Etkinlikler

Select event terms to filter by
Etkinlik Filtreleme
01 Ekim 2018 Pazartesi
Başlangıç: 01/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 01/10/2018 17:00

Yer: Eğitim Fakültesi EF101 nolu derslik

 

Başlangıç: 01/10/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 01/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 01/10/2018 18:00

Yer: Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 01/10/2018 18:00

Yer: NH 203

Başlangıç: 01/10/2018 18:00

Yer: NH 105

Başlangıç: 01/10/2018 18:00

Yer: NH 104

 

Başlangıç: 01/10/2018 18:00

Yer: Kilyos A105, A108 ve 111 nolu sınıflar

Saat: 18:00 - 22:00

Başlangıç: 01/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

02 Ekim 2018 Salı
Başlangıç: 02/10/2018 14:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 14:00 - 22:30

Başlangıç: 02/10/2018 17:00

Yer: NH 305

Başlangıç: 02/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 02/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 02/10/2018 17:00

Yer: İbrahim Bodur Salonu

Başlangıç: 02/10/2018 17:00

Yer: Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 02/10/2018 17:30

Yer: NH 301

Başlangıç: 02/10/2018 18:00

Yer: Kilyos Sarıtepe Kampüsü A-312

Başlangıç: 02/10/2018 18:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 02/10/2018 18:00

Yer: NH 203

Başlangıç: 02/10/2018 18:00

Yer: NH 104

Başlangıç: 02/10/2018 18:00

Yer: Sarıteoe Kampüsü Mavi Salon

Saat: 18:00 - 21:00

Başlangıç: 02/10/2018 18:30

Yer: Kilyos Sarıtepe A104 nolu sınıf

Başlangıç: 02/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 02/10/2018 19:30

Yer: Sarıtepe Kampüsü A101

Saat: 19:30 - 21:30

03 Ekim 2018 Çarşamba
Başlangıç: 03/10/2018 14:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 14:00 - 22:30

Başlangıç: 03/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 03/10/2018 17:00

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

Başlangıç: 03/10/2018 17:30

Yer: EF 102

Başlangıç: 03/10/2018 17:30

Yer: EF 103

Başlangıç: 03/10/2018 18:00

Yer: GKM Mutfak

Başlangıç: 03/10/2018 18:00

Yer: Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 03/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

04 Ekim 2018 Perşembe
Başlangıç: 04/10/2018 14:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 14:00 - 22:30

Başlangıç: 04/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 04/10/2018 17:30

Filmin Adı: Isle of Dogs 

Yer: Sarıtepe Kampüsü Necmettin Tanyolaç Salonu

Başlangıç: 04/10/2018 18:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 04/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

05 Ekim 2018 Cuma
Başlangıç: 05/10/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 05/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 05/10/2018 18:00

Yer: NH 203

06 Ekim 2018 Cumartesi
Başlangıç: 06/10/2018 10:00

Yer: Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 06/10/2018 11:00

Tarihler: 6 - 7 Ekim 2018 11:00 - 22:30

Yer: GKM Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 06/10/2018 14:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 14:00 - 22:30

07 Ekim 2018 Pazar

Yer: Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 06/10/2018 11:00
Bitiş: 07/10/2018 22:30

Tarihler: 6 - 7 Ekim 2018 11:00 - 22:30

Yer: GKM Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 07/10/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

08 Ekim 2018 Pazartesi

Yer: Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 08/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 08/10/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 08/10/2018 18:00

Yer: Kilyos A105, A108 ve 111 nolu sınıflar

Saat: 18:00 - 22:00

Başlangıç: 08/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

09 Ekim 2018 Salı

Yer: Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 09/10/2018 14:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 14:00 - 22:30

Başlangıç: 09/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 09/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 09/10/2018 18:00

Yer: Sarıteoe Kampüsü Mavi Salon

Saat: 18:00 - 21:00

Başlangıç: 09/10/2018 18:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 09/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 09/10/2018 19:30

Yer: Sarıtepe Kampüsü A101

Saat: 19:30 - 21:30

10 Ekim 2018 Çarşamba

Yer: Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 10/10/2018 14:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 14:00 - 22:30

Başlangıç: 10/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 10/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-1

Başlangıç: 10/10/2018 17:30

Yer: EF 103

Başlangıç: 10/10/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

Başlangıç: 10/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 10/10/2018 20:00

Yer: Demir Demirgil Salonu

11 Ekim 2018 Perşembe

Yer: Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 11/10/2018 14:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 14:00 - 22:30

Başlangıç: 11/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 11/10/2018 18:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 11/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

12 Ekim 2018 Cuma
Başlangıç: 06/10/2018 10:00
Bitiş: 12/10/2018 17:00

Yer: Özger Arnas Salonu

Başlangıç: 12/10/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 12/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

13 Ekim 2018 Cumartesi
Başlangıç: 13/10/2018 14:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 14:00 - 22:30

Başlangıç: 13/10/2018 17:00

Yer: Kare Blok Maxwell sınıfı

Başlangıç: 13/10/2018 20:00

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

14 Ekim 2018 Pazar
Başlangıç: 14/10/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

Başlangıç: 14/10/2018 19:00

Yer: GKM, Ayhan Şahenk Salonu

15 Ekim 2018 Pazartesi
Başlangıç: 15/10/2018 10:00

Yer: Kilyos Kampüs Kantin Alanı

Başlangıç: 15/10/2018 12:00

Yer: Büyük Toplantı Salonu 

Başlangıç: 15/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 15/10/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 15/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 15/10/2018 17:30

Yer: NH 405

Başlangıç: 15/10/2018 18:00

Yer: Kilyos A105, A108 ve 111 nolu sınıflar

Saat: 18:00 - 22:00

Başlangıç: 15/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

16 Ekim 2018 Salı
Başlangıç: 15/10/2018 10:00
Bitiş: 16/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Kampüs Kantin Alanı

Başlangıç: 16/10/2018 14:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 14:00 - 22:30

Başlangıç: 16/10/2018 17:00

Prof. Dr. Rana Sanyal'ın katılımıyla

Yer: KB125

 

Başlangıç: 16/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 16/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 16/10/2018 18:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 16/10/2018 18:00

Yer: Sarıteoe Kampüsü Mavi Salon

Saat: 18:00 - 21:00

Başlangıç: 16/10/2018 18:00

Yer: BÜO Kulüp Odası

Başlangıç: 16/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 16/10/2018 19:30

Yer: Sarıtepe Kampüsü A101

Saat: 19:30 - 21:30

17 Ekim 2018 Çarşamba
Başlangıç: 17/10/2018 14:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 14:00 - 22:30

Başlangıç: 17/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Sarıtepe Kampüsü YAD-YOK 312

 

Başlangıç: 17/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 17/10/2018 16:00

Yer: Demir Demirgil Salonu

Başlangıç: 17/10/2018 17:30

Yer: EF 103

Başlangıç: 17/10/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

Başlangıç: 17/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

18 Ekim 2018 Perşembe
Başlangıç: 18/10/2018 17:00

Doğuşcan Oto'nun (İNG Bank) katılımıyla

Yer: Kare Blok TESLA

Başlangıç: 18/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 18/10/2018 17:00

Yer: Kulüp Odası

Başlangıç: 18/10/2018 17:00

İstanbul Üniversitesi'nden Esra Özsüer'in katılımıyla

Yer: NH 103

Başlangıç: 18/10/2018 17:00

Yer: NH 304 ve 305

 

Başlangıç: 18/10/2018 17:00

Yer: EF 102

Başlangıç: 18/10/2018 18:00

Yer: EF 202

Başlangıç: 18/10/2018 18:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 18/10/2018 19:00

Yer: GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 18/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

19 Ekim 2018 Cuma
Başlangıç: 19/10/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 19/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 19/10/2018 17:00

Yer: NH 102

Başlangıç: 19/10/2018 19:00

Onur Yavaş Ayaş'ın (YTÜ) katılımıyla

Yer: Özger Arnas Salonu

20 Ekim 2018 Cumartesi
Başlangıç: 20/10/2018 08:00

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

Yer: Uçaksavar Kampüs Spor Salonu

Başlangıç: 20/10/2018 10:00
Bitiş: 20/10/2018 17:00

Yer: GKM Ayhank Şahen Salonu

21 Ekim 2018 Pazar
Başlangıç: 20/10/2018 08:00
Bitiş: 21/10/2018 18:00

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

Başlangıç: 21/10/2018 10:00
Bitiş: 21/10/2018 17:00

Yer: GKM, Ayhan Şahenk Salonu

Başlangıç: 21/10/2018 12:00

Yer: Beppe Kadıköy

Başlangıç: 21/10/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

22 Ekim 2018 Pazartesi
Başlangıç: 22/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 22/10/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 22/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 22/10/2018 17:00

Yer: İbrahim Bodur Oditoryumu

Başlangıç: 22/10/2018 18:00

Yer: Kilyos A105, A108 ve 111 nolu sınıflar

Saat: 18:00 - 22:00

Başlangıç: 22/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

23 Ekim 2018 Salı
Başlangıç: 23/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 23/10/2018 17:00

Yer: Eğitim Fakültesi

Başlangıç: 23/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 23/10/2018 18:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 23/10/2018 18:00

Yer: Sarıteoe Kampüsü Mavi Salon

Saat: 18:00 - 21:00

Başlangıç: 23/10/2018 18:00

Yer: BÜO Kulüp Odası

Başlangıç: 23/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 23/10/2018 19:30

Yer: Sarıtepe Kampüsü A101

Saat: 19:30 - 21:30

24 Ekim 2018 Çarşamba
Başlangıç: 24/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 24/10/2018 17:00

Antonis Hadjikyriacou'nun katılımıyla

Yer: EF 104

Başlangıç: 24/10/2018 17:30

Yer: EF 103

Başlangıç: 24/10/2018 18:00

Yer: Bilgisayar Mühendisliği B4 Sınıfı

Başlangıç: 24/10/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

Başlangıç: 24/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 24/10/2018 20:00

Yer: Demir Demirgil Salonu

25 Ekim 2018 Perşembe
Başlangıç: 25/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 25/10/2018 17:30

Mehmet Başer'in (BÜ EE Mezun) katılımıyla

Yer: Kare Blok Tesla

Başlangıç: 25/10/2018 18:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 25/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 25/10/2018 19:00

Yer: Kilyos A 102

26 Ekim 2018 Cuma
Başlangıç: 26/10/2018 17:00

Yer: GKM Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 26/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

27 Ekim 2018 Cumartesi

Yer: Eminönü Crol

Başlangıç: 27/10/2018 16:30

Berna Kurt'un (BÜ  mezun BGST) katılımıyla

Yer: Özger Arnas Salonu

28 Ekim 2018 Pazar
Başlangıç: 28/10/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

29 Ekim 2018 Pazartesi
Başlangıç: 29/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 29/10/2018 18:00

Yer: Kilyos A105, A108 ve 111 nolu sınıflar

Saat: 18:00 - 22:00

Başlangıç: 29/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

30 Ekim 2018 Salı
Başlangıç: 30/10/2018 09:00

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 30/10/2018 17:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 17:00 - 21:00

Başlangıç: 30/10/2018 17:00

Yer: GKM Seminer-3

Saat: 17:00 - 22:00

Başlangıç: 30/10/2018 18:00

Yer: Sarıteoe Kampüsü Mavi Salon

Saat: 18:00 - 21:00

Başlangıç: 30/10/2018 18:00

Yer: BÜO Kulüp Odası

Başlangıç: 30/10/2018 18:00

Yer: SineBU

Başlangıç: 30/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 30/10/2018 19:30

Yer: Sarıtepe Kampüsü A101

Saat: 19:30 - 21:30

31 Ekim 2018 Çarşamba

Spor Kurulu (SK), Dodge Hall, Tenis Kortları ve Açık Basketbol Sahası’nda “Fall Games Turnuvası” düzenliyor.

Başlangıç: 31/10/2018 16:00

Yer: Kilyos Parke Salon

Saat: 16.00 - 22.00

Başlangıç: 31/10/2018 17:30

Yer: EF 206

Başlangıç: 31/10/2018 17:30

Yer: EF 103

Başlangıç: 31/10/2018 17:30

Yer: EF 103

Başlangıç: 31/10/2018 18:00

Yer: Kİlyos Mavi Salon

Başlangıç: 31/10/2018 19:00

Yer: New Hall 001

Saat: 19:00 - 21:00

Başlangıç: 31/10/2018 20:00

Yer: DEmir Demirgil Salonu