Etkinlikler

Select event terms to filter by
Etkinlik Filtreleme
11 Nisan 2019 Perşembe
Başlangıç: 08/04/2019 17:00
Bitiş: 11/04/2019 20:00

Başlangıç: 11/04/2019 17:30

Sabancı Üniversitesi'nden Ersin Göğüş'ün katılımıyla

Yer. NH 202

Başlangıç: 11/04/2019 18:00

Yer: BÜOK Kulüp Odası

Başlangıç: 11/04/2019 20:00

12 Nisan 2019 Cuma
Başlangıç: 10/04/2019 09:00
Bitiş: 12/04/2019 17:00

Yer: Güney Meydan

Başlangıç: 12/04/2019 14:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 12/04/2019 20:00

Başlangıç: 12/04/2019 20:00

Yer: GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 12/04/2019 20:00

Yer: Albert Long Hall, BTS

13 Nisan 2019 Cumartesi
Başlangıç: 13/04/2019 09:00

Yer: Güney Meydan ve Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 13/04/2019 09:00

13 Nisan'da ilk kez düzenlenecek olan Experience Day, üniversite öğrencilerine Satış, Pazarlama ve Finans departmanlarını tek bir günde tanıtmakla kalmayıp bu departmanları deneyimleme fırsatı da sunuyor.

Başlangıç: 13/04/2019 15:00

Başlangıç: 13/04/2019 20:00

Yer:GKM Ayhan Şahenk Salonu

14 Nisan 2019 Pazar
Başlangıç: 14/04/2019 09:00
Bitiş: 14/04/2019 18:00

Yer: Güney Meydan ve Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 14/04/2019 17:00

Başlangıç: 14/04/2019 19:00

 

Büyük Toplantı Salonu’nda  saat 17.00-22.30 arasında İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu'nun katılımıyla

Başlangıç: 14/04/2019 20:00

Yer:GKM Ayhan Şahenk Salonu

15 Nisan 2019 Pazartesi
Başlangıç: 15/04/2019 04:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 15/04/2019 17:00
Bitiş: 15/04/2019 19:00

Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyeleirnden Prof. Dr. Ahmet Taşağıl'ın katılımıyla

Yer: Kriton Curi Salonu, ALH

Başlangıç: 15/04/2019 17:00

Yer: EF 206

Başlangıç: 15/04/2019 17:30

Medeniyet Üniversitesi'nden Dr. İbrahim Halil Üçer'in katılımıyla

Yer: NH 202

Başlangıç: 15/04/2019 20:00

Yer: Albert Long Hall BTS

Saat: 20.00

16 Nisan 2019 Salı
Başlangıç: 16/04/2019 17:00

Yer: Güney Meydan

Başlangıç: 16/04/2019 19:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 16/04/2019 20:00

Yer:GKM Ayhan Şahenk

Başlangıç: 16/04/2019 20:30

Yer: Demir Demirgil Salonu

17 Nisan 2019 Çarşamba
Başlangıç: 17/04/2019 17:00

Yer:New Hall  103

Başlangıç: 17/04/2019 17:00

Yer:SineBU

Başlangıç: 17/04/2019 17:30

Yer:New Hall 102

Başlangıç: 17/04/2019 18:30

Yer: Güney Kampüs

Başlangıç: 17/04/2019 20:00

Yer:GKM Ayhan Şahenk Salonu

18 Nisan 2019 Perşembe
Başlangıç: 18/04/2019 17:30

 İstanbul Üniversitesi'nden Doç. Dr. Ömer Miraç Yaman'ın katılımıyla,

Yer:Kilyos Yeşil Salon

 

Başlangıç: 18/04/2019 17:30

Yer: BÜOK Kulüp Odası

Başlangıç: 18/04/2019 20:00

Yer:GKM Ayhan Şahenk Salonu

19 Nisan 2019 Cuma
Başlangıç: 16/04/2019 09:00
Bitiş: 19/04/2019 17:00
28 Nisan 2019 Pazar
Başlangıç: 28/04/2019 12:00

Yer: Kulüp Odası

30 Nisan 2019 Salı
Başlangıç: 30/04/2019 17:30

Yer:EF102

02 Mayıs 2019 Perşembe
Başlangıç: 02/05/2019 09:00

02-03-04  Mayıs tarihlerinde, Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü Garanti Kültür Merkezi'nde yapılacak.

Boğaziçi Üniversitesi Dans Festivali 1999 yılında düzenlenmeye başlamıştır.

 

Başlangıç: 02/05/2019 16:00

Bu sene 16.si düzenlenen radyo boğaziçi Müzik Ödülleri, muhteşem bir törenle 02 Mayıs Perşembe günü saat 16.00'da Bümed Üst Bahçe'de sahipleriyle buluşuyor!

 

03 Mayıs 2019 Cuma

02-03-04  Mayıs tarihlerinde, Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü Garanti Kültür Merkezi'nde yapılacak.

Boğaziçi Üniversitesi Dans Festivali 1999 yılında düzenlenmeye başlamıştır.

 

Başlangıç: 03/05/2019

04 Mayıs 2019 Cumartesi
Başlangıç: 02/05/2019 09:00
Bitiş: 04/05/2019 23:00

02-03-04  Mayıs tarihlerinde, Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü Garanti Kültür Merkezi'nde yapılacak.

Boğaziçi Üniversitesi Dans Festivali 1999 yılında düzenlenmeye başlamıştır.

 

Başlangıç: 03/05/2019
Bitiş: 04/05/2019

Başlangıç: 04/05/2019 09:00

Yer:Uçaksavar Atletizm Sahası

Başlangıç: 04/05/2019 11:00

Yer: Güney Kampüs

Başlangıç: 04/05/2019 11:00

Yer:Özger Arnas Salonu

05 Mayıs 2019 Pazar
Başlangıç: 04/05/2019 09:00
Bitiş: 05/05/2019 20:00

Yer:Uçaksavar Atletizm Sahası

Başlangıç: 04/05/2019 11:00
Bitiş: 05/05/2019 17:00

Yer: Güney Kampüs

Başlangıç: 05/05/2019 16:00

06 Mayıs 2019 Pazartesi
Başlangıç: 06/05/2019 09:00

Yer:Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 06/05/2019 19:00

Başlangıç: 06/05/2019 20:00

07 Mayıs 2019 Salı
Başlangıç: 07/05/2019 18:00

Yer: Albert Long Hall, BTS

08 Mayıs 2019 Çarşamba
Başlangıç: 08/05/2019 12:30

Sosyal Bilimler Kulübü, 8-9 Mayıs 2019 tarihinde Kuzey Piramit'in önünde saat 12.30-19.00 arasında konuşmacı olarak Onur Hamzaoğlu, Sema Uçar, Kanber Saygılı, Alpkan Birelma, Özgür Karabulut, Necla Akgköçe ve Kuvvet Lordoğlu'nun katılımıyla Emek Haftası etkinliğini düzenleyor.

09 Mayıs 2019 Perşembe
Başlangıç: 08/05/2019 12:30
Bitiş: 09/05/2019 19:00

Sosyal Bilimler Kulübü, 8-9 Mayıs 2019 tarihinde Kuzey Piramit'in önünde saat 12.30-19.00 arasında konuşmacı olarak Onur Hamzaoğlu, Sema Uçar, Kanber Saygılı, Alpkan Birelma, Özgür Karabulut, Necla Akgköçe ve Kuvvet Lordoğlu'nun katılımıyla Emek Haftası etkinliğini düzenleyor.

Başlangıç: 09/05/2019 09:00

09-12 Mayıs 2019 tarihleri arasında Uluslararası Spor Festivali, Güney Kampüs Meydan düzenlencek

10 Mayıs 2019 Cuma

09-12 Mayıs 2019 tarihleri arasında Uluslararası Spor Festivali, Güney Kampüs Meydan düzenlencek

11 Mayıs 2019 Cumartesi

09-12 Mayıs 2019 tarihleri arasında Uluslararası Spor Festivali, Güney Kampüs Meydan düzenlencek