Etkinlikler

Select event terms to filter by
Etkinlik Filtreleme
18 Mart 2019 Pazartesi
Başlangıç: 18/03/2019 18:00

Yer: Kriton Curi

19 Mart 2019 Salı
Başlangıç: 19/03/2019 17:00

Yer: NH 102

Başlangıç: 19/03/2019 17:30

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

Başlangıç: 19/03/2019 18:00

Yer: EF 205

20 Mart 2019 Çarşamba
Başlangıç: 20/03/2019 18:00

Yer: NH 201

21 Mart 2019 Perşembe

Yer: Kilyos Kampüs Necmettin Tanyolaç Salonu

Başlangıç: 21/03/2019 17:00

Arzu (Rabia) Özçelik'in katılımıyla

Yer: Kilyos A102

Başlangıç: 21/03/2019 17:30

Yer: KP 03

22 Mart 2019 Cuma
Başlangıç: 22/03/2019 18:00

Yer: Garanti Kültür Merkezi Ayhan Ahenk Salonu

Başlangıç: 22/03/2019 18:30

Yer: Mithat Alam Film Merkezi

23 Mart 2019 Cumartesi
Başlangıç: 23/03/2019 09:00

Yer: Garanti Kültür Merkezi

Başlangıç: 23/03/2019 09:00

24 Mart 2019 Pazar
Başlangıç: 23/03/2019 09:00
Bitiş: 24/03/2019 21:00

Başlangıç: 24/03/2019 09:00
Bitiş: 24/03/2019 17:00

24 Mart 2019 tarihinde, saat 09.00-17.00 arasında Demir Demirgil Salonunuda Girişimcilik Zirvesinin final sunumları 

Başlangıç: 24/03/2019 09:00
Bitiş: 24/03/2019 19:00

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu ve Garanti Kültür Merkezi

25 Mart 2019 Pazartesi
Başlangıç: 25/03/2019 17:00

 Hiba Reoul'un (İbni Haldun Üniversitesi) katılımıyla

Yer: EF202

26 Mart 2019 Salı
Başlangıç: 26/03/2019 17:30
Bitiş: 26/03/2019 19:00

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

27 Mart 2019 Çarşamba
Başlangıç: 27/03/2019 17:00

WWF'den Yaprak Arda ve Tolga Yücel'in katılımıyla

Yer: Mithat Alam Fil Merkezi

28 Mart 2019 Perşembe
Başlangıç: 28/03/2019 18:00

Yer: NH 201

Başlangıç: 28/03/2019 19:30

Yer: NH 205

01 Nisan 2019 Pazartesi
Başlangıç: 01/04/2019 19:00

MediaMarkt şirketinin katılımıyla P&R etkinliği düzenleniyor.

Yer: Albert Long Hall, Kriton Curi Salonu

02 Nisan 2019 Salı
Başlangıç: 02/04/2019 19:00

Yer: GKM Mutfak

03 Nisan 2019 Çarşamba
Başlangıç: 03/04/2019 17:00

Yer: MSA Restoran & Sabancı Müzesi 

Başlangıç: 03/04/2019 17:00

Emre Kuruçayırlı'nın katılımı ile

Yer: Kare Blok Bedi Ziver Seminer Odası

04 Nisan 2019 Perşembe
Başlangıç: 04/04/2019 10:00

Yer: Güney Meydan ve Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 04/04/2019 17:30

Devim Design Lab kurucusu Makine Mühendisi Furkan Çetin'in katılımıyla

Yer: EF 202

05 Nisan 2019 Cuma
Başlangıç: 04/04/2019 10:00
Bitiş: 05/04/2019 18:00

Yer: Güney Meydan ve Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 05/04/2019 10:00

Bu sene 4. Kez düzenlenecek olan Boğaziçi Business Challenge-BÜ İşletme Yarışması, öğrencilerin 4’er kişilik takımlar halinde katıldıkları iş simülasyon oyunu yarışmasıdır. 5-6-7 Nisan tarihlerindeki finale katılmaya ön elemeyi geçen 8 takım hak kazanır. 3. ve 4. sınıftan 32 öğrenci üç gün boyunca 8 quarterlık bir bilgisayar oyunuyla açık pazarda yarışır. En fazla puanı kazanan takım birinci olur. 

Başlangıç: 05/04/2019 17:30

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

Başlangıç: 05/04/2019 18:00

Yer: Albert Long Hall - BTS

Başlangıç: 05/04/2019 20:00

Yer:GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 05/04/2019 20:00

Yer:GKM Ayhan Şahenk Salonu

06 Nisan 2019 Cumartesi

Bu sene 4. Kez düzenlenecek olan Boğaziçi Business Challenge-BÜ İşletme Yarışması, öğrencilerin 4’er kişilik takımlar halinde katıldıkları iş simülasyon oyunu yarışmasıdır. 5-6-7 Nisan tarihlerindeki finale katılmaya ön elemeyi geçen 8 takım hak kazanır. 3. ve 4. sınıftan 32 öğrenci üç gün boyunca 8 quarterlık bir bilgisayar oyunuyla açık pazarda yarışır. En fazla puanı kazanan takım birinci olur. 

Başlangıç: 06/04/2019 09:00

Yer: GKM Ayhan Şahenk Salonu

07 Nisan 2019 Pazar
Başlangıç: 05/04/2019 10:00
Bitiş: 07/04/2019 19:00

Bu sene 4. Kez düzenlenecek olan Boğaziçi Business Challenge-BÜ İşletme Yarışması, öğrencilerin 4’er kişilik takımlar halinde katıldıkları iş simülasyon oyunu yarışmasıdır. 5-6-7 Nisan tarihlerindeki finale katılmaya ön elemeyi geçen 8 takım hak kazanır. 3. ve 4. sınıftan 32 öğrenci üç gün boyunca 8 quarterlık bir bilgisayar oyunuyla açık pazarda yarışır. En fazla puanı kazanan takım birinci olur. 

Başlangıç: 06/04/2019 09:00
Bitiş: 07/04/2019 17:00

Yer: GKM Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 07/04/2019 09:00

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

Başlangıç: 07/04/2019 12:30
Bitiş: 07/04/2019 19:00

Yer: BÜOK Kulüp Odası

08 Nisan 2019 Pazartesi
Başlangıç: 08/04/2019 17:00

Başlangıç: 08/04/2019 20:00

 

09 Nisan 2019 Salı
Başlangıç: 09/04/2019 17:00

Gazeteci Taha Kılınç'ın katılımıyla

Yer: NH 202

Başlangıç: 09/04/2019 18:00

Yer: Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 09/04/2019 20:00

Yer: GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 09/04/2019 20:00

Yer: ALH, Büyük Toplantı Salonu

Başlangıç: 09/04/2019 20:00

Yer: GKM Ayhan Şahenk Salonu

10 Nisan 2019 Çarşamba
Başlangıç: 10/04/2019 09:00

Yer: Güney Meydan

Başlangıç: 10/04/2019 17:45

Yer: KP 03

Başlangıç: 10/04/2019 20:00

Yer: GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 10/04/2019 20:00

Yer:GKM Ayhan Şahenk Salonu

11 Nisan 2019 Perşembe
Başlangıç: 08/04/2019 17:00
Bitiş: 11/04/2019 20:00

Başlangıç: 11/04/2019 17:30

Sabancı Üniversitesi'nden Ersin Göğüş'ün katılımıyla

Yer. NH 202

Başlangıç: 11/04/2019 18:00

Yer: BÜOK Kulüp Odası

Başlangıç: 11/04/2019 20:00

12 Nisan 2019 Cuma
Başlangıç: 10/04/2019 09:00
Bitiş: 12/04/2019 17:00

Yer: Güney Meydan

Başlangıç: 12/04/2019 14:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 12/04/2019 20:00

Yer: GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 12/04/2019 20:00

Yer: Albert Long Hall, BTS

Başlangıç: 12/04/2019 20:00

13 Nisan 2019 Cumartesi
Başlangıç: 13/04/2019 09:00

13 Nisan'da ilk kez düzenlenecek olan Experience Day, üniversite öğrencilerine Satış, Pazarlama ve Finans departmanlarını tek bir günde tanıtmakla kalmayıp bu departmanları deneyimleme fırsatı da sunuyor.

Başlangıç: 13/04/2019 09:00

Yer: Güney Meydan ve Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 13/04/2019 15:00

Başlangıç: 13/04/2019 20:00

Yer:GKM Ayhan Şahenk Salonu

14 Nisan 2019 Pazar
Başlangıç: 14/04/2019 09:00
Bitiş: 14/04/2019 18:00

Yer: Güney Meydan ve Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 14/04/2019 17:00

Başlangıç: 14/04/2019 19:00

 

Büyük Toplantı Salonu’nda  saat 17.00-22.30 arasında İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu'nun katılımıyla

Başlangıç: 14/04/2019 20:00

Yer:GKM Ayhan Şahenk Salonu

15 Nisan 2019 Pazartesi
Başlangıç: 15/04/2019 04:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 15/04/2019 17:00

Yer: EF 206

Başlangıç: 15/04/2019 17:00
Bitiş: 15/04/2019 19:00

Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyeleirnden Prof. Dr. Ahmet Taşağıl'ın katılımıyla

Yer: Kriton Curi Salonu, ALH

Başlangıç: 15/04/2019 17:30

Medeniyet Üniversitesi'nden Dr. İbrahim Halil Üçer'in katılımıyla

Yer: NH 202

Başlangıç: 15/04/2019 20:00

Yer: Albert Long Hall BTS

Saat: 20.00

16 Nisan 2019 Salı
Başlangıç: 16/04/2019 17:00

Yer: Güney Meydan

Başlangıç: 16/04/2019 19:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 16/04/2019 20:00

Yer:GKM Ayhan Şahenk

Başlangıç: 16/04/2019 20:30

Yer: Demir Demirgil Salonu

17 Nisan 2019 Çarşamba
Başlangıç: 17/04/2019 17:00

Yer:SineBU

Başlangıç: 17/04/2019 17:00

Yer:New Hall  103

Başlangıç: 17/04/2019 17:30

Yer:New Hall 102

Başlangıç: 17/04/2019 18:30

Yer: Güney Kampüs

Başlangıç: 17/04/2019 20:00

Yer:GKM Ayhan Şahenk Salonu