Etkinlikler

Select event terms to filter by
Etkinlik Filtreleme
24 Eylül 2019 Salı
Başlangıç: 24/09/2019 17:00

SİNEBU'da İzbe bir gece kulübünde çalışan Eddie Adams… En büyük hayali, amatör olarak sürdürdüğü oyunculuk mesleğinde yükselmek ve kendiyle gurur duyabileceği bir yerlere gelmektir. Bir gün, yaptığı işi çok ciddiye alan bir yetişkin film yönetmeni tarafından keşfedilir. Artık Eddie Adams yerine ‘Dirk Diggler’ ismiyle anılacaktır. Dönemin uyuşturucu, içki ve suç üçgeninde gidip gelen sosyal hayatına kısa bir sürede adapte olan Dirk Diggler, günden güne sektöründe biraz daha yıldızlaşacaktır. Dirk Diggler, yetişkin film sektörünün kralı olacaktır.

26 Eylül 2019 Perşembe
Başlangıç: 26/09/2019 17:00

Kuzey Kampüs  SİNEBU'da Yazmak, hiç şüphesiz, kalem sahibinin ilham gücü tarafından yönetilen bir eylemdir. New York’ta ün sahibi olmuş bir oyun yazarı Barton Fink, hesapta olmayan bir teklifle karşı karşıya gelir. Kendisinden Los Angeles’ta bir senaryo yazması istenir. Ancak gerekli görüşmeler sırasında istenilen senaryonun oldukça kaba bir içeriğinin olması istendiğini öğrenir. Bu hiç ona göre olmadığı için tıkanıklık yaşamaya başlar. Kaldığı otelde komşusu olan Charlie Meadows, geveze bir pazarlamacı ve tam bir orta sınıf insanıdır.

01 Ekim 2019 Salı
Başlangıç: 01/10/2019 16:00

"Dünya Yerinde Oynar" adlı kendi belgeselin gösterimi ve CİTOK Koordinatörü Cemre Baytok ile söyleşi  ve tanışma toplantısı düzenlemeleri

Başlangıç: 01/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer: Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 01/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer: Garanti Kültür Merkezi

 

Başlangıç: 01/10/2019 17:00

Markist klasikleri okuyup Markizim'in tartışılacağı atölye

Yer:Kuzey Kampüs EF 102

Başlangıç: 01/10/2019 17:00

Film Gösterimi: Adaptation

Başlangıç: 01/10/2019 17:00

 Esin Sakarya Güven ile The Cheesecake Engineer toplantısı 

Başlangıç: 01/10/2019 17:00

Türk Müziği Koro çalışması

Yer: Güney Kampüs Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 01/10/2019 17:45

 C Eğitimleri verilecektir.

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Mavi Salonu

Başlangıç: 01/10/2019 18:00

 Alt kurul toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 401-405 

Başlangıç: 01/10/2019 18:00

Kulüp içi tanışma toplantısı.

02 Ekim 2019 Çarşamba
Başlangıç: 02/10/2019 09:00

P&R kapsamında, Bain & Company şirketiin tanıtımı ve sunumu

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 02/10/2019 11:00

Melda Onur'un katılımıyla söyleşi düzenlemesi

Yer:Güney Kampüs Büyük Toplantı Salonu

Başlangıç: 02/10/2019 15:00

Dans Müzik Çalışması

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu

Başlangıç: 02/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 02/10/2019 17:00

Tanışma Toplantısı

Yer: Kuzey Kampüs KP 03

Başlangıç: 02/10/2019 17:00

Tanışma toplantısı 

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 104

Başlangıç: 02/10/2019 17:00

Film Gösterimi:The Grand Budapest Hotel

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Mavi Salonu

Başlangıç: 02/10/2019 17:00

Kulüp içi eğitim 

Yer: Güney Kampüs MF M2117

Başlangıç: 02/10/2019 17:00

 İnsanlık Tarihi  Atölyesi

Kilyos Sarıtepe kampüs Yad-Yok-A 104

Başlangıç: 02/10/2019 17:00

 Evrim ve Aydınlatma Atölyesi

Yer:Kuzey kampüs KP 02

Kilyos Sarıtepe kampüs Yad-Yok-A 104

Başlangıç: 02/10/2019 17:30

Münazara temel eğitimi

Yer: Kuzey Kampüs New Hall 305

Başlangıç: 02/10/2019 18:00

Genel kurul  toplantısı

Yer: Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 02/10/2019 18:00

Temel Kampçılık Eğitim toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs KP 04 

Başlangıç: 02/10/2019 18:00

 Alt kurul toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 105-301

Başlangıç: 02/10/2019 18:00

Tanışma Toplantısı

Yer:YAD-YOK A 101

Başlangıç: 02/10/2019 18:00

 Yeldeğirmeni Alt Kurul Toplantısı

Yer:Uçaksavar Kampüs Kampüs GKM Seminer-1

Başlangıç: 02/10/2019 18:00

Haftalık toplantı

Yer: Kuzey Kampüs EF 104

Başlangıç: 02/10/2019 19:00

Prova 

Yer:GKM Parke Salon ve Seminer-2

03 Ekim 2019 Perşembe
Başlangıç: 03/10/2019 17:00

Film Gösterim :Synecdoche New York

 

Başlangıç: 03/10/2019 17:00

Senem Öner ile Hoş geldin Atölyesi 

Yer: GKM Mutfak

Başlangıç: 03/10/2019 17:00

Kore Topluluğu Tanışma Toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs KP-02

Başlangıç: 03/10/2019 17:00

Modern Ekonomi Biliminin Gelişimini  ve Akımlarını okuyup tartışılacağı İktisat Atölyesi

Yer:Kuzey Kampüs EF 104

Başlangıç: 03/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke

Başlangıç: 03/10/2019 17:30

Hak Temelli Gönüllülük Eğitimi

Yer:Kuzey Kampüs  New Hall 401

Başlangıç: 03/10/2019 17:30

Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

Yer:Kuzey Kampüs  New Hall 105 

Başlangıç: 03/10/2019 17:30

Tanışma Toplantısı

Yer:Güney Kampüs özger Arnas Salonu

Başlangıç: 03/10/2019 17:30

Genel Kurul toplantısı

Yer:Kuzey kampüs KP 01

Başlangıç: 03/10/2019 18:00

Çevre Temizliği Söyleşisi

Yer: Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 03/10/2019 18:00

Atatürk ve Teşkilatları üzerine tartışma

 

Başlangıç: 03/10/2019 18:00

Academy eğitimleri

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 301-305

Başlangıç: 03/10/2019 19:00

Müzikal çalışmaları

Yer:GKM Parke Salon ve Seminer-2

04 Ekim 2019 Cuma

 KİTAP sergisi

Yer:Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 04/10/2019 16:00

Oyun Provaları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 04/10/2019 17:00

Genel kurul toplantısı

Yer:Kuzey kampüs KP 08

Başlangıç: 04/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 04/10/2019 17:30

Münazara temel eğitim

Yer: Kuzey Kampüs New  Hall 301

 

Başlangıç: 04/10/2019 17:30

Genel Kurul toplantısı

Yer:Kuzey kampüs KP 08

Başlangıç: 04/10/2019 18:00

Compec Akademi Adobe Programları ve Grafik Tasarım Eğitimleri  

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 105

Başlangıç: 04/10/2019 18:00

Academy eğitimleri

Yer:a Kuzey Kampüs New Hall 105

Başlangıç: 04/10/2019 19:30

Lig ve derbi maç gösterimleri

Yer: Kilyos Sarıtepe Kampüs Orta Alan

05 Ekim 2019 Cumartesi
Başlangıç: 05/10/2019 08:30

"Melda Open" turnuvası 

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu, NB Sınıfları ve Jonh Freyl Binasındaki sınıfları

Başlangıç: 05/10/2019 09:00

Tasarı Geometri Çalıştayı

Yer: GKM Seminer 1- 2 Salonu

Özger Arnas Salonu

 

Başlangıç: 05/10/2019 13:30

GİTAR GÜNÜ

Yer:1. Erkek Yurdu altındaki kulüp odası

 

“21. Battle of the Bands” yarışması

Yer: Güney Kampüs Meydan Çimler

Yarışma

Yer:BTS Kriton Curi Salonu

Şile- Araştırma gezisi

 

Başlangıç: 05/10/2019 17:00

Prova

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 05/10/2019 17:30

Tanışma Toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs EF 1.2 kattaki sınıfları

Başlangıç: 05/10/2019 19:00

Prova

Yer:GKM Parke Salon ve Seminer-2 salonları

Başlangıç: 05/10/2019 19:00

Mezun Buluşma Yemeği

Yer:BÜMED

06 Ekim 2019 Pazar
Başlangıç: 06/10/2019 11:00

RANDOM ENCOUNTER-Masa Üstü Oyunları

Yer:Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu Altı Kulüp Odası

Başlangıç: 06/10/2019 12:00

Oyun Çalışması

Yer: Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 06/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Breathless

Başlangıç: 06/10/2019 17:00

ACT Bütik Toplantı

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

 

Başlangıç: 06/10/2019 17:00

KULUP İÇİ EĞİTİM

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

07 Ekim 2019 Pazartesi
Başlangıç: 07/10/2019 08:45

Fizik Alt Kurul Toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs KP-08 

Başlangıç: 07/10/2019 10:00

Mesut Yıldız ile Work&Travel hakkında söyleşi

Başlangıç: 07/10/2019 17:00

Kore Topluluğu Toplantısı

Yer: Kuzey Kampüs New Hall 105

Başlangıç: 07/10/2019 17:00

PROVA

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu

 

Başlangıç: 07/10/2019 17:00

Toplumcu Edebiyat (Edebiyatın Gözünde Tarih) Fransız Devrimi'ni tartışılacağı  Atölyesi

Yer:Kuzey kampüs KP 02

Başlangıç: 07/10/2019 17:00

Artı Dergisinin tanıtımı

Yer:KP 03 nolu 

Başlangıç: 07/10/2019 17:00

 DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 07/10/2019 17:00

Genel Kurul toplantısı

Yer:NH 104

Başlangıç: 07/10/2019 17:00

Kol Düğmeleri Proje toplantısı ve Drama eğitimi

Yer: EF 104

Başlangıç: 07/10/2019 18:00

 Zeybek Takımı Prova

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 201

 

Başlangıç: 07/10/2019 18:00

Prova

Yer:GKM Seminer-3 prova

Başlangıç: 07/10/2019 18:00

Alt kurul toplantısı 

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 301-305

Başlangıç: 07/10/2019 18:00

Zeybek Takımı Prova

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM Seminer-4

 

Başlangıç: 07/10/2019 18:30

Petra  Roasting Co. Gayrettepe'de kahve tadımı

 

08 Ekim 2019 Salı
Başlangıç: 08/10/2019 08:30

Münazara Eğitimleri 

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 405

Yarışma

Başlangıç: 08/10/2019 16:00

Oyun Çalışması

Yer: Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

 

Başlangıç: 08/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

 

Başlangıç: 08/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 08/10/2019 17:00

Teorik eğitim 

Yer:Kuzey Kampüs New Hall-401 ve 402

Başlangıç: 08/10/2019 17:00

Teorik eğitim 

Yer: Kuzey Kampüs New Hall 401/402

Başlangıç: 08/10/2019 17:00

Çocuk Hakları Eğitim toplantısı

Yer: EF 116

Başlangıç: 08/10/2019 17:00

Ömer İpekçi' ile Kokular üzerine söyleşi ve üye toplantı

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 105

Başlangıç: 08/10/2019 17:30

Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

Yer:Kuzey Kampüs 103

Başlangıç: 08/10/2019 18:00

Alt kurul toplantısı

Yer: Kuzey Kampüs New Hall 301-305

Başlangıç: 08/10/2019 18:00

  Zeybek Takımı provası

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM Fuaye Alanı

Başlangıç: 08/10/2019 18:00

LGBTİ+ 101 tanışma toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 102

09 Ekim 2019 Çarşamba
Başlangıç: 09/10/2019 08:45

 Evrim Ağacı Alt Kurulu

Yer: Kuzey Kampüs KP-09

Başlangıç: 09/10/2019 09:00

Mülteci Krizi ve Ortadoğu Politikaları

Yer:Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 09/10/2019 15:00

PROVA

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu

 Oliver Wyman şirketinin tanıtımı

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu 

Başlangıç: 09/10/2019 17:00

 İnsanlık Tarihi  Atölyesi

Yer:Kuzey kampüs KP 02

Başlangıç: 09/10/2019 17:00

Okuma Atölyeleri

Yer:Kilyos Sarıtepe kampüs Yad-Yok-A 104

Başlangıç: 09/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Eternity and A Day

Başlangıç: 09/10/2019 17:00

Yel değirmeni Projesi Toplantısı

Yer:GKM Seminer-1 nolu Salon

Başlangıç: 09/10/2019 17:07

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 09/10/2019 17:30

Robotic Systems and Technologies (BURST)   eğitim atölyesi

Yer: Kuzey Kampüs KP 04

Başlangıç: 09/10/2019 17:30

Jacques Derride Anma Dersi 

Yer:BTS

Başlangıç: 09/10/2019 18:00

Alt kurul toplantısı 

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 301-305

Başlangıç: 09/10/2019 18:00

Yüzme takım seçmeleri 

Yer:Hisar Kampüs Kapalı Yüzme Havuzu

Başlangıç: 09/10/2019 18:00

Academy eğitimleri

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 301-305

Başlangıç: 09/10/2019 18:00

Teorik eğitim 

Yer:Kuzey Kampüs KP 01

Başlangıç: 09/10/2019 18:00

 Zeybek Takımı Prova

Yer:Uçaksavar Kampüs GKM Seminer-3

Başlangıç: 09/10/2019 19:01

Müzikal çalışmaları

Yer:GKM Parke Salon ve Seminer-2

10 Ekim 2019 Perşembe
Başlangıç: 10/10/2019 08:30

Münazara Eğitimleri 

Yer:Kuzey kampüs New Hall 405

Başlangıç: 10/10/2019 08:45

MBG Kurul toplantıları

Yer: Kuzey Kampüs KP-08

Başlangıç: 10/10/2019 09:00

İlkyar+Dayanışma Kermesi

Yer:Kuzey Kampüs Piramit önü

Başlangıç: 10/10/2019 10:00

BÜ Lomonosov Moskova Devlet Üniversitesi Rusya  Araştırmları 1. Çalıştayı

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

 Yapı Kredi Digitalenty Genç Yetenek Programının ön aşama kısımlarının anlatılması

Yer:Güney Kampüs Üstün Ergüder Meydanı

Başlangıç: 10/10/2019 16:00

Oyun Çalışması Provaları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4

Başlangıç: 10/10/2019 17:00

Teorik eğitim

Yer: Kuzey Kampüs EF 102 ve 106

Başlangıç: 10/10/2019 17:00

Bütik aşçılık atölyesi

Yer:BUGUSTO-MUTFAK'ta

Başlangıç: 10/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 10/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Mother

Başlangıç: 10/10/2019 18:00

Su Topu Seçmeleri

Yer: Hisar Kampüs Kapalı Yüzme Havuzu

Başlangıç: 10/10/2019 18:00

Tefsir kursu

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 103

 

Başlangıç: 10/10/2019 18:00

Moda Topluluğu tanışma  toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs New Hall  102

Başlangıç: 10/10/2019 18:00

Compec Akademi Adobe Programları ve C Python Eğitimleri

Yer:New Hall 301-305

11 Ekim 2019 Cuma
Başlangıç: 11/10/2019 10:00

RONDAM ENCOUNTRE

Yer:Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 11/10/2019 17:00

Oyun Çalışması

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 

Başlangıç: 11/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 11/10/2019 17:30

Münazara Eğitimleri 

Yer:Kuzey kampüs EF 101 ve 102

Başlangıç: 11/10/2019 17:30

Bilim kozası Alt Kurul toplantıları düzenlemesi

Yer:Kuzey Kampüs KP 06

Başlangıç: 11/10/2019 18:00

Cinsiyetsiz Tuvaletler Forumu

Yer:Kuzey Kampüs EF 106

12 Ekim 2019 Cumartesi
Başlangıç: 12/10/2019 09:00

Teknik gezi

Yer:Burgazada

Başlangıç: 12/10/2019 09:00

Rönesans İnşaat Teknik Gezi

yer:Rönesans İnşaat Finans Merkezi

Kocaeli'nin
Gebze ilçesindeki Kargalı Mahallesine günübirlik doğa yürüyüşü

Başlangıç: 12/10/2019 12:00

Oyun Çalışması

yer: Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Fornello Pizza Tadım

Yer:Fornello Pizza (Kadıköy)  

13 Ekim 2019 Pazar

E-FOUNDER-E-KURUCU

YER:Albert Long Hall Kültür Merkezi

Başlangıç: 13/10/2019 17:00

Film gösterimi:Birdman

Başlangıç: 13/10/2019 18:00

Konser ve Prova

YER: BTS/ALH ve ÖAS Salonları

Başlangıç: 13/10/2019 19:00

Kumpanya Çalışması

Yer:GKM, Ayhan Şahenk 

 

14 Ekim 2019 Pazartesi
Başlangıç: 14/10/2019 15:00

Dans Müzik Çalışması

Yer:Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonunda genel prova ve gösteri v

Parke Salon'da dans müzik çalışması

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Gayrettepe'de kahve tadım

Yer:Petra  Roasting Co. Gayrettepe

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Artı Dergisi Tanıtımı

Yer: KP 03

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Fizik Alt Kurul Toplantısı

Yer:Kuzey kampüs KP 08

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Kol Düğmeleri Proje toplantısı ve Drama eğitim

Yer:EF 104

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

 Gülen Gözler alt kurul toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs KP 03 

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Seminer, Sempozyum ve Bilim okulu alt kurul toplantıları

Yer: KP 02-03-04-05  

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 14/10/2019 17:00

Genel Kurul Toplantısı

Yer:NH 104

Başlangıç: 14/10/2019 17:30

Münazara Alt Kurul tanışma toplantısı

Yer:NH tüm bina + Özger Arnas Salonu/Demir Demirgil Salonu/JF/ALH

Başlangıç: 14/10/2019 17:30

Haftalık olağanüstü toplantı

Yer:New Hall 402 

Başlangıç: 14/10/2019 18:00

PR ve Bilişim Ödülleri Alt kurul toplantısı

Yer:Kuzey Kampüs New Hall 302-303 

Başlangıç: 14/10/2019 18:00

 Zeybek Takımı Prova

Yer: New Hall 201

Başlangıç: 14/10/2019 18:00

 İmam Gazeli üzerine tez sunumu

Yer: New Hall 102

Başlangıç: 14/10/2019 18:00

 Prova

Yer: GKM Seminer-2

15 Ekim 2019 Salı

Çaylaklar eğitimi

Yer:Kuzey Kampüs EF 02-03-04-05-07-101-102-302

Başlangıç: 15/10/2019 16:00

Prova

Yer:Garanti Kültür Merkezi Seminer 1-3-4 Salonları

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

Kaimya Alt Kurul

Yer: Kuzey Kampüs KP 08

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

Prof. Dr. Merthan Dündar  ile Japonya'da Türk İzleri

Yer:NH 104

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

Teorik eğitim

Yer:Kuzey Kampüs EF 102-106 

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları 

Yer:Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 15/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Videodrome

Yer:SineBu

Başlangıç: 15/10/2019 17:30

Eğitim atölyesi

Yer:Kuzey Kampüs KP 07  

Başlangıç: 15/10/2019 17:30

Mutfak'ta Tatlı Atölyesi (Cadılar Bayramı)

Yer:GKM Bugusto

Başlangıç: 15/10/2019 17:30

Güvenç Atsüren ile söyleşi ve film gösterimi

Yer:SineBu

Başlangıç: 15/10/2019 18:00

Alt kurul ve Dijital Girişimcilik Alt kurul toplantısı

Yer:NH303

Başlangıç: 15/10/2019 18:00

Cinsellik Atölyesi

Yer:EF 204

Başlangıç: 15/10/2019 18:30

Kulüp için Veri Analizi Eğitimi

Yer:Bilgisayar Mühendisliği Binası A04

Başlangıç: 15/10/2019 19:00

Leyla Kabasakal ile Slow Food- Yavaş Yemek üzerine söyleşi

Yer:Kuzey Kampü New hall 301

Başlangıç: 15/10/2019 19:00

Ezgi Aydın ile Gıda Sektöründe Girişimcilik ve Kadın Üreticiler 

Yer:NH 301

Başlangıç: 15/10/2019 21:30

Fizik Alt Kurulu Atom adlı Belgesel gösterimi

Yer:SineBu

16 Ekim 2019 Çarşamba

McKinsey şirketinin tanıtımı 

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 16/10/2019 10:00

 Güney Meydan'da Yapı Kredi Bankası'nın Etkinlik Tanıtımı

Başlangıç: 16/10/2019 12:00

Oyun Gösterimi:Sezuan'ın İyi İnsanı 

Yer:Güney Kampüs Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 16/10/2019 15:00

Kilyos Sarıtepe Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu'nda genel prova ve gösteri 

Parke Salon'da dans müzik çalışması 

Başlangıç: 16/10/2019 17:00

Film Gösterimi:Sevmek Zamanı 

Başlangıç: 16/10/2019 17:00

Film Gösterimi:The American Friend

Başlangıç: 16/10/2019 17:00

Haftalık Toplantı Gösterimi

Yer:EF 102

Başlangıç: 16/10/2019 17:00

 Evrim Ağacı Alt Kurul Toplantısı

Yer: KP 09

Başlangıç: 16/10/2019 17:30

Fırat Yücel(Altyazı Dergisi) ile Türkiye'de Sinema Dergiciliği ve sansür üzerine söyleşi

Yer:SineBu

Başlangıç: 16/10/2019 17:30

Yel Değirmeni Haftalık toplantısı 

Yer:GKM Seminer-3

Başlangıç: 16/10/2019 17:30

Astronomo; Amatör Astronomiye Giriş Semineri

Yer:New Hall 103

Başlangıç: 16/10/2019 17:30

Eğitim Atölyesi

Yer:KP 07

Başlangıç: 16/10/2019 18:00

Teorik Eğitim

Yer:New Hall 105

Başlangıç: 16/10/2019 18:00

İç İletişim ve Teknoloji Alt kurul 

Yer: New Hall 302-303

17 Ekim 2019 Perşembe
Başlangıç: 17/10/2019 09:00

BCG şirketinin tanıtımı

Yer:Güney Kampüs İbrahim Bodur Salonu'nda P&R kapsamında

Başlangıç: 17/10/2019 09:20

Çaylaklar eğitimi

Yer:New Hall 401

Başlangıç: 17/10/2019 17:00

DansTango-Latin-Salsa-Modern Dans- Lind Hop-Bachata dans kursları için

Garanti Kültür Merkezi Parke Salonları ve Fuaye Alanı ve Kilyos Parke alanı

Başlangıç: 17/10/2019 17:30

Eğitim toplantısı

Yer:New Hall 102

Başlangıç: 17/10/2019 18:00

Kür Akademisi, A+(Akseksüel ve Aromantik) Lezbiyen Gey 

Yer: Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu 

Başlangıç: 17/10/2019 18:00

Tevsir kursu

Yer:EF 104

Başlangıç: 17/10/2019 19:00

Tandoori Hint Mutfağı Tadımı

Yer:Tandoori Hint Mutfağı (Beşiktaş)

Başlangıç: 17/10/2019 19:00

Workshop

Yer:Güney Kampüs 1. Erkek Yurdu Altındaki Kulüp Odası