: 20:30
25
Söyleşi
Başlangıç: 10:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:30
Gösteri
Başlangıç: 18:00
KONSER
Başlangıç: 20:00
26
Seminer
Başlangıç: 09:00
Stant
Başlangıç: 09:00
Toplantı
Yuvadaki Çocuklarla İletişim Eğitimi
Başlangıç: 15:00
PROVA
Başlangıç: 18:00
Oyun
Başlangıç: 20:00
27
Film Gösterimi
Başlangıç: 17:00
PROVA
Başlangıç: 18:00
28
Toplantı
Başlangıç: 17:00
Toplantı
Başlangıç: 17:30
Zeybek Takımı Prova
Başlangıç: 18:00
29
Yaratıcı Drama Çalışması
Başlangıç: 18:00
30
Oyun Çalışması
Başlangıç: 12:00
Kurs
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Söyleşi
Başlangıç: 17:30
Toplantı
Başlangıç: 17:30
31
Kurs
Başlangıç: 17:00
Film Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Atölye
Başlangıç: 18:00
Kurs
Başlangıç: 18:00
Belgesel Gösterimi
Başlangıç: 21:30