Etkinlikler

Select event terms to filter by
Etkinlik Filtreleme
09 Kasım 2018 Cuma

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 09/11/2018 09:00

09-10-11 Kasım 2018 tarihlerinde, 09.00-19.00 arasında BÜMED ve Mühendislik Fakültesi sınıflarında

Başlangıç: 09/11/2018 17:00

Yer: BÜOK Kulüp Odası

Başlangıç: 09/11/2018 20:00

Yer: Demir Demirgil Salonu

10 Kasım 2018 Cumartesi

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

09-10-11 Kasım 2018 tarihlerinde, 09.00-19.00 arasında BÜMED ve Mühendislik Fakültesi sınıflarında

11 Kasım 2018 Pazar

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 09/11/2018 09:00
Bitiş: 11/11/2018 19:00

09-10-11 Kasım 2018 tarihlerinde, 09.00-19.00 arasında BÜMED ve Mühendislik Fakültesi sınıflarında

Başlangıç: 11/11/2018 11:00
Bitiş: 11/11/2018 18:00

Yer: Özger Arnas Salonu

12 Kasım 2018 Pazartesi

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 12/11/2018 17:00

Yer: NH 402

Başlangıç: 12/11/2018 17:30

Ayşe Esra Karacan’ın katılımıyla

Yer: Eğitim Fakültesi

13 Kasım 2018 Salı

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 13/11/2018 18:00

Yer: Sarıteoe Kampüsü Mavi Salon

Saat: 18:00 - 21:00

Başlangıç: 13/11/2018 18:30

Yer: Uçaksavar Kampüsü, GKM Seminer 1,2 

Başlangıç: 13/11/2018 19:30

Yer: Sarıtepe Kampüsü A101

Saat: 19:30 - 21:30

14 Kasım 2018 Çarşamba

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 14/11/2018 17:00

Yer: EF 106

15 Kasım 2018 Perşembe

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 15/11/2018 17:00

Yer: GKM Mutfak

Başlangıç: 15/11/2018 17:00

Yer: EF 202

16 Kasım 2018 Cuma

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 16/11/2018 09:00

16 Kasım 2018 tarihinde, saat 09.00-17.00 arasında GKM, Seminer 1-2-3 salonlarında ve 17 Kasım 2018 tarihinde, Mühendislik Fakültesi Binasındaki sınıflarda

Başlangıç: 16/11/2018 17:00

Yer: BÜOK Kulüp Odası

17 Kasım 2018 Cumartesi

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 16/11/2018 09:00
Bitiş: 17/11/2018 17:00

16 Kasım 2018 tarihinde, saat 09.00-17.00 arasında GKM, Seminer 1-2-3 salonlarında ve 17 Kasım 2018 tarihinde, Mühendislik Fakültesi Binasındaki sınıflarda

Başlangıç: 17/11/2018 08:30

Yer: GKM Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 17/11/2018 08:30

Yer: NH 105 ve Bilgisayar Mühendisliği Binası A4-B4-B3

Başlangıç: 17/11/2018 13:00

Yer: JOKER NO:19 Beşiktaş

18 Kasım 2018 Pazar

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 17/11/2018 08:30
Bitiş: 18/11/2018 21:00

Yer: GKM Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 17/11/2018 08:30
Bitiş: 18/11/2018 18:00

Yer: NH 105 ve Bilgisayar Mühendisliği Binası A4-B4-B3

Başlangıç: 18/11/2018 10:00
Bitiş: 18/11/2018 16:00

Seçil Kocabey'in katılımıyla 

Yer: EF 201

19 Kasım 2018 Pazartesi

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 19/11/2018 16:30

19-20-21 ve 23 Kasım 2018, saat 16.30-20.30 arasında Özger Arnas Salonu'nda

Başlangıç: 19/11/2018 17:00

Yer: GKM Mutfak

20 Kasım 2018 Salı

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 20/11/2018 09:00

Yer: Kuzey Piramit

Başlangıç: 20/11/2018 16:30

19-20-21 ve 23 Kasım 2018, saat 16.30-20.30 arasında Özger Arnas Salonu'nda

Başlangıç: 20/11/2018 17:00

İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nden Doç. Dr. Lütfi Sunar'ın katılımıyla

Yer: EF 206

Başlangıç: 20/11/2018 17:30

Yer: Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 20/11/2018 17:30

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddet ile Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü kapsamında Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu'ndan Gülsüm Kav, Erdoğmuş Hukuk Bürosu'ndan Av. Gül Erdoğmuş ve Gazeteci & Belgesel Yapımcısı Tuluhan Tekelioğlu'nun katılımıyla 

Yer: Albert Long Hall, Kriton Curi Salonu

Başlangıç: 20/11/2018 18:00

Yer: Sarıteoe Kampüsü Mavi Salon

Saat: 18:00 - 21:00

Başlangıç: 20/11/2018 19:30

Yer: SineBU

Başlangıç: 20/11/2018 19:30

Yer: Sarıtepe Kampüsü A101

Saat: 19:30 - 21:30

21 Kasım 2018 Çarşamba

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 21/11/2018 16:30

19-20-21 ve 23 Kasım 2018, saat 16.30-20.30 arasında Özger Arnas Salonu'nda

Başlangıç: 21/11/2018 17:00

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

Başlangıç: 21/11/2018 17:30

Yer: Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 21/11/2018 18:00

İmece (Startup)'den konuşmacıların katılımıyla

Yer: Mühendislik

22 Kasım 2018 Perşembe

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 22/11/2018 17:00

Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği'nden Nurgül Öztürk ve MEF Üniversitesi'nden Assist. Prof. Dr. Ezgi Toplu Demirtaş'ın katılımıyla

Yer: EF 202

Başlangıç: 22/11/2018 17:00

Yer: EF 201

Başlangıç: 22/11/2018 17:00

Yer: EF 05

Başlangıç: 22/11/2018 17:00

Yer: EF 07

Başlangıç: 22/11/2018 19:00

Yer: Necmettin Tanyolaç Salonu / Kilyos Sarıtepe Kampüsü

23 Kasım 2018 Cuma

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 23/11/2018 16:30

19-20-21 ve 23 Kasım 2018, saat 16.30-20.30 arasında Özger Arnas Salonu'nda

Başlangıç: 23/11/2018 17:00

Yer: EF 104

Başlangıç: 23/11/2018 17:00

Yer: BÜOK Kulüp Odası

Başlangıç: 23/11/2018 17:30

Bora Garipcan’ın (Biomedikal Enstitüsü) katılımıyla

Yer: NH 102

Başlangıç: 23/11/2018 19:00

Yer: BÜMK Kulüp Odası 

24 Kasım 2018 Cumartesi

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 24/11/2018 08:00

Yer: Garanti Kültür Merkezi, Ayhan Ahenk Salonu (24 Kasım) ve  Albert Long Hall, Büyük Toplantı Salonu (25 Kasım)

Başlangıç: 24/11/2018 09:00

Yer: Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 24/11/2018 09:00

24 Kasım 2018 tarihinde İbrahim Bodur Oditoryumu'nda ve 25 Kasım 2018 tarihinde GKM, Ayhan Ahenk Salonu'nda

Başlangıç: 24/11/2018 17:00

Mehmet Akar’ın (Sonar House) katılımıyla

Yer: Özger Arnas Salonu

25 Kasım 2018 Pazar

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 24/11/2018 08:00
Bitiş: 25/11/2018 18:00

Yer: Garanti Kültür Merkezi, Ayhan Ahenk Salonu (24 Kasım) ve  Albert Long Hall, Büyük Toplantı Salonu (25 Kasım)

Başlangıç: 24/11/2018 09:00
Bitiş: 25/11/2018 17:00

Yer: Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 24/11/2018 09:00
Bitiş: 25/11/2018 21:00

24 Kasım 2018 tarihinde İbrahim Bodur Oditoryumu'nda ve 25 Kasım 2018 tarihinde GKM, Ayhan Ahenk Salonu'nda

Başlangıç: 25/11/2018 10:00

Fikret ve Esra Tozak'ın katılımıyla

Yer:Bilgisayar Mühendisliği Binası

26 Kasım 2018 Pazartesi

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 26/11/2018 17:00

Uluslarası Af Örgütü'nden Basın Koordinatörü Beril Eski'nin katılımıyla

Yer: KP 01

Başlangıç: 26/11/2018 17:30
Bitiş: 26/11/2018 19:30

26-30 Kasım 2018 (İbrahim Bodur Oditoryumu)

27 Kasım 2018 Salı

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 27/11/2018 17:00

Kasım Yağcıoğlu’nun katılımıyla

Yer: NH 201

Başlangıç: 27/11/2018 17:00

Yer: KP 01

Başlangıç: 27/11/2018 17:30

“Cinsel Sağlık ve Üreme Politikaları” adlı konuşmasıyla üniversitemiz öğretim üyelerinden Volkan Yılmaz, “Kadın Sağlığı ve Cinsel Sağlık” adlı konuşmasıyla Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı’ndan Murat Çekiç, “Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Nelerdir?” adlı konuşmasıyla Y-Peers’tan Uluslararası Koordinatör Dağlar Çilingir ve üniversitemiz öğrencilerinden moderatör Serkan Kasapoğlu’nun katılımıyla

Yer: KP 01

Başlangıç: 27/11/2018 17:30
Bitiş: 27/11/2018 19:30

26-30 Kasım 2018 (İbrahim Bodur Oditoryumu)

Başlangıç: 27/11/2018 18:00

Yer: Sarıteoe Kampüsü Mavi Salon

Saat: 18:00 - 21:00

Başlangıç: 27/11/2018 19:30

Yer: Sarıtepe Kampüsü A101

Saat: 19:30 - 21:30

28 Kasım 2018 Çarşamba

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 28/11/2018 17:30
Bitiş: 28/11/2018 19:30

26-30 Kasım 2018 (İbrahim Bodur Oditoryumu)

Başlangıç: 28/11/2018 17:30

Yer: Kare Blok Fourier

Başlangıç: 28/11/2018 17:30

Yer: NH 102

Başlangıç: 28/11/2018 20:00

Yer: Demir Demirgil Salonu

29 Kasım 2018 Perşembe

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 29/11/2018 17:30
Bitiş: 29/11/2018 19:30

26-30 Kasım 2018 (İbrahim Bodur Oditoryumu)

Başlangıç: 29/11/2018 17:30

Yer: Mithat Alam Film Merkezi

Başlangıç: 29/11/2018 17:30

Yer: EF 116

Başlangıç: 29/11/2018 17:30

Yer: EF 102

Başlangıç: 29/11/2018 17:30

Yer: EF 201

Başlangıç: 29/11/2018 19:00

Yer: BÜMK Kulüp Odası

30 Kasım 2018 Cuma

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 30/11/2018 17:00

Yer: BÜOK Kulüp Odası

Başlangıç: 30/11/2018 17:30

Yer: Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 30/11/2018 17:30

Yer: Kilyos Yadyok Orta Alan

Başlangıç: 30/11/2018 17:30
Bitiş: 30/11/2018 19:30

26-30 Kasım 2018 (İbrahim Bodur Oditoryumu)

01 Aralık 2018 Cumartesi
Başlangıç: 30/10/2018 09:00
Bitiş: 01/12/2018 22:00

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 01/12/2018 08:00

Yer: New Hall

Başlangıç: 01/12/2018 08:00

Yer: Bilgisayar Mühendsiliği Binası

Başlangıç: 01/12/2018 09:00

Yer: GKM

Başlangıç: 01/12/2018 09:30

Başlangıç: 01/12/2018 17:00

Yer: Özger Arnas Salonu

02 Aralık 2018 Pazar
Başlangıç: 01/12/2018 08:00
Bitiş: 02/12/2018 22:00

Yer: New Hall

Başlangıç: 01/12/2018 09:30
Bitiş: 02/12/2018 17:00

Başlangıç: 02/12/2018 09:00

Yer: BÜMED

Başlangıç: 02/12/2018 11:00
Bitiş: 02/12/2018 18:00

Yer: Özger Arnas Salonu

03 Aralık 2018 Pazartesi
Başlangıç: 03/12/2018 09:00

Yer: New Hall önü

Başlangıç: 03/12/2018 17:00

Başlangıç: 03/12/2018 18:00

Yer: BÜMED-Mustafa Kemal Atatürk Salonu

04 Aralık 2018 Salı
Başlangıç: 04/12/2018 17:30

Yer: NH 102

Başlangıç: 04/12/2018 17:30

Yer: İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 04/12/2018 18:00

Yer: Albert Long Hall - BTS

Başlangıç: 04/12/2018 19:30

Yer: Sarıtepe Kampüsü A101

Saat: 19:30 - 21:30

05 Aralık 2018 Çarşamba
Başlangıç: 05/12/2018 17:00

Yer: EF 104

Başlangıç: 05/12/2018 17:30

Yer: EF 02

Başlangıç: 05/12/2018 18:00

Yer: NH 102

06 Aralık 2018 Perşembe
Başlangıç: 06/12/2018 17:30

Yer: KP 02

Başlangıç: 06/12/2018 17:30

Yer: NH 401

Başlangıç: 06/12/2018 19:00

Yer: NH 201

Başlangıç: 06/12/2018 20:00

Yer: Demir Demirgil Salonu

07 Aralık 2018 Cuma
Başlangıç: 03/12/2018 09:00
Bitiş: 07/12/2018 19:00

Yer: New Hall önü

Başlangıç: 07/12/2018 17:30

Yer: KP 02

Başlangıç: 07/12/2018 17:30

Yer: Kilyos Mavi Salon

08 Aralık 2018 Cumartesi
Başlangıç: 08/12/2018 09:00
Bitiş: 08/12/2018 20:00

Yeryüzü Derneği'nin katılımıyla

Yer: New Hall 001 - 002

Başlangıç: 08/12/2018 10:00

Yer: GKM

Başlangıç: 08/12/2018 10:00

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

Başlangıç: 08/12/2018 10:00
Bitiş: 08/12/2018 19:00

Yer: Mühendislik Fakültesi Binası Sınıfları

Başlangıç: 08/12/2018 13:00

Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Politikaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Gülseren Karagöz Akar'ın katılımıyla

Yer: NB 119

 

09 Aralık 2018 Pazar
Başlangıç: 08/12/2018 10:00
Bitiş: 09/12/2018 17:30

Yer: GKM