Nisan 2019
Pt
Sa
Çar
Per
Cu
Ct
Pa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Gelecek Etkinlikler
Film Gösterimi
(9 saat)
Yeni Bir Siyasi Misyonun Temsilcisi Yavuz Sultan Selim ve Hilafet Meselesi
(2 gün)
Film Gösterimi
(2 gün)
İdil Ekinil ile Moda Söyleşisi
(3 gün)
BÜMK Korolar Konseri
(3 gün)
Enterprize Girişimcilik Yarışması
(4 gün)
devamı
Ara
Bu sitede ara:
Etkinlikler
(Tüm Etkinlikler)
Select event terms to filter by
(Tüm Etkinlikler)
Öğrenci Kulüp Etkinlikleri
Etkinlik Filtreleme
Hafta
Gün
Tablo
Listele
Nisan 2019
Pt
Sa
Çar
Per
Cu
Ct
Pa
1
MediaMarkt P&R
Başlangıç: 19:00
2
Japon Mutfağı Atölyesi
Başlangıç: 19:00
3
Hayatımızda Kimya Semineri
Başlangıç: 17:00
MSA Restoran'da Tadım ve Sabancı Müzesi Gezisi
Başlangıç: 17:00
4
Mühendislik Zirvesi
Başlangıç: 10:00
Söyleşi: Uzayda Yaşama Hazırlık
Başlangıç: 17:30
5
Mühendislik Zirvesi
Bitiş: 18:00
Boğaziçi Business Challenge BBC- İş Simülasyon Yarışması
Başlangıç: 10:00
Behçet Çelik ile Söyleşi
Başlangıç: 17:30
ODTÜ Caz ve BÜMK Caz Orkestrası Konseri
Başlangıç: 18:00
Başıbozuklar (Dans Müzik Gösterisi)
Başlangıç: 20:00
Dans ve Müzik Gösterisi: Başıbozuklar
Başlangıç: 20:00
6
Boğaziçi Business Challenge BBC- İş Simülasyon Yarışması
Tüm Gün
Bilim Günleri
Başlangıç: 09:00
7
Boğaziçi Business Challenge BBC- İş Simülasyon Yarışması
Bitiş: 19:00
Bilim Günleri
Bitiş: 17:00
PlayIT - Dijital Oyun Zirvesi'19
Başlangıç: 09:00
BUOK Random Encounter
Başlangıç: 12:30
Bitiş: 19:00
8
Case Days Spring
Başlangıç: 17:00
Oyun: Sezuan'ın İyi İnsanı
Başlangıç: 20:00
9
Case Days Spring
Tüm Gün
Söyleşi: "Modern Dünyada Müslüman Ailelerin Dinamikleri"
Başlangıç: 17:00
LGBTİ+ Mülteciler ile Tanışma ve Oryantal Atölyesi
Başlangıç: 18:00
Dans ve Müzik Gösterisi: Başıbozuklar
Başlangıç: 20:00
Türk Müziği Kulübü Koro Konseri
Başlangıç: 20:00
Başıbozuklar (Dans Müzik Gösterisi)
Başlangıç: 20:00
10
Case Days Spring
Tüm Gün
Güney Meydan'da Yaşayan Kütüphane
Başlangıç: 09:00
Aseksüeller Anlatıyor
Başlangıç: 17:45
Dans ve Müzik Gösterisi: Başıbozuklar
Başlangıç: 20:00
Başıbozuklar (Dans Müzik Gösterisi)
Başlangıç: 20:00
11
Case Days Spring
Bitiş: 20:00
Güney Meydan'da Yaşayan Kütüphane
Tüm Gün
Söyleşi: "Dünya Dışında Yaşam: Mars ve Ötesi"
Başlangıç: 17:30
BUOK Kutu Oyunu Gecesi
Başlangıç: 18:00
Oyun: Sezuan'ın İyi İnsanı
Başlangıç: 20:00
12
Güney Meydan'da Yaşayan Kütüphane
Bitiş: 17:00
Karanlık Dava: Venezuela
Başlangıç: 14:00
Oyun: Sezuan'ın İyi İnsanı
Başlangıç: 20:00
İstanbul is Burning: 4. Queer Performans Gecesi
Başlangıç: 20:00
BÜMK CAZ Orkestrası Konseri
Başlangıç: 20:00
13
Experience Day
Başlangıç: 09:00
15. BUSOS Çoçuk Şenliği
Başlangıç: 09:00
Oyun: Sezuan'ın İyi İnsanı
Başlangıç: 15:00
Dans ve Müzik Gösterisi: Başıbozuklar
Başlangıç: 20:00
14
Bilim Şenliği
Başlangıç: 09:00
Bitiş: 18:00
Oyun: Sezuan'ın İyi İnsanı
Başlangıç: 17:00
İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu Konseri
Başlangıç: 19:00
Dans ve Müzik Gösterisi: Başıbozuklar
Başlangıç: 20:00
15
Game of Thrones Gösterimi
Başlangıç: 04:00
5. Geleneksel Çağdaş İslam Düşünürleri Ve Eserleri Kitap Sergisi
LGBTİ+ Fobi Karşıtı Öğrenci Buluşması
Başlangıç: 17:00
İslamiyet Öncesi Orta Asya Türk Kültürü
Başlangıç: 17:00
Bitiş: 19:00
Söyleşi: "Türkiye'de Felsefi Düşünce: Devam Sorunu mu, Kıvam Sorunu Mu?"
Başlangıç: 17:30
Klasik Müzik Topluluğu Konseri
Başlangıç: 20:00
16
5. Geleneksel Çağdaş İslam Düşünürleri Ve Eserleri Kitap Sergisi
Tüm Gün
ULUSLARARASI DESIGN AND CONSTRUCT- ÇELİK KÖPRÜ YARIŞMASI
Başlangıç: 09:00
Bayrak Dikimi Atölyesi
Başlangıç: 17:00
"Red:Paramaz" Belgesel Gösterimi ve Yorumlaması
Başlangıç: 17:30
Film Gösterimi: Çağrı
Başlangıç: 19:00
Popapella Pop Korosu Konseri
Başlangıç: 20:00
"Kestirmeden Hikayeler" Tek Kişilik Gösteri
Başlangıç: 20:30
17
5. Geleneksel Çağdaş İslam Düşünürleri Ve Eserleri Kitap Sergisi
Bitiş:
ULUSLARARASI DESIGN AND CONSTRUCT- ÇELİK KÖPRÜ YARIŞMASI
Tüm Gün
Nazlı Pekin ile Söyleşi ve Baharat Atölyesi
Başlangıç: 17:00
Sait Maden Film Gösterimi
Başlangıç: 17:00
Ayhan Yetgin'in katılımı ile Fashion Talks
Başlangıç: 17:30
7. Boğaziçi Onur Yürüyüşü
Başlangıç: 18:30
Dans ve Müzik Gösterisi: Başıbozuklar
Başlangıç: 20:00
18
ULUSLARARASI DESIGN AND CONSTRUCT- ÇELİK KÖPRÜ YARIŞMASI
Tüm Gün
Koli Oyunları Atölyesi
Başlangıç: 17:30
Söyleşi: "Kendini Tanımayan Başkasını Nasıl Tanıyabilir?"
Başlangıç: 17:30
Dans ve Müzik Gösterisi: Başıbozuklar
Başlangıç: 20:00
19
ULUSLARARASI DESIGN AND CONSTRUCT- ÇELİK KÖPRÜ YARIŞMASI
Bitiş: 17:00
20
21
22
23
24
25
26
27
28
2. Üniversiteler Arası Kutu Oyunu Turnuvası
Başlangıç: 12:00
29
30
Bünyamin Aydın ile Moda Sohbeti
Başlangıç: 17:30