Etkinlikler

Select event terms to filter by
Etkinlik Filtreleme
12 Ekim 2018 Cuma
Başlangıç: 06/10/2018 10:00
Bitiş: 12/10/2018 17:00

Yer: Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 12/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 12/10/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

13 Ekim 2018 Cumartesi
Başlangıç: 13/10/2018 14:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 14:00 - 22:30

Başlangıç: 13/10/2018 17:00

Yer: Kare Blok Maxwell sınıfı

Başlangıç: 13/10/2018 20:00

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

14 Ekim 2018 Pazar
Başlangıç: 14/10/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

Başlangıç: 14/10/2018 19:00

Yer: GKM, Ayhan Şahenk Salonu

15 Ekim 2018 Pazartesi
Başlangıç: 15/10/2018 10:00

Yer: Kilyos Kampüs Kantin Alanı

Başlangıç: 15/10/2018 12:00

Yer: Büyük Toplantı Salonu 

Başlangıç: 15/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 15/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 15/10/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 15/10/2018 17:30

Yer: NH 405

Başlangıç: 15/10/2018 18:00

Yer: Kilyos A105, A108 ve 111 nolu sınıflar

Saat: 18:00 - 22:00

Başlangıç: 15/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

16 Ekim 2018 Salı
Başlangıç: 15/10/2018 10:00
Bitiş: 16/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Kampüs Kantin Alanı

Başlangıç: 16/10/2018 14:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 14:00 - 22:30

Başlangıç: 16/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 16/10/2018 17:00

Prof. Dr. Rana Sanyal'ın katılımıyla

Yer: KB125

 

Başlangıç: 16/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 16/10/2018 18:00

Yer: BÜO Kulüp Odası

Başlangıç: 16/10/2018 18:00

Yer: Sarıteoe Kampüsü Mavi Salon

Saat: 18:00 - 21:00

Başlangıç: 16/10/2018 18:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 16/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 16/10/2018 19:30

Yer: Sarıtepe Kampüsü A101

Saat: 19:30 - 21:30

17 Ekim 2018 Çarşamba
Başlangıç: 17/10/2018 14:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 14:00 - 22:30

Başlangıç: 17/10/2018 16:00

Yer: Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 17/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Sarıtepe Kampüsü YAD-YOK 312

 

Başlangıç: 17/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 17/10/2018 17:30

Yer: EF 103

Başlangıç: 17/10/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

Başlangıç: 17/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

18 Ekim 2018 Perşembe
Başlangıç: 18/10/2018 17:00

Yer: EF 102

Başlangıç: 18/10/2018 17:00

Yer: NH 304 ve 305

 

Başlangıç: 18/10/2018 17:00

Doğuşcan Oto'nun (İNG Bank) katılımıyla

Yer: Kare Blok TESLA

Başlangıç: 18/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 18/10/2018 17:00

Yer: Kulüp Odası

Başlangıç: 18/10/2018 17:00

İstanbul Üniversitesi'nden Esra Özsüer'in katılımıyla

Yer: NH 103

Başlangıç: 18/10/2018 18:00

Yer: EF 202

Başlangıç: 18/10/2018 18:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 18/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 18/10/2018 19:00

Yer: GKM, Ayhan Şahenk Salonu

19 Ekim 2018 Cuma
Başlangıç: 19/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 19/10/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 19/10/2018 17:00

Yer: NH 102

Başlangıç: 19/10/2018 19:00

Onur Yavaş Ayaş'ın (YTÜ) katılımıyla

Yer: Özger Arnas Salonu

20 Ekim 2018 Cumartesi
Başlangıç: 20/10/2018 08:00

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

Yer: Uçaksavar Kampüs Spor Salonu

Başlangıç: 20/10/2018 10:00
Bitiş: 20/10/2018 17:00

Yer: GKM Ayhank Şahen Salonu

21 Ekim 2018 Pazar
Başlangıç: 20/10/2018 08:00
Bitiş: 21/10/2018 18:00

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

Başlangıç: 21/10/2018 10:00
Bitiş: 21/10/2018 17:00

Yer: GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 21/10/2018 12:00

Yer: Beppe Kadıköy

Başlangıç: 21/10/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

22 Ekim 2018 Pazartesi
Başlangıç: 22/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 22/10/2018 17:00

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

Başlangıç: 22/10/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 22/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 22/10/2018 18:00

Yer: Kilyos A105, A108 ve 111 nolu sınıflar

Saat: 18:00 - 22:00

Başlangıç: 22/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

23 Ekim 2018 Salı
Başlangıç: 23/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 23/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 23/10/2018 17:00

Yer: Eğitim Fakültesi

Başlangıç: 23/10/2018 18:00

Yer: BÜO Kulüp Odası

Başlangıç: 23/10/2018 18:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 23/10/2018 18:00

Yer: Sarıteoe Kampüsü Mavi Salon

Saat: 18:00 - 21:00

Başlangıç: 23/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 23/10/2018 19:30

Yer: Sarıtepe Kampüsü A101

Saat: 19:30 - 21:30

24 Ekim 2018 Çarşamba
Başlangıç: 24/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 24/10/2018 17:00

Antonis Hadjikyriacou'nun katılımıyla

Yer: EF 104

Başlangıç: 24/10/2018 17:30

Yer: EF 103

Başlangıç: 24/10/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

Başlangıç: 24/10/2018 18:00

Yer: Bilgisayar Mühendisliği B4 Sınıfı

Başlangıç: 24/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 24/10/2018 20:00

Yer: Demir Demirgil Salonu

25 Ekim 2018 Perşembe
Başlangıç: 25/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 25/10/2018 17:30

Mehmet Başer'in (BÜ EE Mezun) katılımıyla

Yer: Kare Blok Tesla

Başlangıç: 25/10/2018 18:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 25/10/2018 19:00

Yer: Kilyos A 102

Başlangıç: 25/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

26 Ekim 2018 Cuma
Başlangıç: 26/10/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 26/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

27 Ekim 2018 Cumartesi

Yer: Eminönü Crol

Başlangıç: 27/10/2018 16:30

Berna Kurt'un (BÜ  mezun BGST) katılımıyla

Yer: Özger Arnas Salonu

28 Ekim 2018 Pazar
Başlangıç: 28/10/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

29 Ekim 2018 Pazartesi
Başlangıç: 29/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 29/10/2018 18:00

Yer: Kilyos A105, A108 ve 111 nolu sınıflar

Saat: 18:00 - 22:00

Başlangıç: 29/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

30 Ekim 2018 Salı
Başlangıç: 30/10/2018 09:00

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 30/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 30/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 30/10/2018 18:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 30/10/2018 18:00

Yer: Sarıteoe Kampüsü Mavi Salon

Saat: 18:00 - 21:00

Başlangıç: 30/10/2018 18:00

Yer: BÜO Kulüp Odası

Başlangıç: 30/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 30/10/2018 19:30

Yer: Sarıtepe Kampüsü A101

Saat: 19:30 - 21:30

31 Ekim 2018 Çarşamba

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 31/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 31/10/2018 17:30

Yer: EF 103

Başlangıç: 31/10/2018 17:30

Yer: EF 206

Başlangıç: 31/10/2018 17:30

Yer: EF 103

Başlangıç: 31/10/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

Başlangıç: 31/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 31/10/2018 20:00

Yer: DEmir Demirgil Salonu

01 Kasım 2018 Perşembe

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 01/11/2018 18:00

Yer: EF 202

Başlangıç: 01/11/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

02 Kasım 2018 Cuma

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 02/11/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 02/11/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 02/11/2018 17:00

Deloitte şirket temsilcilerinin katılımıyla

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

03 Kasım 2018 Cumartesi

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 03/11/2018 08:30

Yer: GKM Ayhank Ahenk Salonu

Başlangıç: 03/11/2018 16:00
Bitiş: 03/11/2018 22:00

Bülent Sezgin'in (BÜ Mezun BGST) katılımıyla

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

04 Kasım 2018 Pazar

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 03/11/2018 08:30
Bitiş: 04/11/2018 21:00

Yer: GKM Ayhank Ahenk Salonu

Başlangıç: 04/11/2018 08:30
Bitiş: 04/11/2018 21:00

Yer: Albert Long Hall - BTS

Başlangıç: 04/11/2018 11:00
Bitiş: 04/11/2018 20:00

Yer: Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 04/11/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

05 Kasım 2018 Pazartesi

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 05/11/2018 14:00

Saat 14.00-16.00 arasında Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, Ali Vahit Şahiner sınıfında ve 17.30-21.00 arasında Natuk Birkan İbrahim Bodur Oditoryumu’nda

Başlangıç: 05/11/2018 17:00

Yer: Kilyos Sarıtepe Kampüsü A101

Başlangıç: 05/11/2018 18:00

Yer: Kilyos A105, A108 ve 111 nolu sınıflar

Saat: 18:00 - 22:00

Başlangıç: 05/11/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

06 Kasım 2018 Salı

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 06/11/2018 17:00

McKinsey & Company Şirket temsilcilerinin katılımıyla danışmanlık vakalarının nasıl çözüleceği eğitimi

Yer: Demir Demirgil Oditoryumu

Başlangıç: 06/11/2018 17:00

Yer: Albert Long Hall - Büyük Toplantı Salonu

Başlangıç: 06/11/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 06/11/2018 18:00

Yer: Sarıteoe Kampüsü Mavi Salon

Saat: 18:00 - 21:00

Başlangıç: 06/11/2018 18:00

Yer: BÜO Kulüp Odası

Başlangıç: 06/11/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 06/11/2018 19:30

Yer: Sarıtepe Kampüsü A101

Saat: 19:30 - 21:30

07 Kasım 2018 Çarşamba

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 07/11/2018 17:30

Yer: EF 103

Başlangıç: 07/11/2018 17:30

Yer: EF 116

Başlangıç: 07/11/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

08 Kasım 2018 Perşembe

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 08/11/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 08/11/2018 19:00

Yer: Kilyos A 102

09 Kasım 2018 Cuma

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 09/11/2018 09:00

09-10-11 Kasım 2018 tarihlerinde, 09.00-19.00 arasında BÜMED ve Mühendislik Fakültesi sınıflarında

Başlangıç: 09/11/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 09/11/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 09/11/2018 20:00

Yer: Demir Demirgil Salonu

10 Kasım 2018 Cumartesi

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

09-10-11 Kasım 2018 tarihlerinde, 09.00-19.00 arasında BÜMED ve Mühendislik Fakültesi sınıflarında

11 Kasım 2018 Pazar

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 09/11/2018 09:00
Bitiş: 11/11/2018 19:00

09-10-11 Kasım 2018 tarihlerinde, 09.00-19.00 arasında BÜMED ve Mühendislik Fakültesi sınıflarında

Başlangıç: 11/11/2018 11:00
Bitiş: 11/11/2018 18:00

Yer: Özger Arnas Salonu